Aby vaše vzpomínky na svatební den nevybledly

S láskou navržené pozvánky, stylové svatební dekorace na stůl a kniha plná emotivních vzpomínek na váš den s velkým D. Inspirujte se našimi kreativními nápady.

Navždy ve svém srdci

Na svůj svatební den se můžete podívat kdykoliv – prožít si krásné emoce znovu a znovu

Online šablony pro vaši svatební CEWE FOTOKNIHU

Takto navrhli svou svatbu Annika a Mathias

Podobným designem propojili celou svatbu, a vytvořili tak všem krásné vzpomínky na jejich velký den

Příběh Denisy a Viktora

Svatební fotokniha, kniha hostů, oznámení, blahopřání...

S CEWE si vytvoříte radu tištěných fotoproduktů ve vybraném designu a z vašich fotografií.

Svatební fotokniha

Mějte ty nejdůležitější okamžiky vaší svatby přehledně a hlavně trvale uspořádané v emocemi nabité svatební fotoknize. Nezapomínejte na to, že svatba není jeden z nejdůležitějších okamžiků jen pro novomažele, ale jejich rodiny. Proto je nejkrásnějším dárkem pro rodiče, prarodiče a ostatní blízké.

Každá fotokniha může být jiná, pro každého vložte fotografie, kde jsou především oni a vytvořte tak fotoknihy přesně na míru. U nás máte množstevní slevy na fotoknihy už od dvou kusů. CEWE FOTOKNIHA může mít i přes 200 stran a díky tomu pojme i několik stovek fotografií!

Inspirujte se vzorovými/ukázkovými svatebními fotoknihami.

Fotokniha k výročí svatby

Rčení, že svatbu má člověk jednou za život, je v celku milné. A co taková růžová, skleněná, stříbrná, zlatá nebo snad diamantová svatba. Nebudou ji náhodou slavit vaši rodiče, prarodiče, nebo vy sami? Darujte nejemotivnější dárek, který jim můžete dát - CEWE FOTOKNIHU. Darujte jim knihu s jejich vlastními fotografiemi, naskenovanými dokumenty (oddací list, pozvánka na svatbu, svatební jmenovka na stůl, přání, oznámení…) ale i třeba digitalizovaným videem ze samotné svatby, narozenin nebo jiných důležitých událostí jejich i vašich životů.

Digitalizujte staré fotografie, filmy, VHS

Svatební kniha hostů/guest book

Kniha hostů nesmí chybět na žádné svatbě. Vytvořte si jí přesně podle svých představ včetně vybraného designu a samozřejmě fotografií. Kombinovat můžete vytištěné fotografie a ty, které pomocí instantních fotoaparátů vytisknete přímo na svatbě, díky tomu jednoduše vytvoříte oblíbenou svatební knihu na fotky. Věděli jste, že Instax fotoaparáty, které navazují na desítky let oblíbené fotky z Polaroidu, si můžete vypůjčit? Půjčovna Instax fotoaparátů.

Svatební oznámení/blahopřání

Chcete mít pozvání na svatbu přesně podle vašich představ? Vlastní design, nebo ten od profesionálního designéra, fotografie, texty, no prostě vše bude tak, jak chcete. Další možností je vytvoření originálního svatebního přání, gratulace nebo třeba karty s věnováním ke svatebnímu daru.

Z nespočtu nápaditých designů, šablon si vybere opravdu každý. Oznamte svou svatbu stylově a tak, aby na ni nikdo nezapomněl.

Vytvořte si pozvání na zlatou, stříbrnou...svatbu

Originální tričko s fotkou, nápisy...

Dolaďte rozlučku jednotným dress codem. Naladíte se na tu správnou atmosféru a při bujarých oslavách se zaručeně neztratíte. Kompletní vzhled (design, texty, fotografie...) trička s vlastní fotografií je ve vaší režii.

Dekorace z fotek

Vytvořte si láskyplnou a naprosto jedinečnou výzdobu pro váš den D a samozřejmě z vlastních fotek! Nebojte se z fotografií vystřihnout kolečko nebo srdíčko, podlepit ho a zapíchnout třeba do svatebního cupcaku.

Originální svatební dekorace za pár minut.

Dárek pro novomanžele - fotoobrazy

Fotoobrazy z plátna

Víte, že v novomanželském bytě je prázdná stěna, která si přímo říká, že jí něco chybí? To víte, že chybí, chybí jí totiž svatební fotoobraz na plátno. Obraz na plátně bez rámu vyniká moderním designem, který jemně vystupuje ze zdi, na které je pověšen.

Rámované fotoobrazy

Rám můžete vybrat z desítek velikostí, tvarů, barev. Bílá pasparta oddělí fotku od rámu a nechá ji pořádně vyniknout a v neposlední řadě sklo dodá hloubkový efekt a eliminuje odlesky. Vaše rámované fotoobrazy ze svatební fotky vyrábíme ručně a s maximálním důrazem na kvalitu!