Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 200

Podporujeme a pomáháme

Není nám lhostejný život lidí, kteří potřebují a zaslouží si pomoc druhých. Proto jsme se rozhodli, že budeme dlouhodobě podporovat vybrané charitativní projekty, u kterých máme 100% jistotu, že se naše pomoc dostane tam, kam má.

Ing. Pavel Schreiber, předseda představenstva CEWE

SOS dětská vesnička Karlovy Vary

SOS dětská vesnička Karlovy Vary

SOS dětské vesničky jsou nestátní nezisková organizace, která poskytuje láskyplný domov pro osiřelé a opuštěné děti nebo pro ty děti, jejichž rodiny se dostaly do tíživé situace a nejsou schopny se o ně postarat.

Finančně podporujeme SOS dětskou vesničku v Karlových Varech - Doubí v tomto roce částkou 263 600 Kč. Dar byl použit na dlouhodobě plánovanou rekonstrukci rodinného domu v SOS dětské vesničce, který je užíván pěstounskou rodinou s více sourozenci.

Nadační fond Pink Bubble

Nadační fond Pink Bubble

Posláním Nadačního fondu Pink Bubble je podpora onkologicky nemocných dětí, náctiletých a mladých dospělých v České republice v průběhu léčby, v době rekonvalescence a při následném návratu do života.

Pink Bubble jsme díky Vaší účasti a hlasováním v soutěži CEWE FOTOKNIHA roku předali částku 32 575 Kč.

Díky našim zákazníkům jsme v roce 2019 věnovali potřebným více jak 1 100 000 Kč. Děkujeme, že pomáháte s námi.

Palata - Domov pro zrakově postižené

Palata - Domov pro zrakově postižené

Posláním Domova Palata je komplexní služba lidem se zrakovým postižením, kteří po snížení soběstačnosti v základních životních úkonech nemohou žít ve svých vlastních domovech.

Klientům domova Palata děláme pravidelně radost formou osobních dárků.

Domov Sue Ryder

Domov Sue Ryder

Domov Sue Ryder je obecně prospěšná společnost, jejíž hlavní činností je poskytování sociálních služeb pro seniory. Všechny aktivity domova jsou zaměřeny pro prožití důstojného stáří, které je nedílnou součástí života každého z nás. Domov Sue Ryder nabízí tu nejlepší možnou péči, respektuje každého jako osobnost a přináší inovativní postupy do péče o seniory.

Díky Vašim hlasům a účasti v soutěži CEWE FOTOKNIHA roku jsme Domovu Sue Ryder věnovali finanční dar ve výši 32 575 Kč.