Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200

Podporujeme a pomáháme

Společenská odpovědnost je důležitou součástí naší firemní kultury. Proto podporujeme sociální a zdravotní projekty pro naše blízké. Angažujeme se také v oblasti fotokultury, podporujeme fotokluby a fotokluby.

Vaše CEWE FOTOKNIHA přispěla k výsadbě nové aleje

Rádi společně pomáháme naší přírodě. Protože stromy nám poskytují nenahraditelné přírodní bohatství, produkují velké množství kyslíku a díky nim žijeme. Rozhodli jsme se spojit s neziskovou organizací Sázíme stromy a vysadit novou CEWE alej v lokalitě Nedvězí u Říčan.

Podívejte se, jak nám to šlo

Každý kalendář pomohl

Před Vánoci jsme spustili kampaň „Každý kalendář pomáhá“, ve které jsme se zavázali, že za každý vámi objednaný kalendář v listopadu a prosinci věnujeme 1 Kč na dobrou věc. Vybrali jsme krásných 62.225,50 Kč a ty jsme darovali organizaci Pink Bubble, která pomáhá mladým lidem s rakovinou.

Více informací

Každý kalendář pomohl

Pro předvánoční projekt jsme vybrali i neziskovou organizaci Sue Ryder, které jsme také věnovali částku 62.225,50 Kč. Rádi bychom touto cestou poděkovali všem zákazníkům za objednávky kalendářů, protože díky vám jsme mohli přispět úctyhodnou částkou.

Více informací

Dobročinná aukce pro Alsu

Na konci loňského roku se zaměstnanci v CEWE v Praze rozhodli zorganizovat dobročinnou aukci a výtěžek věnovat organizaci Alsa. Tato organizace sdružuje pacienty a profesionály se zájmem o ALS. Jedná se o unikátní projekt, který realizuje jako jediná organizace v České i Slovenské republice. Vybrali jsme krásných 28.470 Kč.

Více informací

Podpora fotokultury

Vášeň a emoce, s nimiž naši zákazníci fotografují a vytvářejí fotoprodukty, jsou pro nás velmi důležité. Proto CEWE podporuje fotografické festivaly, výstavy a akce na lokální i mezinárodní úrovni. Jsme organizátorem CEWE Photo Award, největší fotografické soutěže na světě, která zprostředkovává krásu našeho světa pod heslem "Náš svět je krásný". CEWE za každou přihlášenou fotografii věnuje 10 centů SOS dětským vesničkám po celém světě. CEWE se rovněž věnuje podpoře mladých fotografických talentů, fotografických skupin a fotoklubů.

Chci se zapojit do soutěže