Aplikace CEWE fotosvět CEWE FOTOKNIHA, fotografie a více
Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 200
Tisk fotografií

Tisk fotografií premium

Exkluzivní lesk barev pro vaše nejkrásnější fotografické momenty

Při objednávce nad 100 ks fotografií doporučujeme použít náš bezplatný program nebo aplikaci

  • Ušlechtilý dojem díky matnému nebo lesklému povrchu
  • Vysoce kvalitní fotopapír společnosti FUJIFILM
  • Kreativní design s barevným okrajem
  • Odolnost vůči UV záření
  • Při objednávce nad 100 ks dostane krabičku na uložení fotografií ZDARMA

Podrobnější informace o množstevních slevách fotografií naleznete zde.

4,99 Kč *

Možnosti objednání

Objednat u CEWE

Doručení na prodejnu, sběrnu nebo kurýrem

Objednat u obchodního partnera

Doručení na prodejny dm, ROSSMANN, Teta drogerie a Globus nebo kurýrem

Informace o produktu

Formát:

Šíře: 9, 10, 11, 13

Individuální originální formát

Typ papíru:

Prémiový matný nebo lesklý fotopapír FUJIFILM

Možnosti designu:

Barvy: bílá, černá, barevná

Automatická optimalizace obrazu

Všechny formáty v přehledu

Vyberte si z různých formátů!
Formát šíře 10 cm

Formát šíře 10 cm

Váš snímek ve formátu šíře 10 cm je podle poměru stran dostupný v následujících velikostech: - původní formát: podle velikosti snímku, krátká strana cca 10 cm - klasický formát: 10 x 15 cm

Formát šíře 11 cm

Formát šíře 11 cm

Váš snímek ve formátu šíře 11 cm je podle poměru stran dostupný v následujících velikostech: - původní formát: Podle velikosti snímku, krátká strana cca 11 cm - klasický formát: 11 x 17 cm

Formát šíře 13 cm

Formát šíře 13 cm

Váš snímek ve formátu šíře 13 cm je podle poměru stran dostupný v následujících velikostech: - původní formát: podle velikosti snímku, krátká strana cca 13 cm - klasický formát: 13 x 18 cm

Formát šíře 9 cm

Formát šíře 9 cm

Váš snímek ve formátu šíře 9 cm je podle poměru stran v následujících velikostech: originální formát: - původní formát: podle velikosti snímku, krátká strana cca 9 cm - klasický formát: 9 x 13 cm

Vaše motivy v požadované velikosti

Vyberte původní formát nebo klasický poměr stran!
Původní formát Původní formát Původní formát

V této variantě bude vaše fotografie exponována a oříznuta ve své původní délce. Takto zůstanou všechny obrazové informace zachovány. Fotografie mohou být podle toho různě dlouhé.

Klasický formát Klasický formát Klasický formát

Ideálně vhodný k zarámování je klasický motiv v poměru 2:3. Jestliže má vaše fotografie odlišný poměr, bude na něj oříznuta. Výřez poznáte podle označené oblasti.

Nejlepší výsledky

Nechte si vaše snímky námi automaticky optimalizovat!
Automatická korekce obrazu

Automatická korekce obrazu

Pomocí této předvolby jsou všechny snímky analyzovány a opraveny, pokud je to nutné, aby bylo dosaženo ideálního výsledku. Zlepšuje se kontrast a sytost barev. Jakékoli nesprávné expozice a barevné obsazení jsou zmírněny. Zesvětlení stínů v tmavých částech obrazu poskytuje výrazně více detailů. Každý motiv tak dostává specifickou opravu, která je přizpůsobena příslušnému obsahu obrazu. Základní dojem se optimalizací nezmění.

Vše o našich typech papíru

Vyberte ze dvou kvalitních variant!
Papír standard Papír standard Fotopapír lesk

Výrazné snímky, které silně zapůsobí. Lesklý fotopapír garantuje hapticky kvalitní a opticky brilantní fotografie.

Objednat online
Fotopapír mat

Fotografie na matném fotopapíře se vyznačují vysokým prokreslením detailů a výjimečnou intenzitou barev.

Objednat online

Držte v ruce své nejkrásnější tištěné fotografie

Vyvolání fotek online, rychle a jednoduše

Vyvolejte si své fotky

Nenechávejte své oblíbené zimní nebo celoroční okamžiky jen na pevném disku, v paměti fotoaparátu nebo v mobilním telefonu. Oživte své fotografie ještě dnes v CEWE. Pochlubte se svým blízkým, přátelům a známým, čím jste prošli. Ať už v aktuálním roce, nebo při svých toulkách zasněženým světem, vyvolané fotografie vzbuzují mnohem více emocí, než kdybyste je ukazovali jen z mobilního telefonu. Objednejte si fotografie online a my vám je stejně rychle doručíme až domů.

Fotografie na kvalitním papíře jako dárek

Všechny fotografie vyvoláváme a tiskneme na vysoce kvalitní fotopapír. Chvíle radosti při oslavě narozenin, první jedinečné okamžiky s čerstvě narozeným dítětem nebo vůbec první Štědrý večer v novém bytě či domě. I takové vzpomínky mohou být trvale živé ve vašem fotoboxu nebo fotoalbu. Stačí je vyvolat v CEWE.

Zároveň jsme připravili funkci automatické optimalizace snímků, která posune kvalitu vašich fotografií na zcela novou úroveň. Můžete si vybrat celkem ze 2 typů fotopapírů, které vdechnou život takto vyvolaným fotografiím. Takový dárek pod vánoční stromeček zároveň potěší všechny milovníky fotografie. Vyvolejte si fotografie ještě dnes a přesvědčte se sami.

Pouze vysoce kvalitní fotopapír pro nejlepší dárek

Standardní fotopapír - vysoce kvalitní fotopapír pro tisk a vyvolávání jedinečných fotografií, které vynikají barevností a vynikajícím kontrastem. Vyvolané fotografie na standardním fotopapíru najdou své místo v každém rodinném albu, deníku nebo dokonce v kronice.

Prémiový fotopapír - absolutní kvalita vyvolaných fotografií bez kompromisů. Barevné trvalé fotografie, špičkový fotopapír a možnost zcela bezplatného fotoindexu. Dopřejte svým chvilkám prvotřídní podkladový papír. Vytvořte takové fotografie, které si budete rádi prohlížet znovu a znovu.

Vdechněte svým vyvolaným fotografiím život

Ať už si vyberete jakýkoli typ fotopapíru, v CEWE se vždy postaráme o to, aby výsledné fotografie dýchaly životem a aby se k vám nezapomenutelné, např. zimní a vánoční okamžiky mohly znovu a znovu vracet. Prohlédněte si je v pohodlí domova, na horách na chatě s přáteli nebo na rodinné oslavě. Kouzlo vyvolaných fotografií se plně projeví, kdykoli je budete fyzicky držet v ruce. Můžete s nimi také dále pracovat, ať už při tvorbě rodinných fotoalb nebo krásných designových dekorací do bytu, domu nebo třeba na chalupu.

Podívejte se na naše stránky s inspirací, kde najdete spoustu tipů a nápadů, jak použít vyvolané fotografie a vytvořit z nich mistrovská díla. Pokaždé, když se ke svým fotografiím vrátíte, budete znovu a znovu prožívat emoce, které jste zažili.

Online tisk fotografií

Využijte všechny možnosti programu CEWE fotosvět. Fotografie můžete navíc před vyvoláním upravit, změnit jejich celkový barevný výraz, ale také upravit jejich formát. A nakonec si stačí vybrat jednu z možností doručení.

V nabídce CEWE najdete mnoho různých formátů:

K vyvolaným fotografiím můžete také přidávat různé efekty nebo designové prvky. V případě potřeby vám rádi pomůžeme nejen s vyvoláním fotografií, ale také s jejich úpravou nebo modifikací. Můžete také využít naši pomoc při výběru vhodného fotopapíru. Vyvolané fotografie si můžete vyzvednout také v jedné z našich prodejen CEWE Fotolab.

Tištěná fotografie ihned

Spěcháte a potřebuje vytisknout fotografii na počkání? Navštivte jednu z našich desítek prodejen CEWE Fotolab, kde vytisknete fotky z mobilu během minuty.