Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200

Designové fotoobrazy pro krásný domov

Vaše vlastní motivy budou na stěnách vypadat působivě

Nyní vytvořit

Dřevěný, kovový či plastový

Chvilky štěstí v každém pokoji

Moderní design stěn v obývacím či dětském pokoji, kuchyni atd.

Estetickým ztvárněním našich osobních okamžiků štěstí zajišťujeme, že se doma cítíme příjemně a v klidu.

Christina Kuhnert, expertka na design a trendy

Japandi - dálný východ se setkává se severní Evropou

Trend Japandi kombinuje japonský minimalismus se skandinávskou útulností: čisté linie, kvalitní materiály a harmonický barevný koncept různých béžových tónů a tmavých akcentů - rustikální estetiku lze také snadno implementovat do vašich čtyř stěn.

Kreativní tipy

Organic - příroda jako vzor

Asymetrické tvary, zemité tóny a textilie z přírodních látek: Naše planeta Země slouží jako inspirace pro organický trend. Dodejte vašemu obývacímu pokoji hřejivou atmosféru pomocí tlumených tónů, jako je okrová, písková, kávová nebo petrolejová.

Happy - dobrá nálada zaručena

Dostojí svému názvu: Trend Happy žije z pestré palety barev, kterou si můžete hojně dopřát. Určitě se vyplatí být odvážný v jasných barvách stěn, které doladíte tropickými rostlinami, které jsou skvělými nositeli tohoto trendu.

Objevte další nápadité inspirace pro svůj domov

Zarámujeme vám fotografie na počkání

Na našich prodejnách CEWE Fotolab si můžete zakoupit rámečky pro své fotografie. V nabídce je široká škála velikostí, barev a typů, ze kterých si vybere každý. A pokud si nebudete vědět rady, náš vyškolený prodejní personál vám poradí, fotografie na místě zarámuje a vy si je můžete vystavit doma.

Více informací

Objevte designové fotoobrazy podle aktuálních trendů!

Originální fotoobrazy inspirované světovými trendy

Vylaďte si dětský pokoj, obývák, pracovnu, nebo třeba schodiště s obrazy z vlastních fotek podle stylů, které obletěli svět. Mezi vyhlášené trendy roku 2022 patří:

Japandi

Styl, který vznikl spojením minimalisnu z japonských ostrovů a severskou útulností, která vychází ze skandinávského stylu plného dřeva a dalších přírodních materiálů.

Organic

Jak už název napodívá, v tomto designovém stylu půjde hlavně o přírodní materiály a barevné tóny, které naprvní pohled uklidňují.

Happy

Styl Happy je výrazně odličný od přírodních a hřejivých tónů z přírody. Zde jde o pestré barvy ale i třeba tropické rostliny, které navozují veselou, energizující atmosféru.

Nejenom fotoobrazy s vlastní fotkou

Podívejte se na základní přehled nejoblíbenějších fotoobrazů do každého pokoje a na každou zeď.

Foto na plátno

Jednoznačně nejobjednávanější typ fotoobrazu, který vyniká moderním bezrámovým designem, díky němu je vhodný na jakoukoliv stěnu. Vybírejte z desítek typů formátů, od 20 x 20 přes 50 x 70, 70, 100 x 150 až po 120 x 160 nebo čtvercový 130 x 130 cm. Více o foto na plátno.

Rámované fotoobrazy

Kdo dává přednost tradičnější fotoobrazům v rámu, bude překvapen širokou nabídkou našeho orámování.

Dřevěné rámy - klasický dřevěný materiál, který nezestárne Kovové rámy - minimalistický alu rámeček kolem vaší fotografie pro maximální dojem Plastové rámy - nejdostupnější a zároveň nejlehčí varianta zarámování vaší fotky

Tip. fotoobrazy můžete doplnit originálním tiskem fotografií, polštářem s vlastní fotkou nebo vytištěnou fotografii z mobilu, doplnit o stylový rámeček na fotku, který si vyberete na jakékoliv CEWE Fotolab prodejně.