Přihlaste své fotky do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkové hodnotě 250.000 eur. Chci přihlásit fotku

Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200

CEWE foto ihned

Naše CEWE fotocentrum získalo ocenění v kategorii "Best Retail Finishing System Worldwide". Vytiskněte si fotky u nás na prodejně.

Vyhledat prodejnu

Vytiskněte si CEWE foto ihned na počkání nebo z pohodlí domova

Ceník CEWE foto ihned

Více informací vám poskytneme na našich prodejnách CEWE Fotolab.

Tisk fotek a fotodárků na počkání

Velké množství formátů a designových možností

Doplňkové produkty pro vaše fotografie na prodejnách CEWE Fotolab

Tiskem fotek to u nás teprve začíná. V naší nabídce najdete mnoho doplňků, které z vašich fotek udělají originální dekoraci nebo dárek pro vaše blízké.
Rámečky na fotkyRámečky na fotky

Rámečky na fotky

Neodcházejte od nás jenom s fotkou a přidejte ji okrasný look. Spousta fotorámečků v mnoha materiálech a rozměrech uspokojí i ty nejnáročnější. Dokonce u nás najdete i tolik oblíbené rámečky pro více fotografií. Přijďte se k nám podívat a osahat si rámečky od dřevěné klasiky až po moderní styl.

Kalendáře

Věděli jste, že u nás můžete vytvořit fotokalendář i přímo na prodejně? Stačí vám 13 fotek, klidně i z mobilu, a v CEWE fotostanici za pár minut sestavíte vlastní fotokalendář i se závěsným systémem. Stačí si vybrat to správné kalendárium, do kterého vložíte pouze své fotky. Vytvoříte tak během chvilky krásný a osobní dárek.

Fotoalba na fotografieFotoalba na fotografie

Fotoalba na fotografie

S alby od nás jsou vaše fotografie v bezpečí a pohromadě. Na našich prodejnách si vyberete z široké nabídky designů a formátů na různý počet fotografií. Výběr je opravdu velký od malých alb sešítkových, až po luxusní samolepicí. A pokud jdete hodně do detailu, vyberete si i design podle tématu vašich fotek - svatební, dětská či cestovatelská.

Srdíčková / sněhová kouleSrdíčková / sněhová koule

Srdíčková / sněhová koule

Sněhové a srdíčkové koule jsou klasika, které ze všeho nejvíc baví děti a nejenom ty! Vyberte tu nejzamilovanější fotku a nechejte ji zasypat srdíčky, mmm…

Klíčenka s fotkouKlíčenka s fotkou

Klíčenka s fotkou

Klíčenky nás nepřestávají bavit, protože hledání klíčů je s nimi mnohem zábavnější. Najednou totiž nemáte radost jen z toho nalezení, ale i ze vzpomínky, kterou vám fotka na ní přináší - krása.

Koláž z fotografiíKoláž z fotografií

Koláž z fotografií

Sestavte si koláž přímo z fotek ve vašem mobilu. Vše vytvoříte a vytisknete během minuty. Stačí si vybrat formát, uspořádání fotek, barvu pozadí a je to. Koláž můžete rovnou vložit do rámečku a vystavit.

Tisk fotek z mobilu v CEWE fotostanicích

Vyvolejte si své fotografie ihned na prodejnách CEWE Fotolab. Z mobilu, z paměťové karty nebo si je připravte v naší aplikaci.
Okamžitý tisk fotek na CEWE fotostanici

Tisk fotek z mobilu v CEWE fotostanicích

Nejjednodušším způsobem, jak si rychle vyvolat své fotografie, je navštívit jednu z 38 prodejen nebo jedno z 400 partnerských míst CEWE a využít naši fotostanici. K té můžete připojit svůj telefon nebo jakékoli paměťové médium se svými fotkami.

Každý fotokiosek disponuje micro usb a usb-c kabelem, pro uživatele starších Apple produktů nabízí i lightning konektor. Výhodou tohoto připojení je, že během sestavování fotodárků si svůj mobil zároveň i nabíjíte. K fotostanici se samozřejmě můžete připojit i bezdrátově přes bluetooth.

Ať už se připojíte jakkoli, můžete si být zcela jisti bezpečím svých dat. Jakmile dokončíte objednávku a odpojíte telefon, všechna data se z našeho kiosku vymažou.

Najít prodejnu CEWE FOTOLAB
Tisk fotek z mobilu přes aplikaci CEWE fotosvět

Expresní tisk online a přes mobilní aplikaci

Ještě pohodlnější možností je využít naši aplikaci CEWE fotosvět. V ní si můžete požadované fotky v klidu vybrat, ať už z pohodlí domova nebo třeba přímo z dovolené, a pak si je jen přijít do CEWE prodejny vytisknout.

Jak to celé funguje? V aplikaci nebo online editoru v prohlížeči si vyberete požadované fotky, vaši nejbližší prodejnu, zvolíte formát fotografií a vše odešlete. My vám v krátkém čase zašleme e-mail s osobním kódem pro tisk fotografií v CEWE fotostanici. Stačí pak přijít na prodejnu, zadat kód do fotokiosku a fotografie se vám ihned vytisknou. Kód je platný 48 hodin.

Více o aplikaci CEWE fotosvět
CEWE foto ihned umí tisknout nejen klasické fotky

Klasické i čtvercové fotky, fotosety, plakáty a další

CEWE fotostanice umí vytisknout kromě fotek v klasickém poměru stran také stále populárnější čtvercový formát. Na vybraných kioscích umíme vytisknout i fotoplakát o velikosti až 20 x 30 cm nebo samolepky z vaší fotky.

Vybrat si můžete i fotky s rámečkem v barvě podle vašeho výběru, své fotografie můžete doplnit o nápisy nebo připravené designy. Další možností je třeba filmový pás, který umí spojit v designu klasického kinofilmu až čtyři vaše fotky. Vytisknout si můžete nechat i fotosety, ve kterých dostanete svou fotografii několikrát v různých formátech.