Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200

CEWE foto ihned

Naše CEWE fotocentrum získalo ocenění v kategorii "Best Retail Finishing System Worldwide". Vytiskněte si fotky u nás na prodejně.

Vyhledat prodejnu

Vytiskněte si CEWE foto ihned na počkání nebo z pohodlí domova

Ceník CEWE foto ihned

Více informací vám poskytneme na našich prodejnách CEWE Fotolab.

Tisk fotek a fotodárků na počkání

Velké množství formátů a designových možností

Doplňkové produkty pro vaše fotografie na prodejnách CEWE Fotolab

Tiskem fotek to u nás teprve začíná. V naší nabídce najdete mnoho doplňků, které z vašich fotek udělají originální dekoraci nebo dárek pro vaše blízké.
Rámečky na fotkyRámečky na fotky

Rámečky na fotky

Neodcházejte od nás jenom s fotkou a přidejte ji okrasný look. Spousta fotorámečků v mnoha materiálech a rozměrech uspokojí i ty nejnáročnější. Dokonce u nás najdete i tolik oblíbené rámečky pro více fotografií. Přijďte se k nám podívat a osahat si rámečky od dřevěné klasiky až po moderní styl.

Kalendáře

Věděli jste, že u nás můžete vytvořit fotokalendář i přímo na prodejně? Stačí vám 13 fotek, klidně i z mobilu, a v CEWE fotostanici za pár minut sestavíte vlastní fotokalendář i se závěsným systémem. Stačí si vybrat to správné kalendárium, do kterého vložíte pouze své fotky. Vytvoříte tak během chvilky krásný a osobní dárek.

Fotoalba na fotografieFotoalba na fotografie

Fotoalba na fotografie

S alby od nás jsou vaše fotografie v bezpečí a pohromadě. Na našich prodejnách si vyberete z široké nabídky designů a formátů na různý počet fotografií. Výběr je opravdu velký od malých alb sešítkových, až po luxusní samolepicí. A pokud jdete hodně do detailu, vyberete si i design podle tématu vašich fotek - svatební, dětská či cestovatelská.

Srdíčková / sněhová kouleSrdíčková / sněhová koule

Srdíčková / sněhová koule

Sněhové a srdíčkové koule jsou klasika, které ze všeho nejvíc baví děti a nejenom ty! Vyberte tu nejzamilovanější fotku a nechejte ji zasypat srdíčky, mmm…

Klíčenka s fotkouKlíčenka s fotkou

Klíčenka s fotkou

Klíčenky nás nepřestávají bavit, protože hledání klíčů je s nimi mnohem zábavnější. Najednou totiž nemáte radost jen z toho nalezení, ale i ze vzpomínky, kterou vám fotka na ní přináší - krása.

Koláž z fotografiíKoláž z fotografií

Koláž z fotografií

Sestavte si koláž přímo z fotek ve vašem mobilu. Vše vytvoříte a vytisknete během minuty. Stačí si vybrat formát, uspořádání fotek, barvu pozadí a je to. Koláž můžete rovnou vložit do rámečku a vystavit.

Tisk fotografií a fotodárků na počkání

Stavte se u nás na prodejně. Přímo z mobilu nebo paměťové karty vytiskneme fotografie, přání nebo fotokalendáře, které si můžete hned odnést. To platí i pro fotky na průkazky.

CEWE fotostanice

 • Okamžitý tisk fotografií přímo na místě na více než 600 pobočkách a obchodních partnerů po celé ČR
 • Jednoduše z chytrého telefonu a všech běžných paměťových médií

Mobilní aplikace CEWE fotosvět

 • Vyberte si fotografie pohodlně pomocí aplikace rovnou na cestách nebo doma
 • Fotky můžete vytisknout přímo na místě na CEWE fotokiosku
 • Nebo fotky můžete poslat z domu přes internet a pomocí kódu si fotky vytisknete přímo na místě
 • Snadné vyhledání prodejen nebo výdejních míst ve vašem okolí
Více o aplikaci CEWE fotosvět

Tisk fotek a fotodárků na počkání

Tisk fotek na počkání

Času není nikdy nazbyt, tak proč si ho neušetřit s našimi CEWE fotokiosky a službou CEWE foto ihned? Stačí přijít na jakoukoliv prodejnu CEWE FOTOLAB po celé ČR, kde kromě nich naleznete i vyškolené prodejce, kteří vám rádi poradí. V každé z nich naleznete hned několik automatů na fotky, ve kterých je vyvolání fotografií i tisk fotodárků dílem okamžiku.

Vyvolání fotek z mobilu, paměťovky...

S sebou si vezměte mobilní telefon, paměťovou kartu, USB flash, externí disk nebo CD/DVD a přímo na místě si vyberte, jaké fotografie budete chtít vytisknout. Jsme v každém větším městě a v Praze vždy blízko metra.

Jak vytisknout fotky z mobilu?

 1. připojte mobil, fotoaparát, paměťovou kartu nebo třeba externí disk, flashku do automatu na fotky
 2. zvolte jaké fotky budete tisknout, v fotoautomatu od CEWE si je můžete i upravit (oříznout, upravit barvy, vytisknout je s rámečkem ve stylu okamžité fotografie Instax/Polaroid...), dopsat text/vzkaz/věnování...
 3. vyberte si jestli si vyvoláte fotokoláž, foto s rámečkem, vzkazem, nebo třeba originální fotozáložku do knihy
 4. počkejte pár desítek vteřin
 5. odpojte telefon, fotoaparát - rychlý tisk fotek je hotov!

Vyvolání fotek z telefonu

Je to jednoduché, tisknout fotografie z telefonu můžete díky konektorům micro USB, USB-C a Apple Lightning. Výhodou tohoto připojení je, že během sestavování fotodárků a vyvolávání fotografií si svůj mobil zároveň nabijete.

Bezdrátový tisk fotek z mobilu

Pokud jsme příznivci bezdrátového sdílení dat, tak se na našich CEWE fotokioscích budete těšit z možnosti připojení mobilu přes bluetooth. U obou možností se nemusíte bát, že by nějaké fotografie zůstaly po vašem odchodu od fotoautomatu. Jakmile dokončíte objednávku, odpojíte telefon, všechna data se z našeho fotokiosku vymažou.

Vánoční přání na počkání

Neztrácejte svůj čas běháním po obchodech a sháněním nejlepšího univerzálního blahopřání. Vytiskněte si vánoční přání s vlastní fotkou přesně podle vás! Pokud sháníte vánoční, novoroční přání nebo PF 2024 na poslední chvíli, vytiskněte si je v naší fotolaboratoři, kde si vyberete s největšího množství designových předloh.

Všichni totiž víme, že takové neexistuje. Pokud nechcete, aby vaše snaha i peníze letěli po přečtení do koše, vyrobte si za pár minut vlastní přání. Fotopřání od nás je často vystavené třeba na lednici, poličce a rozdávají radost dál.
Tvorba i objednání je opravdu jednoduchá, takže to zvládnete sami prostřednictvím CEWE fotokiosku.

Vánoční jmenovka na dárek

Už vás nebaví klasické nic neříkající jmenovky na dárky? Vyzkoušejte originální vánoční jmenovky vlastní fotografií i textem. Kam vložíte až tři fotografie a vytvoříte tak koláž fotografií.

Jak vytvořit originální vánoční jmenovku?

Je jen na vás, jak ho připevníte k dárku - přivážete mašlí, přilepíte izolepou, lepidlem. Nebo jestli ho necháte v celku a bude vyprávět příběh, případně ho rozdělíte na tři části - pro více dárků. Vložit můžete fotografie více obdarovaných a rozstříhat je na jednotlivé kusy.

Jak vytisknout jmenovky pro celou rodinu?

Potřebujete obdarovat ještě více lidí? Zvolte velké vánoční jmenovky, kde na jedné fotografii můžete mít až 8 mini fotek. A je to, originální vánoční foto jmenovky na dárky jsou za pár minut na světě. Pamatujte, že fantazii a kreativitě se meze nekladou!

Čtvercová fotografie

Čtvercová fotografie jde znovu do módy. Vytvořit si jí můžete z většiny mobilů i fotoaparátů. Na Instagramu jsou také fotografie ve formátu 1:1. Přijďte si je vytisknout k nám. Kromě třech rozměrů 10 x 10 cm, 15 x 15 cm, 20 x 20 cm v nespočtu různých designových variantách můžete mít tyto fotografie i s barevnými rámečky. Vyvolaná čtvercová fotografie patří do rámečku nebo alba, které samozřejmě také nabízíme a to na každé prodejně CEWE FOTOLAB.

Mám Instax nebo jiný instantní fotoaparát

Obliba takzvaných okamžitých fotoaparátů už několik let neustále roste.

Z fotoaparátů, které se nově začaly používat jako doplněk pro vtipné zachycování svateb, oslav, večírků či eventů se stal nástroj, který vlastní a používá nejeden nadšený fotograf. Sami víme, že vyprodukovat velké množství snímků, je dílem okamžiku. I proto nabízíme širokou nabídku alb či různých doplňků na tyto retro/moderní fotografie.

Prohlédněte si i další originální formáty fotografií.

CEWE myPhotos

Víte, že nově nabízíme službu cloudového uložiště CEWE myPhotos, na kterém můžete mít všechny fotografie a videa?

Jako dárek od nás získáváte 15 GB na které se vejde cca 5 000 fotografií. Kdykoliv tak máte své fotky z mobilu bezpečně a automaticky zálohované. Vytisknout je přímo na svém oblíbeném kiosku je zase o něco snazší.

Klasické instantní okamžité fotografie jsou opět v módě

Také se vám líbí fotografie z Instaxu nebo jiného okamžitého fotoaparátu, ale nemáte žádný z fotoaparátů, který umí vytisknout fotografie na počkání? Nevadí! Přímo na CEWE kiosku nebo přes mobilní telefon si své fotografie můžete vložit do rámečků. Právě díky nimž jim dáte tuto retro a zároveň moderní podobu. Navíc díky rychlosti našich fotokiosků a sítí prodejen CEWE FOTOLAB po ČR je budete mít v ruce také velmi rychle.

Průkazové foto na počkání

Spěcháte a potřebujete fotku na průkazy rychle, ale zároveň kvalitně? Místo překonaných automatů na fotografie či fotobudek vsaďte na naše fotografy. Nejenom, že vám dáme vybrat z několika verzí fotografie a vy si vyberete tu nejlepší, ale především bude přesně splňovat parametry konkrétního dokladu. Tisk průkazové fotografie pak proběhne behěm pár vtěřin.

Desítky prodejen CEWE Fotolab

Přijďte do jakékoliv prodejny CEWE Fotolab, kde vás vyfotíme a za pár minut odcházíte s fotkou v tištěné nebo elektronické podobě. Nejčastěji fotografujeme na občanku, ID (identifikační)/zaměstnaneckou, firemní kartu, do životopisu/CV, na vízum nebo i kamkoliv jinam. U nás vyfotíme i ty nejmenší děti, včetně novorozeňat - dětská občanka, Lítačka, In Karta... Na vybraných prodejnách máme i kompletně vybavené fotografické ateliéry.

Dotisk/rozmnožení průkazové fotky

Máte už dokladové fotografie v elektronické podobě a potřebujete udělat další? Žádný problém. Požádejte obsluhu o dotisk průkazových fotografií z vašich dat a vytiskněte si další 4 kusy.