Přihlaste své fotky do 31. 5. do soutěže CEWE Photo Award a vyhrajte skvělé ceny. Chci se zúčastnit.

Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 200

CEWE foto ihned

Naše CEWE fotocentrum získalo ocenění v kategorii "Best Retail Finishing System Worldwide". Vytiskněte si fotky u nás na prodejně.

Vyhledat provozovnu

Vytiskněte si CEWE foto ihned na počkání nebo z pohodlí domova

Ceník CEWE foto ihned

Více informací vám poskytneme na našich prodejnách CEWE Fotolab.

Tisk fotek a fotodárků na počkání

Velké množství formátů a designových možností

Doplňkové produkty pro vaše fotografie na prodejnách CEWE Fotolab

Tiskem fotek to u nás teprve začíná. V naší nabídce najdete mnoho doplňků, které z vašich fotek udělají originální dekoraci nebo dárek pro vaše blízké.
Rámečky na fotkyRámečky na fotky

Rámečky na fotky

Neodcházejte od nás jenom s fotkou a přidejte ji okrasný look. Spousta fotorámečků v mnoha materiálech a rozměrech uspokojí i ty nejnáročnější. Dokonce u nás najdete i tolik oblíbené rámečky pro více fotografií. Přijďte se k nám podívat a osahat si rámečky od dřevěné klasiky až po moderní styl.

Kalendáře

Věděli jste, že u nás můžete vytvořit fotokalendář i přímo na prodejně? Stačí vám 13 fotek, klidně i z mobilu, a v CEWE fotostanici za pár minut sestavíte vlastní fotokalendář i se závěsným systémem. Stačí si vybrat to správné kalendárium, do kterého vložíte pouze své fotky. Vytvoříte tak během chvilky krásný a osobní dárek.

Fotoalba na fotografieFotoalba na fotografie

Fotoalba na fotografie

S alby od nás jsou vaše fotografie v bezpečí a pohromadě. Na našich prodejnách si vyberete z široké nabídky designů a formátů na různý počet fotografií. Výběr je opravdu velký od malých alb sešítkových, až po luxusní samolepicí. A pokud jdete hodně do detailu, vyberete si i design podle tématu vašich fotek - svatební, dětská či cestovatelská.

Srdíčková / sněhová koule

Srdíčková / sněhová koule

Sněhové a srdíčkové koule jsou klasika, které ze všeho nejvíc baví děti a nejenom ty! Vyberte tu nejzamilovanější fotku a nechejte ji zasypat srdíčky, mmm…

Klíčenka s fotkou

Klíčenka s fotkou

Klíčenky nás nepřestávají bavit, protože hledání klíčů je s nimi mnohem zábavnější. Najednou totiž nemáte radost jen z toho nalezení, ale i ze vzpomínky, kterou vám fotka na ní přináší - krása.

Koláž z fotografií

Koláž z fotografií

Sestavte si koláž přímo z fotek ve vašem mobilu. Vše vytvoříte a vytisknete během minuty. Stačí si vybrat formát, uspořádání fotek, barvu pozadí a je to. Koláž můžete rovnou vložit do rámečku a vystavit.

Tisk fotografií a fotodárků na počkání

Stavte se u nás na prodejně. Přímo z mobilu nebo paměťové karty vytiskneme fotografie, přání nebo fotokalendáře, které si můžete hned odnést. To platí i pro fotky na průkazky.

CEWE fotostanice

 • Okamžitý tisk fotografií přímo na místě na více než 600 pobočkách a obchodních partnerů po celé ČR
 • Jednoduše z chytrého telefonu a všech běžných paměťových médií

Mobilní aplikace CEWE fotosvět

 • Vyberte si fotografie pohodlně pomocí aplikace rovnou na cestách nebo doma
 • Fotky můžete vytisknout přímo na místě na CEWE fotokiosku
 • Nebo fotky můžete poslat z domu přes internet a pomocí kódu si fotky vytisknete přímo na místě
 • Snadné vyhledání prodejen nebo výdejních míst ve vašem okolí
Více o aplikaci CEWE fotosvět

Seznam značkových prodejen CEWE Fotolab

Tisk fotek a fotodárků na počkání

Tisk fotek na počkání

Času není nikdy nazbyt, tak proč si ho neušetřit s našimi CEWE fotokiosky a službou CEWE foto ihned? Stačí přijít na jakoukoliv prodejnu CEWE FOTOLAB po celé ČR, kde kromě nich naleznete i vyškolené prodejce, kteří vám rádi poradí. V každé z nich naleznete hned několik automatů na fotky, ve kterých je vyvolání fotografií i tisk fotodárků dílem okamžiku.

Vyvolání fotek z mobilu, paměťovky...

S sebou si vezměte mobilní telefon, paměťovou kartu, USB flash, externí disk nebo CD/DVD a přímo na místě si vyberte, jaké fotografie budete chtít vytisknout. Jsme v každém větším městě a v Praze vždy blízko metra.

Jak vytisknout fotky z mobilu?

 1. připojte mobil, fotoaparát, paměťovou kartu nebo třeba externí disk, flashku do automatu na fotky
 2. zvolte jaké fotky budete tisknout, v fotoautomatu od CEWE si je můžete i upravit (oříznout, upravit barvy, vytisknout je s rámečkem ve stylu okamžité fotografie Instax/Polaroid...), dopsat text/vzkaz/věnování...
 3. vyberte si jestli si vyvoláte fotokoláž, foto s rámečkem, vzkazem, nebo třeba originální fotozáložku do knihy
 4. počkejte pár desítek vteřin
 5. odpojte telefon, fotoaparát - rychlý tisk fotek je hotov!

Vyvolání fotek z telefonu

Je to jednoduché, tisknout fotografie z telefonu můžete díky konektorům micro USB, USB-C a Apple Lightning. Výhodou tohoto připojení je, že během sestavování fotodárků a vyvolávání fotografií si svůj mobil zároveň nabijete.

Bezdrátový tisk fotek z mobilu

Pokud jsme příznivci bezdrátového sdílení dat, tak se na našich CEWE fotokioscích budete těšit z možnosti připojení mobilu přes bluetooth. U obou možností se nemusíte bát, že by nějaké fotografie zůstaly po vašem odchodu od fotoautomatu. Jakmile dokončíte objednávku, odpojíte telefon, všechna data se z našeho fotokiosku vymažou.

Vánoční přání na počkání

Neztrácejte svůj čas běháním po obchodech a sháněním nejlepšího univerzálního blahopřání. Vytiskněte si vánoční přání s vlastní fotkou přesně podle vás! Pokud nesháníte vánoční, novoroční přání nebo PF 2022 na poslední chvíli, vytiskněte si je v naší fotolaboratoři, kde si vyberete s největšího množství designových předloh.

Všichni totiž víme, že takové neexistuje. Pokud nechcete, aby vaše snaha i peníze letěli po přečtení do koše, vyrobte si za pár minut vlastní přání. Fotopřání od nás je často vystavené třeba na lednici, poličce a rozdávají radost dál.
Tvorba i objednání je opravdu jednoduchá, takže to zvládnete sami prostřednictvím CEWE fotokiosku.

Vánoční jmenovka na dárek

Už vás nebaví klasické nic neříkající jmenovky na dárky? Vyzkoušejte originální vánoční jmenovky vlastní fotografií i textem. Kam vložíte až tři fotografie a vytvoříte tak koláž fotografií.

Jak vytvořit originální vánoční jmenovku?

Je jen na vás, jak ho připevníte k dárku - přivážete mašlí, přilepíte izolepou, lepidlem. Nebo jestli ho necháte v celku a bude vyprávět příběh, případně ho rozdělíte na tři části - pro více dárků. Vložit můžete fotografie více obdarovaných a rozstříhat je na jednotlivé kusy.

Jak vytisknout jmenovky pro celou rodinu?

Potřebujete obdarovat ještě více lidí? Zvolte velké vánoční jmenovky, kde na jedné fotografii můžete mít až 8 mini fotek. A je to, originální vánoční foto jmenovky na dárky jsou za pár minut na světě. Pamatujte, že fantazii a kreativitě se meze nekladou!

Čtvercová fotografie

Čtvercová fotografie jde znovu do módy. Vytvořit si jí můžete z většiny mobilů i fotoaparátů. Na Instagramu jsou také fotografie ve formátu 1:1. Přijďte si je vytisknout k nám. Kromě třech rozměrů 10 x 10 cm, 15 x 15 cm, 20 x 20 cm v nespočtu různých designových variantách můžete mít tyto fotografie i s barevnými rámečky. Vyvolaná čtvercová fotografie patří do rámečku nebo alba, které samozřejmě také nabízíme a to na každé prodejně CEWE FOTOLAB.

Mám Instax nebo jiný instantní fotoaparát

Obliba takzvaných okamžitých fotoaparátů už několik let neustále roste.

Z fotoaparátů, které se nově začaly používat jako doplněk pro vtipné zachycování svateb, oslav, večírků či eventů se stal nástroj, který vlastní a používá nejeden nadšený fotograf. Sami víme, že vyprodukovat velké množství snímků, je dílem okamžiku. I proto nabízíme širokou nabídku alb či různých doplňků na tyto retro/moderní fotografie.

Prohlédněte si i další originální formáty fotografií.

CEWE myPhotos

Víte, že nově nabízíme službu cloudového uložiště CEWE myPhotos, na kterém můžete mít všechny fotografie a videa?

Jako dárek od nás získáváte 15 GB na které se vejde cca 5 000 fotografií. Kdykoliv tak máte své fotky z mobilu bezpečně a automaticky zálohované. Vytisknout je přímo na svém oblíbeném kiosku je zase o něco snazší.

Klasické instantní okamžité fotografie jsou opět v módě

Také se vám líbí fotografie z Instaxu nebo jiného okamžitého fotoaparátu, ale nemáte žádný z fotoaparátů, který umí vytisknout fotografie na počkání? Nevadí! Přímo na CEWE kiosku nebo přes mobilní telefon si své fotografie můžete vložit do rámečků. Právě díky nimž jim dáte tuto retro a zároveň moderní podobu. Navíc díky rychlosti našich fotokiosků a sítí prodejen CEWE FOTOLAB po ČR je budete mít v ruce také velmi rychle.

Průkazové foto na počkání

Spěcháte a potřebujete fotku na průkazy rychle, ale zároveň kvalitně? Místo překonaných automatů na fotografie či fotobudek vsaďte na naše fotografy. Nejenom, že vám dáme vybrat z několika verzí fotografie a vy si vyberete tu nejlepší, ale především bude přesně splňovat parametry konkrétního dokladu.

Desítky prodejen CEWE Fotolab

Přijďte do jakékoliv prodejny CEWE Fotolab, kde vás vyfotíme a za pár minut odcházíte s fotkou v tištěné nebo elektronické podobě. Nejčastěji fotografujeme na občanku, ID (identifikační)/zaměstnaneckou, firemní kartu, do životopisu/CV na vízum nebo i kamkoliv jinam. U nás vyfotíme i ty nejmenší děti, včetně novorozeňat - dětská občanka, Lítačka, In Karta... Na vybraných prodejnách máme i kompletně vybavené fotografické ateliéry.

Dotisk/rozmnožení průkazové fotky

Máte už dokladové fotografie v elektronické podobě a potřebujete udělat další? Žádný problém. Požádejte obsluhu o dotisk průkazových fotografií z vašich dat a vytisknete si 4 kusy svého portrétu nebo více osob najednou.