Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 200

Vzpomínky na léto

Uchovejte si vzpomínky z cest pomocí našich fotoproduktů

Objednací program CEWE fotosvět

Kouzelné Portugalsko s dětmi

Fotografie z cest vždy po ruce

Vytiskněte si své nejlepší fotografie z cest jako klasické fotografie, kryty na mobilní telefony nebo jako dekoraci na zeď a užijte si je naplno!

Fotografie z letní dovolené

Vyvolejte si nekrásnější letní okamžiky na kvalitní fotopapír FUJIFILM. Vyberte si mezi vysokým leskem nebo jemně strukturovaným matným povrchem.

CEWE fotoobrazy z vašich cest

Zda si vyberete foto na plátno, rámované obrazy nebo originální hexxas, vždy si můžete být jistí, že vaše vzpomínky uchováte v té nejlepší kvalitě.

Originální kryt na mobil

Vytvořte si kryt na mobil se svojí oblíbenou letní momentkou.

CEWE výhody pro vás

Získejte výhodu ve výši až 300 Kč na každou vaši objednávku
Online kód: 50CEWE

Online kód: 50CEWE

Online kód: 100CEWE

Online kód: 100CEWE

Online kód: 200CEWE

Online kód: 200CEWE

Online kód: 300CEWE

Online kód: 300CEWE

Vlastní obal na CEWE FOTOKNIHU

Uložte si vaši letní CEWE FOTOKNIHU XL do vlastního obalu v nákupním košíku na konci objednacího procesu v programu CEWE fotosvět.

Více informací

Okamžitý tisk fotografií na našich prodejnách CEWE Fotolab

Cestujte s námi po Česku

Vyrazte a objevujte Česko společně s námi. Přinášíme vám tipy na výlety do všech koutů naší krásné krajiny. Jste připravení?

Jak si přejete objednat svoji CEWE FOTOKNIHU?

Pomocí programu, na mobilu v aplikaci nebo v prohlížeči. Vyberte si ze 3 různých způsobů objednání.

Aplikace CEWE fotosvět

  • rychlá instalace do mobilu

  • objednání fotoproduktů kdykoliv a kdekoliv

  • vše uložené v aplikaci

Doporučujeme

Program CEWE fotosvět

  • jednoduchá instalace

  • velký výběr designů

  • ukládání projektů na vašem PC

CEWE Online Designer

  • rychlé objednání v prohlížeči
  • bez instalace
  • uložení projektů na 6 měsíců

Zachyttě své fotky z cestování v CEWE FOTOKNIZE!

Zažili jste toho loni opravdu hodně? Nyní můžete mít vše na jednom místě v naší CEWE FOTOKNIZE z cest. Připomeňte si své nejúžasnější dobrodružné zážitky pokaždé, když otevřete fotoknihu od CEWE. Stejně jako mnoho dalších cestovatelů, i vy můžete mít ty nejlepší záběry ze svého putování na jednom místě.

Obrovskou výhodou fotoknihy z cest je její přizpůsobivost a rozmanitost dostupných formátů. Skvěle je doplňují jednotlivé designové prvky, které můžete použít při tvorbě fotoknihy.

Co strana, to dobrodružství

Každé dobrodružství je jiné, a proto i každá stránka ve vaší fotoknize může být jiná. Líbily se vám písečné duny v afrických zemích? Slaďte stránky ve fotoknize se svými fotografiemi. Nebo použijte různé tematické designy, abyste podtrhli místo, které je na dané stránce zobrazeno.

V našem programu nebo online editoru si můžete vytvořit fotoknihu z cest na míru. Její vytvoření je snadné a v závislosti na počtu stran i poměrně rychlé. Vše je plně ve vašich rukou, stejně jako když jste prožívali svá úžasná dobrodružství.

Zážitky z cest všude s sebou

Kromě originální cestovní fotoknihy můžete své fotografie z dobrodružství umístit i na naše další fotoprodukty. Co takhle například designový kryt na mobilní telefon s motivem nedávné cesty? Nebo raději pošlete pohlednici ze své aktuální destinace přímo příjemci. S fotoprodukty CEWE není nic nemožné.

Stejně jako každý cestovatel, i naše fotoknihy mohou být velmi individuální. Můžete si vybrat z různých formátů, velikostí a různých typů fotopapírů nebo efektů designu. Vždyť nejen svět, ale i fotokniha nabízí mnoho možností, jak si zpříjemnit den. Zažijte své největší dobrodružství s cestovní fotoknihou od CEWE.