Aplikace CEWE fotosvět CEWE FOTOKNIHA, fotografie a více

Objednejte nejpozději do 19. 12., abyste měli svůj osobní dárek včas pod stromečkem. Zjistit více

Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 200

Fotokalendáře

Nástěnný fotokalendář pro rok 2023 s vašimi fotografiemi

K VÝBĚRU PRODUKTŮ

Nástěnný kalendář A4

Náš nejprodávanější s vašimi oblíbenými fotografiemi

K VÝBĚRU PRODUKTŮ

Nástěnný kalendář s dřevěnou lištou

Stylový doplněk: zkombinujte svůj nástěnný kalendář A4 nebo čtvercový kalendář s dřevěnou lištou v dubovém vzhledu.

K VÝBĚRU PRODUKTŮ

Dárkový obal

Krásné dárkové balení pro váš fotokalendář ve 4 formátech.

K VÝBĚRU PRODUKTŮ

Stolní kalendář čtvercový

Kalendář v tredy formátu

ZOBRAZIT PRODUKT

Garance dodání do Vánoc

Objednejte nejpozději do 19. 12., abyste měli svůj osobní dárek včas pod stromečkem.

Darujte fotokalendář pro rok 2023!

Vyberte si z naší nabídky CEWE kalendářů

Jakou variantu kalendáře byste si přáli?
Více než 25 různých typů kalendářů
4 prvotřídní typy papíru
Volitelný počáteční měsíc
Více než 100 rozvržení a kalendárií

Každý kalendář pomáhá!

Objednejte si svůj osobní fotokalendář s vlastními fotkami do 31. 12. 2022 a podpořte dobrou věc. 1 Kč z každého kalendáře věnujeme charitativním organizacím Pink Bubble a Sue Ryder.

Kreativní nápady pro vaše fotokalendáře

Jak z kalendáře udělat výjimečný dárek

Naše nové designové kalendáře

Ať už květinové, stylové nebo hravé. Vyberte si z široké nabídky designových šablon.

Nástěnný kalendář A2 zlatá edice

Vítěz TIPA World Award 2021

Vše o našich papírech pro fotokalendáře

Vyberte si ze čtyř vysoce kvalitních typů papíru
Mat Syté barvy, hedvábně matný vzhled

Kvalitní typ papíru mat s gramáží 250 g/m² a hedvábně matným povrchem lze dobře popisovat.

Vysoký lesk Zářivé barvy, elegantní lesk

Digitální tisk s vysokým leskem s gramáží 250 g/m² rozzáří barvy vašich fotografií a ochrání je kvalitním UV lakováním.

Premium mat Měkké barvy, elegantní vzhled

V digitálním tisku premium mat přesvědčí vaše snímky nevyhlazeným, lehce zdrsněným přírodním papírem silným 260 g/m² s měkkými barvami a kontrasty.

Fotopapír mat Přírodní barvy, matný vzhled

Matný fotopapír FUJIFILM krásně zvýrazní vaše fotografie díky mírně třpytivému povrchu v přirozených barvách. Zajišťuje také vysokou úroveň detailů a hloubku ostrosti.

Fotopapír lesk Živé barvy, vysoká brilantnost

Silný 230 g/m², exponovaný halogenidostříbrným procesem zajistí perfektní vykreslení detailů a výjimečnou hloubku ostrosti.

Fotopapír premium mat Jemné barvy, profesionální vzhled

Tento prémiový fotopapír od společnosti FUJIFILM se vyznačuje vynikajícími detaily, hloubkou ostrosti a povrchem nejvyšší kvality bez odrazů.

Tipy a nápady pro design

Jak si vytvořit svůj vlastní individuální kalendář

Jak si přejete objednat svůj CEWE fotokalendář?

Pomocí programu, na mobilu v aplikaci nebo v prohlížeči. Vyberte si ze 3 různých způsobů objednání.

Aplikace CEWE fotosvět

 • rychlá instalace do mobilu

 • objednání fotoproduktů kdykoliv a kdekoliv

 • vše uložené v aplikaci

Doporučujeme

Program CEWE fotosvět

 • jednoduchá instalace

 • velký výběr designů

 • ukládání projektů na vašem PC

CEWE Online Designer

 • rychlé objednání v prohlížeči
 • bez instalace
 • uložení projektů na 6 měsíců

Navrhněte si fotokalendáře na rok 2023 už nyní!

Inspirujte se naší nabídkou vlastních kalendářů měsíc po měsíci

Design individuálních fotokalendářů - Rok 2023 s vašimi obrázky

Navrhněte si fotokalendář z fotek z roku 2022 podle svých představ. Vyberte si z našeho online editoru, bezplatného návrhového softwaru nebo aplikace CEWE fotosvět. Vytvoření vlastního fotokalendáře je díky programu od CEWE velmi snadné. Pomocí volby rozvržení můžete navrhnout stránky pro 12 měsíců a titulní stranu jednotlivě. Na jednu stránku můžete vybrat i několik fotografií, a vytvořit tak fotokoláž. Kalendář lze také upravovat v rámci designu, barev, fontů písem atd.

Vytvořte si fotokalendář online

Osobně navržený kalendář z vlastních fotek od několikanásobného vítěze testu CEWE nejen obohatí váš domov, ale je také ideálním fotografickým dárkem - dekorativním i praktickým. Pokud si ho navrhnete sami, můžete také vybrat a prezentovat několik svých nejkrásnějších fotek najednou. Díky velkému výběru formátů najdete vhodný kalendář pro vaše fotky a každou příležitost: ať už jde o nástěnný kalendář ve velkém panoramatickém formátu A3 nebo o malý stolní kalendář. Mimochodem: U všech našich fotokalendářů si můžete vybrat počáteční měsíc. Díky tomu je můžete vytvořit pro sebe či svou rodinu kdykoliv během roku a darovat jej třeba v červnu.

Vyzkoušejte i naše adventní kalendáře s vlastní fotografií i obsahem! Máme adventní kalendáře pro děti. Originální alternativou jsou adventní kalendáře pro ženy a muže.

Velký výběr formátů

Navrhněte si vlastní osobní kalendář s fotkami z roku 2022 v široké škále formátů a velikostí.

 • Plánovací kalendáře: Nejoblíbenější kalendář je z vašich fotek! Naplánujte si celý rok přehledně a na nic nezapomenete a ještě budete celý rok obklopeni zážitky, zajímavými místy z cest a hlavně osobami vašeho života.

 • Nástěnné kalendáře: Klasika mezi fotokalendáři. Formáty se pohybují od A5 po A2, od čtvercových formátů po panoramatické formáty. Můžete si také vybrat mezi matným a lesklým povrchem. Nástěnný kalendář si můžete navrhnout také na fotopapír.

 • Stolní kalendáře: ideální pro výzdobu vlastního pracovního stolu nebo jako praktický/designový dárek na dětský stůl. Stolní kalendáře jsou k dispozici v originálním čtvercovém formátu nebo - s větším prostorem pro fotografie a kalendář - v obdélníkovém formátu. Horizontální stolní kalendář je ideální pro plánování všech schůzek.

Vytvoření kalendáře z fotek pro rok 2023 v pouhých 3 krocích

Díky volně volitelnému počátečnímu měsíci si můžete vytvořit fotokalendář od CEWE na celý rok - buď pro sebe, nebo jako individuální fotodárek.

Jak vytvořit fotokalendář ve třech jednoduchých krocích:

 1. Po otevření návrhového programu nebo aplikace CEWE fotosvět se v prvním kroku rozhodněte, jaký typ fotokalendáře chcete navrhnout, například kalendář na stěnu, plánovací fotokalendář nebo stolní kalendář z vlastních fotek.
 2. V dalším kroku vyberete formát a poté určíte design fotokalendáře, který mimo jiné určuje jeho vzhled.
 3. Nakonec použijte své fotografie k návrhu kalendáře, můžete libovolně navrhnout každou stránku. Vyberte si rozvržení, barevné provedení a mnoho dalšího.

Vytvořte si fotokalendář pro rok 2023 z vlastních fotek

Léto už je nějaký čas za námi a vánoce se kvapem blíží. Což je ideální doba na vzpomínání a třídění vzpomínek z letošních dovolených, uplynulého roku.

Mějte ty nejlepší okamžiky stále na očích a tedy i v mysli. Zvolte nástěnné, plánovací, nebo třeba stolní kalendáře s vlastní fotografií. Stačí vybrat ty nej fotky, min 13, ale v případě fotokoláží jich může být i několik desítek, a získáte fotokalendář, který je plný emocí.

Jednoduše ho sestavíte v intuitivním editačním programu, na webových stránkách nebo přes mobilní aplikaci. Díky volbě fotek i obsahu, jej snadno vytvoříte pro kohokoliv.

Inspirujte se jak vytvořit designový kalendář z vlastních fotek!

Proč vlastní fotokalendář pro rok 2023 od CEWE?

 • fotokalendář s vlastními fotografiemi je ideální Vánoční dárek plný emocí a vzpomínek, udělá radost každému
 • vyberete si vlastní fotografie, třeba z roku 2022, velikost, design, barvu, rozvržení fotografií, měsíční nebo tří měsíční zobrazení, velikosti textových polí...
 • zvolit můžete kreativní variantu, kde máte velké možnosti editace, nebo designový kalendář, který je nejjednodušší na tvorbu
 • chcete mít v kalendáři státní svátky i školní prázdniny podle vašeho bydliště?
 • dopište si vlastní text (směny v práci, důležité akce, události roku, výročí, narozeniny, svátky...) už před tiskem kalendáře
 • u větších typů fotokalendářů (formátů A4, A3, A2…) lze k jednotlivým dnům vložit mini fotografii, třeba jako symbol svátku, narozenin dané osoby
 • vyberte si z čtvercových XL i XXL fotokalendářů, nebo zvolíte tradiční provedení formátu A3, či panoramatické kalendáře?
 • vytvoříte si kalendář pro sebe, svou rodinu nebo blízké přesně tak, jak chcete
 • volitelný počáteční měsíc, bude začínat tradičně v lednu 2023, nebo jindy v roce 2023?
 • nenechte se omezovat, dostupné jsou celý rok, a nejenom před Vánoci nebo ve výprodejích na nový rok, objednejte si je kdykoliv budete chtít
 • pojďte se podívat na vzorové fotokalendáře do jakékoliv z desítek specializovaných foto prodejen CEWE FOTOLAB
 • 100% garance spokojenosti - nebudete-li spokojeni, do 4 týdnů pošlete, přineste fotokalendář a dostanete peníze zpět, nebo obraz z vlastních fotek vyrobíme znovu. Garance platí na všechny produkty z vašich fotek!

Nejoblíbenější typy kalendářů

Jak na kalendář z fotografií, který zaujme

Zamyslete se nad zájmy obdarovávaného, baví ho třeba rybaření, houbaření, je fanoušek motorismu (WRC, F1, MotoGP, veteráni), rád vaří atd. Vyberte vhodná fota, ideálně přímo spojená s obdarovávaným, a vložte je do fotokalendáře.

Oblíbenými tématy jsou kalendáře celé rodiny, které často věnujeme prarodičům, fotografie z cestování, nebo s foty z firemní akce jako dárek pro zaměstnance, obchodní partnery.

Datové uložiště CEWE myPhotos

Vyzkoušejte nové cloudové uložiště CEWE myPhotos. Zdarma od náš získáváte 15 GB úložného prostoru zdarma, které vystačí na cca 5 000 fotografií. Díky němu budete mít všechny fotky i videa z mobilu bezpečně zálohované.

Přístup k nim budete mít odkudkoliv prostřednictvím mobilu nebo počítače, stačí být připojen na internet. Mezi další výhody např. patří jednoduché objednání fotokalendářů, CEWE FOTOKNIH, tištěných fotografií/vyvolávaných fotek na počkání, obrazů z fotek nebo dalších fotodárků.

Adventní kalendáře z vašich fotografií

Adventní kalendář zná asi každý, ale adventní kalendář s vlastní fotografií je žhavou novinkou. Vybrat si můžete nejenom formát, ale i obsah kalendáře.

Čokoládové adventní kalendáře

Adventní kalendář s mini fotografiemi