Přihlaste své fotky do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkové hodnotě 250.000 eur. Chci přihlásit fotku

Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200

Adventní kalendáře s fotkou

Adventní kalendáře opět k dispozici od října 2024. O přesném zahájení prodeje budete včas informováni prostřednictvím našeho newsletteru.

Přihlásit se k odběru

Foto adventní kalendář opět k dispozici od září 2024

Nenechte si ujít další zajímavé novinky

Přesný začátek prodeje se včas dozvíte, když se přihlásíte k odběru našeho newsletteru. Díky tomu budete mít aktuální informace o novinkách v adventním kalendáři a obdržíte mnoho dalších nápadů na fotoprodukty.

Z odběru se můžete kdykoli odhlásit prostřednictvím odkazu obsaženého v newsletteru.

Už zbývá jen jedno kliknutí

Poslali jsme vám e-mail s potvrzujícím odkazem pro bezplatnou registraci.

Zkontrolujte si e-mailovou adresu a klikněte na odkaz.

Je nám líto...

bohužel se nám nepodařilo vás zaregistrovat.

Zkuste to prosím znovu nebo později.

Nejoblíbenější adventní kalendáře pro radost a sladkou svačinku

24 dní plných radosti až do Vánoc

Jaký adventní kalendář chcete darovat?

s produkty kinder®
s pralinkami Ferrero
s Tony's Chocolonely
s potisknutelnými okénky
pro vlastní náplň

Čokoládový adventní kalendář s produkty kinder®

Prémiový adventní kalendář s pralinkami Ferrero

Čokoláda certifikovaná Fairtrade v kalendáři s certifikací FSC®

Adventní kalendář XXL s Tony's Chocolonely

Překvapte své blízké svou fotkou a 27 mini čokoládovými pochoutkami od Tony's. Limitovaná edice: Získejte nyní jeden z 5 000 kalendářů.

Adventní kalendář bez čokolády

24 dní plných radosti do Vánoc

Adventní kalendáře s designem

Navrhněte si svůj vlastní adventní kalendář 2023

Objevte všestranné nápady - i pro následné udržitelné použití

Objevte udržitelnost adventních kalendářů od CEWE

Jak byste chtěli sestavit adventní kalendář?

Pomocí programu, na mobilu v aplikaci nebo v prohlížeči. Vyberte si ze 3 různých způsobů objednání.

Aplikace CEWE fotosvět

 • rychlá instalace do mobilu

 • objednání fotoproduktů kdykoliv a kdekoliv

 • vše uložené v aplikaci

Doporučujeme

CEWE Online Designer

 • rychlé objednání v prohlížeči
 • bez instalace
 • uložení projektů na 6 měsíců

Program CEWE fotosvět

 • jednoduchá instalace
 • velký výběr designů
 • ukládání projektů na vašem pc

Vlastní adventní kalendář s fotografií

Rozjasněte předvánoční čas oblíbenými fotkami

Obzvlášť osobní: adventní fotokalendář s vlastní fotkou

Adventní kalendáře patří k předvánočnímu období jako svařené víno a cukroví. Často jsou plné čokolády, někdy malých dárků, vzkazů nebo obrázků. Každý, kdo by letos chtěl věnovat svým dětem, přátelům nebo partnerovi obzvlášť osobní dárek, si může u nás navrhnout svůj vlastní adventní kalendář. Můžete si vybrat mezi kalendáři s produkty Ferrero, svými vlastními fotkami za okénky a dokonce i kalendářem, který si sami naplníte. Na titulní straně vždy vidíte motiv, který jste si vybrali a navrhli. Takže se jen rozhodnete, jaký bude kalendář uvnitř.

Navrhněte si vlastní adventní kalendář - jak na to?

Prvním krokem je výběr titulní fotografie. Vhodnými motivy jsou vždy fotky z loňských Vánoc nebo ze zimních prázdnin. Jakmile najdete ten správný motiv, můžete svůj adventní kalendář navrhnout v několika krocích: vyberte typ adventního kalendáře - vyberte formát na šířku nebo na výšku - vložte fotku na titulní stranu a podle potřeby doplňte textem a klipartem - vložte další fotky, pokud jste vybrali kalendář s fotkami v každém okénku - zkontrolujte design kalendáře v náhledu produktu a odešlete objednávku.

Rozlišení použitých obrázků se kontroluje automaticky; systém vás informuje, zda je kvalita dostatečná pro tisk. Během sestavování pak můžete obrázek vyměnit za jiný.

Vždy ten správný adventní kalendář

Většina adventních kalendářů je k dispozici v různých velikostech, jak ve formátu na šířku tak i na výšku, takže správný je nejen motiv a výplň, ale vlastnoručně vyrobený adventní kalendář se hodí i do prostoru, který je v bytě k dispozici. Podle toho, čím je naplněn, může mít kalendář tloušťku až 3,5 cm. Výška a šířka jednotlivých typů se pohybuje mezi 30 x 21 cm a 63 x 46 cm nebo 36 x 48 cm.

Často kladené dotazy

Ano, můžete. Vyberte si jednu z našich 3 možností čokoládového adventního kalendáře, který si můžete přizpůsobit: - s pralinkami Ferrero, čokoládou kinder® nebo Tony's Chocolonely.
Přidejte na přední stranu své oblíbené fotografie a vytvořte si adventní kalendář, který nemá obdoby. Můžete také odpočítávat Vánoce bez kalorií s adventním kalendářem s fotkami - naplňte ho 24 svými nejcennějšími fotografiemi a jednou speciální fotografií na přední stranu. Chcete-li si odpočítávání zcela přizpůsobit, je skvělou možností naplnit vlastní adventní kalendář a vytvořit tak jedinečný dárek vyrobený s ohledem na obdarovaného.

Ano. Říkáme jim adventní kalendáře "pro vlastní náplň". Můžete si ho přizpůsobit a vytisknout na něj své oblíbené fotografie, ale přijde vám prázdný a připravený k naplnění libovolnými dobrotami.

Adventní kalendáře s vlastní náplní vám nabízejí nekonečné možnosti - doporučujeme vymyslet téma, které vám pomůže začít. Naplňte je veganskými pochoutkami, slanými pochutinami nebo želé cukrovinkami, abyste tuto vánoční tradici promyšleně obohatili. Přidejte drobné dárky, jako jsou kosmetické produkty nebo kódy na vouchery ke stažení hudby, televizních pořadů nebo filmů, a vytvořte tak působivé vánoční odpočítávání. Pokud znáte milovníky čaje nebo kávy, naplňte každý den sáček čaje nebo kávy s jinou příchutí, abyste jim zpříjemnili začátek dne. Můžete vytvořit i kalendář pro vašeho domácího mazlíčka, naplněný jeho oblíbenými pamlsky nebo malými hračkami. Myslete na jiné věci a vytvořte si osobní adventní kalendář, který bude skutečně jedinečný.

Ano, můžete si vytvořit vlastní adventní kalendář z řady šablon. Ty vám poskytnou skvělý základ pro personalizaci vlastního adventního kalendáře. Šablony designu jsou k dispozici u všech čokoládových, fotografických a adventních kalendářů pro vlastní náplň.

Adventní fotokalendáře s vlastní fotografií

Adventní kalendáře pro děti s vlastní fotkou

I vánoční kalendáře pro rok 2023 mohou mít fotografii přesně podle vašich představ. Kromě vlastní fotky máte na výběr i z různých typů obsahu.

Tradiční čokoládový kalendář s kvalitní čokoládou kinder® Schoko-Bons, Bueno, Schokolade nebo fotokalendář s pralinkami FERRERO ROCHER, KÜSSCHEN, Raffaello.

Novinkou mezi čokoládovými kalendáři je Tony's Chocolonely

Adventní kalendář bez čokolády

Dáváte přednost adventnímu kalendáři bez čokolády? Tak to tu pro vám máme fotokalendář s mini fotografiemi v každém okénku ve velikosti A4 a větší vánoční fotokalendář formátu A3. Případně tvůrčí variantu kalendáře pro vlastní náplň, kde je obsah zcela ve vaší režii. A co do adventního kalendáře pro děti? Naplníte ho tím, co má obdarovaný rád, inspirujte se nápady na obsah!

Novinkou v adventních kalendářích je adventní fotokalendář s plakátem premium.

Proč adventní fotokalendáře od CEWE?

 • naše kalendáře mají nejkvalitnější čokoládu od kinder®, FERRERO ROCHER, KÜSSCHEN, Raffaello nebo Tony's Chocolonely
 • darujte přesně to, co má obdarovaný nejradši - fotokalendáře s vlastní náplní - ideální například pro personalizovaný adventní kalendáře pro muže, který by nad klasickou čokoládou ohrnul nos
 • po Vánocích využitelný jako malý fotoobraz
 • garantujeme vám dodání ještě před Mikulášem
 • při tvorbě si můžete vybrat z mnoha různých designů adventních kalendářů