Jsme tu stále pro vás. Online. Prozkoumejte všechny výhody při online objednání. Více informací

Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 200

Prodejny CEWE FOTOLAB

Nejšiřší síť specializovaných foto prodejen v ČR

Seznam prodejen

Omlouváme se, ale z důvodu usnesení Vlády ČR ze dne 21.10.2020 budou prodejny a výdejní místa, kromě výjimek dle usnesení, od 22.10.2020 do 3.11. 2020 uzavřeny.
Prosíme, ověřte si otevírací dobu výdejního místa, případně si zvolte doručení objednávky Poštou/Kurýrem na vámi uvedenou adresu.
V případě dalších dotazů kontaktujte zákaznické centrum 272 071 200.

Děkujeme za pochopení.

Prodejny a výdejní místa CEWE FOTOLAB

Profesionální poradenství na prodejnách CEWE FOTOLAB

Profesionální poradenství na prodejnách CEWE FOTOLAB

Fotoprodukty

Přijďte se podívat na naši prodejnu, kde vám ukážeme vzorové CEWE FOTOKNIHY našich zákazníků včetně všech nabízených formátů a typů papíru, fotoobrazy, CEWE fotokalendáře nebo si přijďte prohlédnout fotodárky pro nejrůznější příležitosti hned z několika kategorií: nádoby na pití, textilní fotodárky, hry, dekorace a další. Těšíme se na vás.

Fototechnika

Náš odborný personál vám poradí s výběrem nejenom fototechniky, ale i vhodného příslušenství. Personál vám vše důkladně předvede a poradí se základy nastavení fotoaparátů.
A pokud si nevyberete přímo na prodejně, lze objednat zboží přímo z našeho e-shopu rovnou z prodejny, kdy vám zboží dopravíme na prodejnu zcela ZDARMA.
Vyzkoušejte také naši půjčovnu fototechniky.

Naši prodejci jsou pravidelně školeni na:

Tisk fotek na počkání na prodejnách CEWE FOTOLAB

Tisk fotek na počkání na prodejnách CEWE FOTOLAB

Vytiskneme vám fotky a fotodárky na počkání

Pro ty z vás, kteří chcete své zážitky v podobě fotografií mít co nejdřív, jsme připraveni vytisknout na prodejnách fotografie na počkání ze všech druhů médií včetně mobilních telefonů až do formátu 20 x 30 cm.

Poradíme si i s dárkem na poslední chvíli. Stačí vám fotografie v mobilu či na nějakém paměťovém médiu a my vám pomůžeme vytvořit originální dárek, který si můžete ihned odnést s sebou a darovat, jako např. přání k narozeninám, kalendář, zápisník a mnoho dalších.

Objednejte vaše fotografie z pohodlí domova

Představte si, že jedete z dovolené a už po cestě si vyberete fotky, které si hned ten den můžete vytisknout u nás na prodejně na počkání? Na prodejnu potom už jen stačí přijít a tisknout bez zdlouhavého váhání nad tím, které fotky vybrat a které ne. Více informací k aplikaci najdete na našem blogovém článku "Jak na službu order at home?".

Na prodejnách CEWE FOTOLAB

sestavíme CEWE fotoprodukty za vás, vytiskneme fotky na počkání, nabídneme foto alba a rámečky na fotky, vyfotíme vás na průkazky, půjčíme vám fototechniku a další.
Fototechnika a příslušenství

Fototechnika a příslušenství

Tisk fotek na počkání

Tisk fotek na počkání

Fotky na průkazky

Fotky na průkazky

Fotoalbumy

Fotoalbumy

Fotorámečky

Fotorámečky

Vyvolání fotek z filmu

Vyvolání fotek z filmu

Skenování fotek a filmů

Skenování fotek a filmů

Využívejte výhod členství v klubu CEWE FOTOLAB

48 značkových foto prodejen CEWE FOTOLAB

a více než 600 výdejních míst po celé České republice
48 značkových foto prodejen CEWE FOTOLAB

Vaše zakázky si můžete vyzvednout na 48 značkových foto prodejnách CEWE FOTOLAB, ale také na více než 600 výdejních místech a poradenských centrech po celé České republice.

Také na výdejních místech a poradenských centrech vám nabízíme možnost se inspirovat našimi produkty a službami CEWE, případně vám pomůžeme vybrat nebo rovnou sestavit jakýkoliv fotodárek z nabídky.

Seznam značkových prodejen CEWE FOTOLAB