Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 200

Prodejny CEWE Fotolab

Nejšiřší síť specializovaných foto prodejen v ČR

Seznam prodejen

Seznam prodejen CEWE Fotolab

Další naše výdejní místa - CEWE Partneři

Další naše výdejní místa - CEWE Partneři

Výdejní místa CEWE partner

Kromě našich vlastních prodejen si můžete své fotodárky nechat doručit na jakékoliv výdejní místo CEWE partner. Máme cca 400 výdejních míst po celé ČR. Zaručeně se některé z nich nachází ve vašem okolí.

Profesionální poradenství na prodejnách CEWE Fotolab

Profesionální poradenství na prodejnách CEWE Fotolab

Fotoprodukty

Přijďte se podívat na naši prodejnu, kde vám ukážeme vzorové CEWE FOTOKNIHY našich zákazníků včetně všech nabízených formátů a typů papíru, fotoobrazy, CEWE fotokalendáře, kryty na mobily nebo si přijďte prohlédnout fotodárky pro nejrůznější příležitosti hned z několika kategorií: nádoby na pití, textilní fotodárky, hry, dekorace a další. Těšíme se na vás.

Fototechnika

Náš odborný personál vám poradí s výběrem nejenom fototechniky - fotoaparáty, objektivy, ale i vhodného příslušenství. Vyškolení prodejci vám vše důkladně předvedou a poradí se základy nastavení fotoaparátů.
A pokud si nevyberete na prodejně, lze objednat zboží přímo z Fotolab e-shopu rovnou z prodejny, kdy vám zboží dopravíme na prodejnu zcela ZDARMA.
Vyzkoušejte také naši půjčovnu fototechniky.

Naši prodejci jsou pravidelně školeni na:

Tisk fotek na počkání na prodejnách CEWE Fotolab

Tisk fotek na počkání na prodejnách CEWE Fotolab

Vytiskneme vám fotky a fotodárky na počkání

Pro ty z vás, kteří chcete mít své zážitky v podobě fotografií co nejdřív, jsme na našich prodejnách připraveni vyvolat fotografie na počkání ze všech druhů médií včetně mobilních telefonů až do formátu 20 x 30 cm.

Poradíme si i s dárkem na poslední chvíli. Stačí vám fotografie v mobilu či na nějakém paměťovém médiu a my vám pomůžeme vytvořit originální dárek, který si můžete ihned odnést s sebou a darovat, jako např. přání k narozeninám, kalendář, těžítko a mnoho dalších.

Objednejte vaše fotografie z pohodlí domova

Představte si, že jedete z dovolené a už po cestě si vyberete fotky, které si hned ten den můžete vytisknout u nás na prodejně na počkání. Potřebujete k tomu jen mobilní aplikaci CEWE fotosvět. Na prodejnu potom už jen stačí přijít a tisknout bez zdlouhavého váhání nad tím, které fotky vybrat a které ne. Více informací k aplikaci najdete na našem blogovém článku "Jak na službu order at home?".

Na prodejnách CEWE Fotolab

sestavíme CEWE fotoprodukty za vás, vytiskneme fotky na počkání, nabídneme foto alba a rámečky na fotky, vyfotíme vás na průkazky, půjčíme vám fototechniku a další.
Fototechnika a příslušenství

Fototechnika a příslušenství

Tisk fotek na počkání

Tisk fotek na počkání

Fotky na průkazky

Fotky na průkazky

Fotoalbumy

Fotoalbumy

Fotorámečky

Fotorámečky

Vyvolání fotek z filmu

Vyvolání fotek z filmu

Skenování fotek a filmů

Skenování fotek a filmů

Využívejte výhod členství v klubu CEWE Fotolab

43 značkových foto prodejen CEWE Fotolab

a více než 600 výdejních míst po celé České republice
43 značkových foto prodejen CEWE Fotolab

Vaše zakázky si můžete vyzvednout na 43 značkových foto prodejnách CEWE Fotolab, ale také na více než 600 výdejních místech a poradenských centrech po celé České republice.

Také na výdejních místech a poradenských centrech vám nabízíme možnost se inspirovat našimi produkty a službami CEWE, případně vám pomůžeme vybrat nebo rovnou sestavit jakýkoliv fotodárek z nabídky.

Všechny naše značkové prodejny CEWE FOTOLAB jsou otevřené.

Záleží nám na vašem zdraví i na zdraví našich zaměstnanců, proto jsme na našich prodejnách zavedli následující opatření:

  • Vstup do prodejny je povolený pouze se zakrytými dýchacími cestami respirátorem.
  • Maximální povolený počet zákazníků v kamenné prodejně nesmí přesáhnout limit 1 osoba na 10 m2 prodejní plochy. Informace o maximálním povoleném počtu zákazníků najdete u vstupu do prodejny.
  • Zákazníci musí dodržovat 2m rozestupy.
  • Před vstupem do našich prodejen jsou pro zákazníky vytvořené dezinfekční zóny.
  • Upřednostňujeme platbu kartou.
  • Naši zaměstnanci pracují ve zvýšeném hygienickým režimu (respirátory, zvýšená frekvence mytí a dezinfekce rukou), pravidelně dezinfikují úseky na prodejně.
  • Platí standardní otevírací doba.

V případě dalších dotazů kontaktujte zákaznické centrum 272 071 200.

Těšíme se na vás!