Kreativní tip na svatbu

Originální svatební dekorace v přírodních barvách

Trend vyšívání dokonale zapadá do svatby v boho stylu. Proto jsme pro vás připravili návod na tuhle must-have dekoraci. Směs přírodních materiálů, jako je dřevo a lněné plátno v kombinaci s věncem ze zelených květin, zaujme každé oko. Obzvlášť osobní se tato dekorace stane, když přidáte svatební motiv nebo vlastní fotku - ideální jako dárek, dekorace na svatbu nebo jako vzpomínka na váš svatební obřad.

Co budete potřebovat?

  • vaši fotku nebo svatební motiv jako Square Prints
  • vyšívací kruh/rámeček
  • lněnou látku/tkaninu
  • silnější bavlnku nebo šňůrku
  • malé dřevěné kolíčky
  • nůžky

Krok 1: Dejte látku do rámečku

Dvě ruce připevňující šňůrku k dekoraci.
Upevněte šňůrku v horní třetině dekorace.

Nůžkami ustřihněte krátký kousek šňůrky - měla by být o něco delší, než šířka kruhu. Vezměte látku a položte ji na vnitřní kroužek dekorace. Umístěte šňůrku do horní třetiny kruhu tak, aby konce vyčnívaly doprava a doleva. Poté upevněte vnější rámeček a zajistěte ho. Zkontrolujte, zda je šňůrka přichycena správně.

Krok 2: Připevněte Square Prints na šňůrku

Ručně připevněná svatební fotografie s klipem na šňůrce na vyšívacím věnci.
Přichyťte svou svatební fotografii přímo na šňůrku.

Vyberte si svůj oblíbený motiv pro Square Prints. Při navrhování jednotlivých fotografií můžete také využít kliparty ve svatebním designu a nechat je například vyčnívat z rohu obrázku do motivu. Do této dekorace se obzvlášť hodí květinový design. Vezměte Square Prints a připevněte jej k šňůrce natažené v rámu pomocí dřevěné spony. Poté odřízněte menší zelené větvičky dle vašeho výběru a připněte je špendlíky k lněné látce vpravo dole na motivu.

Krok 3: Přidělejte větvičky

Ruce připevňující větvičky do spodní části dekorace.
Přichyťte větvičky do spodní části dekorace.

Nyní ozdobte dekoraci květinami. Vezměte větvičky a připněte je jednu po druhé kolem kreativních čtvercových fotek - Square Prints na látku. Tip: Větvičku můžete přidělat i za pomoci jehly a nitě, doslova ji přišít. A pamatujte, že méně je někdy více. Nechte alespoň třetinu celé dekorace bez zeleně, aby dekorace vypadala vzdušně a přirozeně.

Od kreativních tipů až po volbu formátu

Takto se vaše vzpomínky stanou hmatatelnými