Cestuj s CEWE: Načerpej inspiraci a přihlas své fotky do letní soutěže! Chci soutěžit

Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200
Vánoční přání Slider Vánoční přání Slider

Vánoční přání, pohlednice, PF 2024

Pošlete svým blízkým vlastní přání, popřejte jim krásné Vánoce

K VÝBĚRU PRODUKTŮ
Vánoční přání Slider Vánoční přání Slider

Vánoční pohledy a novoroční přání

Vytvořte okouzlující efekty, díky kterým vaše přání, pohlednice či PF zazáří.

K VÝBĚRU PRODUKTŮ
Vánoční přání Slider Vánoční přání Slider

Různé vánoční designy

Pošlete vlastní pohled k nejkrásnějším svátkům roku

K VÝBĚRU PRODUKTŮ

Pošlete přání k Vánocům s vlastní fotkou a textem

Připravili jsme pro vás spoustu krásných vánočních designů

Text na vánoční přání

Inspirujte se našimi tipy

Najděte si tematický design rovnou s lesklými efekty

Se zlatým,stříbrným, rose gold efektem či parciálním lakem budou vánoční přání jedinečná

Kreativní tipy pro vaše vtipné či klasické vánoční přání

Jak si přejete navrhnout vaše přání?

Pomocí programu, na mobilu v aplikaci nebo v prohlížeči. Vyberte si ze 3 různých způsobů objednání.
Doporučujeme

Program CEWE fotosvět

 • jednoduchá instalace

 • velký výběr designů

 • ukládání projektů na vašem PC

Aplikace CEWE fotosvět

 • rychlá instalace do mobilu

 • objednání fotoproduktů kdykoliv a kdekoliv

 • vše uložené v aplikaci

Objednat online

 • rychlé objednání v prohlížeči
 • bez instalace
 • uložení projektů na 6 měsíců

Často kladené dotazy

 • Přejeme vám od srdce ty nejkrásnější Vánoce. A po celý rok úsměv na tváři, ať se vám vše vydaří.
 • Dobré jídlo do bříška a krásného Ježíška. Přejeme vám krásné Vánoce a hodně štěstí v novém roce.
 • Ať máte ty nejkrásnější Vánoce a jste zdraví a úspěšní v novém roce.
 • Pod stromeček dárků dost, ať váš kapr nemá žádnou kost. A do nového roku štěstí do každého kroku.
 • Přejeme ty nejkrásnější Vánoce, hlavně ať se všem daří v novém roce.
 • Krásné bílé Vánoce a jen pozitivní emoce. Na Silvestra jistý krok a pak šťastný nový rok!
 • Ať jsou vaše Vánoce tím nejkrásnějším dnem v roce. A na Silvestra jistý krok a pak šťastný nový rok!
 • Veselé Vánoce a mnoho štěstí v novém roce.

Převážná většina všech produktů v této kategorii má dodací termín 4 – 5 pracovních dní. Pokud jste si vybrali design s povrchovým efektem, prodlouží se doba dodání o 5 dnů. Pohlednice a přání s přímým odesláním do schránky dorazí cca za 3 – 5 pracovních dní. Zde jsou dodací lhůty všech typů přání a pohlednic.

Vánoční přání z fotky lze sestavit online nebo v programu CEWE fotosvět či v mobilní aplikaci CEWE fotosvět.

Určitě ne. U nás najdete i pohlednice a přání, které lze objednat jako 1 ks a zaslat ho přímo adresátovi do schránky.

Samozřejmě že ano. V nabídce jsou i barevné obálky také v sadě 10 ks. K vánočnímu přání budou určitě ladit např. červené obálky.

Ano, samozřejmě. Pod nabídkou všech tematických designů najdete i možnost „Vytvářejte bez designu“ nebo „Navrhněte sami (bez designu)“.

Vánoční přání a pohledy s fotkou

Vytvořte si originální blahopřání, pohlednici na Vánoce i k novému roku (PF 2024)

Darujte vánoční pohlednici či přání

Když v oknech blikají světýlka a kuchyní se line vůně vánočního cukroví, do našich domovů vstupuje nejkrásnější období roku – vánoční čas. Konečně se znovu potkáváme s rodinou a vidíme známé tváře. S našimi vánočními CEWE pohledy a přáními se Vánoce promění na to, čím jsou – svátky lásky. Nové vánoční přání může mít vícero podob, ať už jako velké skládací přání, milý pozdrav nebo klasická pohlednice. Stačí si vybrat z více než 600 designových šablon od klasických až po moderní extravagantní.

Naše speciální funkce filtrování vás jednoduše přivede k designu, který se pro nové přání k Vánocům přání hodí nejvíce. Stačí pár kliků a dostanete se na výběr formátu, designu, barvy a na výběr počtu fotografií. V případě, že si sami netroufáte, můžete se inspirovat našimi tematickými designy. Ukažte díky vlastnoručně navrženému CEWE blahopřání svým milovaným, že na ně myslíte i v čase Vánoc.

Vánoční přání či pohlednice s fotkou

Svíčky na stromečku blikají, vánoční ozdoby se lesknou. S ozdobnými vánočními efekty rozzáříte i vaše vlastnoručně vytvořené vánoční přání či pohlednici s fotkou. Naši odborníci na design každý den přinášejí další a další nápady, aby vaše nové vánoční přání s fotkou opravdu vyniklo. Například skládací přání XL si ozdobíte až třemi oblíbenými fotkami a také můžete přidat i lesklé efekty. Nebo klasické skládací přání s kliparty a veselými efekty s parciálním lakem. Vyzkoušejte všechny různé možnosti, které vám při tvorbě nabízíme. Přitom samotná tvorba je velice rychlá a jednoduchá. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv formát, vaše vánoční přání nebo pohlednice s fotkou bude vypadat stylově a originálně.

Stylové a moderní vánoční pohlednice s vlastní fotkou

Vánoce v sobě nesou i zvláštní kouzlo překvapení. Netýká se to jen dárků, které si najdete pod vánočním stromečkem, ale i vánočních pohlednic s vaší vlastní fotkou. Mohou se stát vánočním překvapením v moderním designu. Obyčejné sváteční pohlednice, které jsou běžně dostupné v supermarketech nebudou nikdy tak osobní jako naše CEWE přání s vaší vlastní fotkou. Vyladili jsme je nadčasovými designovými prvky a doplnili moderní vánoční designy. Množství formátů vám nabízí dostatečný prostor na realizaci i těch nejodvážnějších vánočních nápadů. Teď už jen stačí, abyste svou pohlednici či přání doplnili vlastními texty. Prémiovým papírem podtrhnete celkovou exkluzivitu výsledného produktu. Víme, že vánoční přání často netvoří jen jedna fotka. Proto jsme do nabídky zařadili spoustu designových variant, které nabízí prostor až pro 4 fotky. Nemusíte se omezovat a hledat v celé vaší sbírce jeden dokonalý motiv. Věříme, že vánoční přání s vlastní fotkou v prvotřídní kvalitě překvapí a zároveň potěší nejen rodinu, ale i přátele a známé.

Méně je někdy více

Inspirujte se naším CEWE přáním či pohlednicemi s decentním vánočním designem! Naši odborníci na design se zaměřili na zdrženlivý vzhled pohlednic, přesně podle motta „méně je někdy více“. To však neznamená, že vaše Vánoce budou vypadat nudně. Právě naopak: díky promyšlenému menšímu počtu prvků při tvorbě bude vaše sváteční přání působit mimořádně elegantním dojmem. Například ve variantě skládacího přání se stříbrným či zlatým efektem, které na sebe přitahuje veškerou pozornost právě díky třpytivým povrchovým úpravám. O něco hravějším dojmem působí barevné tečky rozmístěné na přání a opatřené parciálním lakem. Takto barevné detaily upoutají nejvíc ve spojení s černobílou fotografií. Naopak do dalších designů se vejdou až čtyři obrázky a se stříbrným motivem jelena se trefíte do aktuálních trendů.

Vánoce jako ze žurnálu

Mimořádně svátečním poutačem je naše CEWE přání s fotorealistickým vánočním designem. Přírodní s motivy dřeva nebo více nazdobené: naši odborníci na design pro vás navrhli různé šablony, které z vašich pozdravů vykouzlí skutečný dárek! Čtvercové, na výšku, na šířku – u nás najdete širokou škálu formátů, na kterých se váš vánoční pozdrav bude mimořádně vyjímat díky jedinečným fotografiím a osobním textům. Přitom se můžete rozhodnout, zda na fotorealistické pozadí chcete umístit jen jeden motiv nebo až čtyři snímky. Pokud chcete zářivé barvy a intenzivní hloubku ostrosti, vyberte si například skládací přání XL s vysokým leskem: Na ušlechtilém tmavě hnědém motivu dřeva jsou naaranžované čtyři fotografie, jako naservírované na stole plném dárků. Protože přesně to je i přání s vašimi jedinečnými fotografiemi – skutečný dar.