Přihlaste své fotky do 31. 5. do soutěže CEWE Photo Award a vyhrajte skvělé ceny. Chci se zúčastnit.

Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 200
Vánoční přání Slider Vánoční přání Slider

Vánoční pohlednice, přání k novému roku - PF 2023

Nalaďte se na Vánoce pomocí individuálně navržených přání.

K VÝBĚRU PRODUKTŮ
Vánoční přání Slider Vánoční přání Slider

Vánoční pohledy a přání k novému roku

Vytvořte okouzlující efekty, díky kterým vaše pohlednice zazáří.

K VÝBĚRU PRODUKTŮ
Vánoční přání Slider Vánoční přání Slider

Různé vánoční designy

Pošlete vlastní pohled k nejkrásnějším svátkům roku

K VÝBĚRU PRODUKTŮ

Klasické, kreativní nebo moderní

Vyberte si z mnoha vánočních designových šablon

Naše top designy

Vytvořte si CEWE přání stejně osobní, jako je váš vzkaz svým blízkým!

Se zlatým,stříbrným, rose gold efektem či parciálním lakem budou vánoční přání jedinečná

S našimi vánočními CEWE pohlednicemi se Vánoce promění na to, čím jsou - svátky lásky

Kreativní nápady pro vaše vánoční přání

Jak si přejete navrhnout vaše přání?

Pomocí programu, na mobilu v aplikaci nebo v prohlížeči. Vyberte si ze 3 různých způsobů objednání.
Doporučujeme

Program CEWE fotosvět

  • jednoduchá instalace

  • velký výběr designů

  • ukládání projektů na vašem PC

Aplikace CEWE fotosvět

  • rychlá instalace do mobilu

  • objednání fotoproduktů kdykoliv a kdekoliv

  • vše uložené v aplikaci

Objednat online

  • rychlé objednání v prohlížeči
  • bez instalace
  • uložení projektů na 6 měsíců

Vánoční přání a pohledy s fotkou

Vytvořte si originální blahopřání, pohlednici na Vánoce i k novému roku (PF 2022)

Darujte vánoční pohlednici či přání

Když v oknech blikají světýlka a kuchyní se line vůně vánočního cukroví, do našich domovů vstupuje nejkrásnější období roku – vánoční čas. Konečně se znovu potkáváme s rodinou a vidíme známé tváře. S našimi vánočním CEWE pohledy a přáními se Vánoce promění na to, čím jsou – svátky lásky. Nové vánoční přání může mít vícero podob, ať už jako velké skládací přání, milý pozdrav nebo klasická pohlednice. Stačí si vybrat z více než 600 designových šablon od klasických až po moderní extravagantní.

Naše speciální funkce filtrování vás jednoduše přivede k designu, který se pro nové vánoční přání hodí nejvíce. Stačí pár kliků a dostanete se na výběr formátu, designu, barvy a na výběr počtu fotografií. V případě, že si sami netroufáte, můžete se inspirovat našimi tematickými designy. Ukažte díky vlastnoručně navrženému CEWE přání či pohlednici svým milovaným originálním způsobem, že na ně myslíte i v čase Vánoc.

Vánoční přání či pohlednice s fotkou

Svíčky na stromečku blikají, vánoční ozdoby se lesknou. S ozdobnými vánočními efekty rozzáříte i vaše vlastnoručně vytvořené vánoční přání či pohlednici s fotkou. Naši odborníci na design každý den přinášejí další a další nápady, aby vaše nové vánoční přání s fotkou opravdu vyniklo. Například skládací přání XL si ozdobíte až třemi oblíbenými fotkami a také můžete přidat i lesklé efekty. Nebo klasické skládací přání s kliparty a veselými efekty s parciálním lakem. Vyzkoušejte všechny různé možnosti, které vám při tvorbě nabízíme. Přitom samotná tvorba je velice rychlá a jednoduchá. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv formát, vaše vánoční přání nebo pohlednice s fotkou bude vypadat stylově a originálně.

Stylové a moderní vánoční pohlednice s vlastní fotkou

Vánoce v sobě nesou i zvláštní kouzlo překvapení. Netýká se to jen dárků, které si najdete pod vánočním stromečkem, ale i vánočních přání a pohlednic s vaší vlastní fotkou. Mohou se stát vánočním překvapením v moderním designu. Obyčejné sváteční pohlednice, které jsou běžně dostupné v supermarketech nebudou nikdy tak osobní jako naše CEWE přání s vaší vlastní fotkou. Vyladili jsme je nadčasovými designovými prvky a doplnili moderní vánoční designy. Množství formátů vám nabízí dostatečný prostor na realizaci i těch nejodvážnějších vánočních nápadů. Teď už jen stačí, abyste svou pohlednici či přání doplnili vlastními texty. Prémiovým papírem podtrhnete celkovou exkluzivitu výsledného produktu. Víme, že vánoční přání často netvoří jen jedna fotka. Proto jsme do nabídky zařadili spoustu designových variant, které nabízí prostor až pro 4 fotky. Nemusíte se omezovat a hledat v celé vaší sbírce jeden dokonalý motiv. Věříme, že vánoční přání s vlastní fotkou v prvotřídní kvalitě překvapí a zároveň potěší nejen rodinu, ale i přátele a známé.

Méně je někdy více

Inspirujte se naším CEWE přáním či pohlednicemi s decentním vánočním designem! Naši odborníci na design se zaměřili na zdrženlivý vzhled pohlednic, přesně podle motta „méně je někdy více“. To však neznamená, že vaše Vánoce budou vypadat nudně. Právě naopak: díky promyšlenému menšímu počtu prvků při tvorbě bude vaše sváteční přání působit mimořádně elegantním dojmem. Například ve variantě skládacího přání se stříbrným či zlatým efektem, které na sebe přitahuje veškerou pozornost právě díky třpytivým povrchovým úpravám. O něco hravějším dojmem působí barevné tečky rozmístěné na přání a opatřené parciálním lakem. Takto barevné detaily upoutají nejvíc ve spojení s černobílou fotografií. Naopak do dalších designů se vejdou až čtyři obrázky a se stříbrným motivem jelena se trefíte do aktuálních trendů.

Vánoce jako ze žurnálu

Mimořádně svátečním poutačem je naše CEWE přání s fotorealistickým vánočním designem. Přírodní s motivy dřeva nebo více nazdobené: naši odborníci na design pro vás navrhli různé šablony, které z vašich pozdravů vykouzlí skutečný dárek! Čtvercové, na výšku, na šířku – u nás najdete širokou škálu formátů, na kterých se váš vánoční pozdrav bude mimořádně vyjímat díky jedinečným fotografiím a osobním textům. Přitom se můžete rozhodnout, zda na fotorealistické pozadí chcete umístit jen jeden motiv nebo až čtyři snímky. Pokud chcete zářivé barvy a intenzivní hloubku ostrosti, vyberte si například skládací přání XL s vysokým leskem: Na ušlechtilém tmavě hnědém motivu dřeva jsou naaranžované čtyři fotografie, jako naservírované na stole plném dárků. Protože přesně to je i přání či pohlednice s vašimi jedinečnými fotografiemi – skutečný dar.