Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200

Kreativní tip na svatbu

Vše dokonale ladí: menu ve stejném designu jako vše ostatní

Všechno by mělo během nejkrásnějšího dne v životě být dokonalé. S jednotným svatebním designem je velmi snadné sladit všechny vaše tiskoviny pro velký den, od oznámení, přes svatební program až po jídelní lístek či jmenovky. Jakmile si vyberete v programu CEWE fotosvět ten správný design, můžete ho použít na všechny tiskoviny. Mimochodem, naše svatební skládací přání je obzvlášť vhodné pro podrobný jídelní lístek. Můžete přidat i další stránky pomocí vloženého papíru.

Menu s kompletní nabídkou občerstvení

Svatební hostina znamená pro svatební pár spoustu shonu. Hosté dorazí na místo, předají svatební dary, poblahopřejí - a samozřejmě chtějí strávit pár okamžiků se svatebním párem. To může vést k dlouhé chvíli u dalších svatebčanů. Naštěstí je jídelní lístek příjemný způsob, jak hosty na chvilku zabavit. Díky němu si hosté můžou přečíst, co je čeká za dobroty během celého dne. Hosty samozřejmě potěší, když přidáte do menu i přehled nabízených nápojů na svatbě.

Na talíři na svatebním stole je položen jídelní lístek.
Na co se můžeme těšit? Jídelní lístek jako součást slavnostní tabule.

Celé menu na první pohled - vše v jedné kartě XL

Prostorově úspornou a trendy variantou je jídelní lístek na jedné kartě, která je umístěna přímo na talíř. Tip: Kartu XL lze snadno zabalit do látkového ubrousku. Navrhněte si jídelní lístek pomocí našich svatebních šablon a možností v počítačovém programu CEWE fotosvět. V kategorii Pohledy a přání s fotkou najdete „Karty“, vyberte kartu XL (21 x 10,5 cm). Můžete buď použít jeden z dostupných designů z kategorie Svatba a navrhnout text na kartě s fotografií nebo bez fotografie. Nebo si můžete vytvořit pomocí klipartů svůj vlastní design, do kterého umístíte i text. Jednoduše jej vložte jako fotografii na prázdnou kartu.

Od kreativních tipů až po volbu formátu

Takto se vaše vzpomínky stanou hmatatelnými