Kreativní tip na svatbu

Elegantní a nadčasové: tři nápady na vazbu vaší svatební knihy s efektem

Svatební fotografie utvářejí vzpomínku na zvláštní okamžik. Ukazují novomanželům a jejich hostům způsob, jakým by si rádi vše pamatovali - šťastní, spokojení a ve svatebních šatech.

Jsou to vzpomínky, které vytahujete po celý život. Proto jsou perfektně uložené v CEWE FOTOKNIZE: Každá strana je navržena dle vašich představ a ctí tento důležitý den. Vypráví váš příběh a díky svému individuálnímu designu vykresluje váš osobní pohled na svatební den se všemi detaily. Tuto CEWE FOTOKNIHU si vždy rádi prohlédnete i po letech a budete se na ni s nadšením dívat znovu a znovu. Kromě toho chrání vaše vzpomínky před nečistotami a světlem. Tento osobní poklad zvláštního významu lze podtrhnout ještě speciálními efekty na vazbě. Tyto efekty nejen dobře vypadají, ale jsou také cítit na dotek.

Pokud si vyberete pro svou fotoknihu pevnou vazbu, můžete vždy přidat zlatý, stříbrný, rose gold efekt nebo parciální lak. V našem programu CEWE fotosvět najdete mnoho designových prvků a písem s těmito efekty. Kliparty lze krásně filtrovat, a jednoduše si tak zobrazíte jen prvky s vybraným efektem.

Ukážeme vám tři příklady toho, jak můžete efektivně využít efekty na vazbě, aby vaše svatební fotokniha vypadala obzvláště nadčasově a slavnostně.

1. Velká fotografie s kliparty, textem a efektem

Uprostřed stolu leží CEWE FOTOKNIHA s povrchovým efektem a velkou fotografií s vytříbeným písmem a kliparty.
Ozdobte velkou titulní fotografii písmem a kliparty s efektem.

U formátu fotoknihy XXL panorama stojí za to využít celou plochu vazby a jako pozadí použít vybraný motiv. Tip: Umístěte text na jednobarevný klipart, v našem příkladu je to bílé kolečko. Tímto způsobem je text snadno čitelný a působí čistým dojmem.

2. Decentní pozadí s hravými prvky - jednoduše využijte šablonu knihy

Vazba CEWE FOTOKNIHY s fotografií v kulatém výřezu, kliparty a zdobeným písmem ležící na stole.
Jednoduché pozadí doplňuje květinový klipart. Důraz je kladen na texty se zlatým lesklým efektem.

Vazba vypadá elegantně a nadčasově, když umístíte fotografii doprostřed. V tomto případě můžete snadno použít šablonu knihy. Upravené písmo vložte přímo pod svůj motiv. Tento design je vhodný zejména pro formát fotoknihy velká A4 panorama.

3. Vše v trendy čtvercovém formátu

Ruce drží čtvercovou CEWE FOTOKNIHU. Kromě toho jsou na stole květiny a sklenička prosecca.
Text s povrchovou úpravou tvoří pěkný kontrast k modernímu čtvercovému formátu.

Pokud se rozhodnete pro čtvercový formát fotoknihy, doporučujeme opakovat tvar i na vazbě knihy. Chcete-li to provést, vložte fotografii jako pozadí a nechte široký bílý rámeček. Doprostřed můžete umístit čtvercový jednobarevný klipart. V klipartech si vyfiltrujte pouze kliparty se zlatým efektem a vyberte si ten, který bude dokonale ladit k motivu. Nyní už jen chybí doplnit váš text - a máte fotoknihu v moderním a nadčasovém designu.