Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 200

Fotografování a online tisk průkazového fota

Spěcháte a potřebujete fotky na doklady co nejrychleji? Přijďte k nám, máme desítky prodejen, fotografujeme, tiskneme kvalitně, rychle a za příznivé ceny!

Průkazové foto na počkání!

Na prodejnách CEWE Fotolab vám vytiskneme ihned průkazovou fotografii, foto do školy, na ISIC, na průkazku do MHD, vízum, a další.

Žádný problém! S našimi prodejnami jsme vždy poblíž, a navíc u nás je fotografie hotová do 2 minut. Vyfotografujeme vás tak, abyste s fotografií byli spokojeni. Vybrat si můžete z několika záběrů ten, kde vám to nejvíce sluší.

Když k nám pojedete autem, jistě oceníte, že poblíž prodejen CEWE Fotolab po celé ČR snadno zaparkujete. V Praze vás potěší, že naprostá většina prodejen CEWE Fotolab je v blízkosti metra.

A jestli vám dělají potíže schody, určitě uvítáte bezbariérový vstup do většiny prodejen CEWE Fotolab. Bezbariérovost přístupu i další informace najdete na stránkách konkrétní prodejny.

Fotku vám, v rámci doplňkové služby, vytiskneme nebo zašleme na e-mail a využít jej můžete kdekoliv jinde.

Přijďte na jakoukoliv prodejnu a vytiskněte si je na počkání a ve velikosti, kterou zrovna potřebujete:

  • 2 x 3 cm
  • 3 x 4 cm
  • 3,5 x 4,5 cm
  • 5 x 7 cm
  • 5 x 5 cm
  • 4,5 x 6 cm

S výběrem správného formátu vám poradíme. Fotky k nám můžete přinést v mobilu, fotoaparátu, na CD/DVD nebo na paměťové kartě.

U většiny dokladů, jako je foto na ID, zbrojní průkaz, průkaz ZTP, rybářský průkaz atd., je vyžadována tištěná dokladová fotka s nejpoužívanějším rozměrem 3,5 x 4,5 cm.

U online objednání dokladů, jako je Lítačka (dříve Opencard), ISIC, IN karta apod., budete potřebovat elektronickou verzi fotografie. Tu vkládáte do připraveného rozhraní, které je obvykle omezené velikostí fotografie a rozlišením v pixelech. Elektronické foto u nás v desítkách prodejen CEWE Fotolab pořídíte se čtyřmi či více tištenými fotografiemi.

Potřebujete pasovou/vízovou fotografii do Ruska, USA, Egypta nebo kamkoliv jinam? Ani tyhle fotky pro nás nejsou problém. Fotografujeme, respektive tiskneme je v rozměrech:

  • 3,5 x 4,5 cm
  • 4,5 x 6,5 cm
  • 5 x 5 (2 x 2“) cm
  • 5 x 7 cm

což jsou nejpoužívanější formáty pasových a vízových fotografií do většiny zemí světa.

Fotografie na doklady za 5 minut | CEWE Fotolab

Seznam značkových prodejen CEWE Fotolab

Fotografování a tisk průkazové fotografie v CEWE

Foto na doklady rychle a pohodlně v CEWE

Potřebujete vytisknout své fotografie na doklady rychle a bez zbytečného čekání? V tom případě určitě navštivte jakoukoliv z našich desítek prodejen CEWE Fotolab po celé České republice, kde vám umíme vaše průkazové foto dotisknout i z fotografie v mobilu. Například v Praze máme všechny prodejny v blízkosti metra. Náš profesionálně zaškolený tým přímo na prodejnách vám se vším pomůže a poradí. Ať už potřebujete průkazovou fotografii nebo např. na ISIC, ITIC, pro průkazku na MHD nebo na svůj řidičský průkaz.

Fotoautomat vs fotograf

I v dnešní době jsou velmi oblíbené fotoautomaty ve kterých se vyfotíte na doklady, průkazky. Ve všech prodejnách CEWE Fotolab naleznete fotoautomaty k tisku fotek. Ty naše vás nevyfotí, ale během minuty si na nich vytisknete své fotografie, třeba z mobilu. Focení na doklady jsme svěřili naším vyškoleným prodejcům. Ty mají kvalitní fototechniku a hlavně do fotografování dávají kus sebe a tím pádem je spokojenost s průkazovým fotek od fotografa zaručena. Nemusíte se bát ani ceny, která je s fotobudkami, jak se automatu na fotky také říká, srovnatelná.

Rychlé vytištění fotek na doklady

Taková fotka na doklady je na našich prodejnách standardně hotová už do dvou minut. Navíc drtivá většina našich prodejen se nachází na místech dostupných MHD nebo lze v okolí jednoduše a bez problémů zaparkovat. Taktéž je do většiny našich prodejen jednoduchý bezbariérový přístup, takže jsme dostupní opravdu pro každého. Zastavte se v jakékoliv naší prodejně a uvidíte, že svou novou fotografii na doklady budete mít hotovou raz dva.

Libovolné formáty fotografií na doklady

V případě, že už své fotografie na doklady máte vyhotovené, je možné je u nás jen vytisknout. V nabídce najdete různé formáty fotek na doklady, které jsou pro drtivou většinu průkazů nebo zákaznických kartiček vyhovující. Taktéž je možné foto na doklady vytisknout přímo z jakéhokoliv paměťového média.

Vyvolání fotek na průkazky na počkání

Rozhodli jste se cestovat opravdu na poslední chvíli? Určitě nás navštivte na některé naší prodejně CEWE Fotolab a do 2 minut vám vyhotovíme potřebné fotografie. Každopádně ale doporučujeme, abyste si vždy ověřili konkrétní rozměr/formát pro konkrétní doklad. V závislosti na konkrétních rozměrech umíme přizpůsobit i vaši fotku na doklady jako je vízum.

Samozřejmostí je i možnost nechat se vyfotit přímo u nás na prodejně CEWE Fotolab. Na vybraných prodejnách nabízíme službu focení v ateliéru, pro jednotlivce i malé skupiny.