Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200

Fotografování a online tisk průkazového fota

Spěcháte a potřebujete fotky na doklady co nejrychleji? Přijďte k nám, máme desítky prodejen, fotografujeme, tiskneme kvalitně, rychle a za příznivé ceny!

Průkazové foto na počkání!

Na prodejnách CEWE Fotolab vám vytiskneme ihned průkazovou fotografii, foto do školy, na ISIC, na průkazku do MHD, vízum, a další.

Navštivte jednu z 38 prodejen CEWE fotolab, kde vás vyfotí odborný personál a do pěti minut odcházíte s vytištěnou průkazovou fotografií. S našimi prodejnami jsme vždy poblíž. V Praze je naprostá většina prodejen v blízkosti metra, i v ostatních městech vždy poblíž MHD. Drtivá většina našich prodejen je také bezbariérová - tuto i další informace najdete na stránkách konkretní prodejny.

V prodejnách CEWE Fotolab vám foto na doklady zhotovíme za 249 Kč.

Přijďte na jakoukoliv prodejnu a vytiskněte si je na počkání a ve velikosti, kterou zrovna potřebujete. S výběrem správného formátu vám poradíme. Fotky k nám můžete přinést v mobilu, fotoaparátu, na CD/DVD nebo na paměťové kartě.

Nabízíme rozměry: - 2 x 3 cm - 3 x 4 cm - 3,5 x 4,5 cm - 5 x 7 cm - 5 x 5 cm - 4,5 x 6 cm

U většiny dokladů, jako je foto na ID, zbrojní průkaz, průkaz ZTP, rybářský průkaz atd., je vyžadována tištěná dokladová fotka s nejpoužívanějším rozměrem 3,5 x 4,5 cm.

U online objednání dokladů, jako je Lítačka (dříve Opencard), ISIC, IN karta apod., budete potřebovat elektronickou verzi fotografie. Tu vkládáte do připraveného rozhraní, které je obvykle omezené velikostí fotografie a rozlišením v pixelech. Elektronické foto u nás v desítkách prodejen CEWE Fotolab pořídíte se čtyřmi či více tištenými fotografiemi.

Potřebujete fotografii na vízum do Egypta, USA, nebo kamkoliv jinam? Ani tyhle fotky pro nás nejsou problém. Fotografujeme, respektive tiskneme je ve všech nejpoužívanějších rozměrech:

  • 3,5 x 4,5 cm
  • 4,5 x 6,5 cm
  • 5 x 5 (2 x 2“) cm
  • 5 x 7 cm

Fotografie na doklady za 5 minut | CEWE Fotolab

Fotografování a tisk průkazové fotografie

Průkazové foto do pěti minut v prodejnách CEWE Fotolab
Průkazové foto z CEWE Fotolab

Foto na doklady rychle a pohodlně v CEWE

Potřebujete vytisknout fotografie na doklady nebo průkazy rychle, bez zbytečného čekání? Tak navštivte jakoukoliv z našich 38 prodejen CEWE Fotolab po celé České republice, kde vás vyfotíme nebo vaše průkazové foto klidně dotiskneme i z fotografie v mobilu. Náš profesionálně vyškolený tým vám se vším pomůže a poradí. Ať už potřebujete průkazovou fotografii na ISIC, ITIC, pro průkazku na MHD, na svůj řidičský průkaz nebo třeba na vízum.

Fotoautomat vs. fotograf

I v dnešní době stále potkáte na ulici fotoautomaty, klasické fotobudky, ve kterých se můžete instantně vyfotit na doklady. Jenže zde je obvykle rychlost na úkor kvality. My jsme v našich prodejnách vsadili na lidskou sílu, na naše vyškolené odborníky. Ti mají zkušenosti a profesionální fototechniku, a tak vám kromě rychlosti můžeme zaručit i dokonalou kvalitu fotek. A nemusíte se bát ani ceny, 249 Kč, která je s automaty srovnatelná. Stejně jako rychlost vyhotovení. Do pěti minut je vše hotovo.

Chlapec s průkazovým fotem z CEWE Fotolabu

Libovolné formáty fotografií na doklady

V případě, že už své fotografie na doklady máte vyfocené, je možné je u nás nechat jen vytisknout, ať už z vašeho mobilu nebo jakéhokoliv paměťového média. V nabídce najdete různé formáty fotek na doklady, které jsou pro drtivou většinu průkazů nebo zákaznických kartiček vyhovující. Stejně tak nabízíme formáty nutné pro cestovatelské vízum.

Průkazové foto na dosah a na počkání

Fotka na doklady je na našich prodejnách standardně hotová do pěti minut. Drtivá většina našich prodejen se nachází na místech dostupných MHD nebo lze v okolí jednoduše a bez problémů zaparkovat. Taktéž je do většiny našich prodejen jednoduchý bezbariérový přístup, takže jsme dostupní opravdu pro každého. Zastavte se v jakékoliv naší prodejně a uvidíte, že svou novou fotografii na doklady budete mít hotovou raz dva. Na vybraných prodejnách nabízíme navíc službu focení v ateliéru, pro jednotlivce i malé skupiny.

Průkazové foto - Praha

Průkazové foto - Brno

Průkazové foto - Ostrava

Průkazové foto - Plzeň

Průkazové foto - Liberec

Průkazové foto - Olomouc

Průkazové foto - České Budějovice

Průkazové foto - Hradec Králové

Průkazové foto - Pardubice

Průkazové foto - Ústí nad Labem

Průkazové foto - Zlín

Průkazové foto - Kladno

Průkazové foto - Most

Průkazové foto - Opava

Průkazové foto - Děčín

Průkazové foto - Mladá Boleslav

Průkazové foto - Karlovy Vary

Průkazové foto - Tábor

Průkazové foto - Jindřichův Hradec

Průkazové foto - Písek

Průkazové foto - Chrudim

Průkazové foto - Valašské meziříčí

Průkazové foto - Kolín

Průkazové foto - Náchod

Průkazové foto - Jihlava

Průkazové foto - Prostějov