Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200

Kreativní tip na svatbu

Propojení na celý život – deska s vašimi nejbližšími

Rodina, družičky nebo blízcí přátelé: sdílíte nejkrásnější den s nejdůležitějšími lidmi ve vašem životě. Existuje několik drobných okamžiků, za které můžete poděkovat, že jsou tu pro vás, nejen před svatbou a během ní. Obzvlášť stylový způsob, jak dát do popředí své osobní VIP hosty, je deska s vlastním designem a fotkami Retro Prints, na kterých lze jednoduše zvěčnit rodinu a přátele. Dobré dílo zároveň nabízí přehled hostů na vaší svatbě.

Co budete potřebovat?

  • Retro Prints (např. sada 16 ks)
  • nůžky
  • silnější šňůrka nebo lýko
  • dřevěné kolíčky
  • dřevěná deska
  • větvičky
Jednotlivé Retro Printy leží na dřevěné desce. Vedle jsou řemeslné materiály jako nůžky, šňůrka a kolíčky.
V programu CEWE fotosvět můžete navrhnout a objednat Retro Prints pomocí fotek a textů.

Vytvořte své Retro Prints v programu CEWE fotosvět. Nejlepší je použít fotografie, které zachycují zvláštní (šťastné) okamžiky. Deska tak bude působit velice osobním dojmem. V textovém poli Retro Printů máte prostor pro jména nebo jakékoliv texty. Kurzíva v těchto textech vypadá velice dobře. Zajišťuje lehkost a podtrhuje vintage styl.

Retro Prints jsou připevněny ke šňůrce, která byla několikrát volně ovinuta kolem dřevěné desky.
Pomocí dřevěných kolíčků krásně připevníte Retro Prints na provázek.

Omotejte šňůrku nebo lýko kolem dřevěné desky v různých směrech. Na zadní straně udělejte uzel nebo vše zafixujte lepicí páskou. Nyní přidělejte fotky s rámečky pomocí kolíčků. Vše dolaďte k dokonalosti čerstvými větvičkami zeleně.

Desku můžete také použít k vytvoření rodokmenu rodin novomanželů. Krásný symbol, který nyní roste společně se dvěmi liniemi předků.

Foto deska s Retro Prints svatebních hostů ležících na stole je dvěma rukama zdobena větvičkami Eukalyptu.
Větvičky Eukalyptu zdobí foto desku a uvolňují celkový dojem.

Ideální dárek z fotek pro nejbližší

Taková foto deska s Retro Prints je také ideální jako dárek pro svatebčany nebo jako svatební dar. Místo hostů můžete použít fotografie zvláštních společných okamžiků nevěsty a ženicha. Ideální jsou například fotky z rozlučky se svobodou nebo ze svatebních příprav.

Tip: Zábavu na svatbě dokonale rozproudíte třeba fotoaparátem na okamžité fotografie, který si u nás můžete koupit i půjčit. Takto lze desku s fotkami krásně rozšířit a přidat i fotky přímo ze svatby. Získáte tak originální památku na tento den.

Od kreativních tipů až po volbu formátu

Takto se vaše vzpomínky stanou hmatatelnými