Aplikace CEWE fotosvět CEWE FOTOKNIHA, fotografie a více
Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 200

O nás

Od vyvolání fotografií z dovolené přes výrobu svatební fotoknihy, tisk přání až po vytvoření speciálního dárku - z vašich milovaných vzpomínek vyrobíme fotoprodukty, které vám budou připomínat krásné zážitky.

Naše historie

Kvalita CEWE

Ocenění

Udržitelnost

CEWE po celé Evropě

Dnes najdete skupinu CEWE v 26 zemích se 4 000 zaměstnanci a 14 fotolaboratořemi v Evropě. CEWE má své zastoupení i laboratoř v Praze na Chodově. V pražské laboratoři se používají nejmodernější tiskové technologie a ročně se zde vyrobí miliony fotoproduktů.

Věděli jste, že ...

CEWE založil Heinz Neumüller v roce 1961 v německém Oldenburgu jako malé fotografické studio. Od té doby jsme výrazně vzrostli díky Neumüllerovi, který nás přivedl k tomu, abychom se stali lídrem na celoevropském trhu, jakým jsme dnes!

Kdo jsme

Zatímco naše výrobní, zákaznické, prodejní a marketingové týmy v České republice sídlí v Praze, centrála naší skupiny se nachází v německém Oldenburgu a skupina CEWE pokrývá celou Evropu. CEWE dodává oceňované fotoprodukty maloobchodním partnerům ve 26 evropských zemích a je evropskou jedničkou v oblasti tisku fotografií. S téměř 4 000 zaměstnanci ve 14 technologicky vyspělých výrobních závodech vytiskne CEWE ročně tolik fotografií, že by se jimi dal obepnout téměř desetkrát celý svět!

Rozdíly v CEWE

Zdokonalili jsme proces výroby našich produktů, abychom zajistili, že vám pokaždé vykouzlí úsměv na tváři. Než cokoli opustí naši laboratoř v Praze, je to zkontrolováno, zkontrolováno a znovu zkontrolováno, aby bylo zajištěno, že je vše v pořádku. Jen to nejlepší je dost dobré, pokud jde o vaše fotografie. Vysoce kvalifikovaní lidé, kteří tvoří náš tým, vždy udělají něco navíc, aby zajistili, že vaše vzpomínky budou vytištěny správně. Je to osobní přístup s profesionálním provedením.

Certifikát udržitelnosti

Forestry Stewardship Council podporuje odpovědné hospodaření v lesích po celém světě a jsme hrdí na to, že máme certifikát FSC®. To znamená, že k výrobě našich produktů používáme pouze materiály s certifikací FSC® – materiály, které pocházejí z udržitelných zdrojů, aniž by poškozovaly světové lesy. Navíc každá CEWE FOTOKNIHA, kterou vyrobíme, je klimaticky neutrální, a to díky našemu úsilí o znovuzalesnění v rámci projektu Kasigau Wildlife Corridor. Přečtěte si více o udržitelnosti v CEWE

Více informací

Proč si vybrat CEWE?

Naším cílem je, abychom našim zákazníkům pokaždé splnili a doručili jejich přání, aby nás s důvěrou doporučili a věrně se k nám vraceli.
Naším cílem je vyrábět výjimečně kvalitní produkty se službami, kterým se nikdo nevyrovná. Náš přístup k zákazníkům je to, co nás vede k tomu, abychom byli nejlepší.
Ve společnosti CEWE se setkáte s vybraným týmem kvalifikovaných a zapálených lidí. Pokud máte dotazy nebo potřebujete poradit, naše zákaznické centrum je vám k dispozici 7 dní v týdnu.
Jsme součástí zavedené a velmi úspěšné mezinárodní organizace a stojíme v čele digitálních inovací, ale dbáme na to, abychom si zachovali osobní přístup a přátelskou atmosféru.

CEWE FOTOKNIHA

CEWE FOTOKNIHA je naší pýchou a radostí. S více než 79 miliony prodaných výtisků je evropskou jedničkou mezi fotoknihami (a počty denně narůstají). Každý rok jich přímo v Praze vytiskneme stovky tisíc a pomůžeme vám oživit vaše nejlepší okamžiky.

Věděli jste, že ...

CEWE vytiskne ročně přibližně 6 milionů fotoknih. Pokud by byly naskládány na jednu hromadu, jejich výška by byla více než šestinásobkem výšky Mount Everestu!

Společenská odpovědnost

Firemní kultura CEWE se vyznačuje integritou, důvěryhodností a odpovědností. Naše společenské zásady bereme vážně a etické obchodování a odpovědné získávání zdrojů patří mezi naše klíčové priority. Snažíme se také předcházet modernímu otroctví a problémům s lidskými právy v celé naší organizaci i v našem dodavatelském řetězci. Ve společnosti CEWE usilujeme o to, abychom našim zaměstnancům nabídli co nejlepší pracovní podmínky, a stejně vysoké standardy očekáváme od každého z našich dodavatelů.

Naše fotoprodukty

Seznamte se s některými z našich nejoblíbenějších fotoproduktů a podívejte se, kde by vaše fotografie mohly najít svůj nový domov.

CEWE FOTOKNIHA

Oceněná CEWE FOTOKNIHA je dokonalý způsob, jak si znovu a znovu vychutnat své oblíbené vzpomínky. K dispozici je široká škála formátů a na výběr je 6 různých typů papíru, takže si můžete design své fotoknihy plně přizpůsobit od začátku až do konce. Vyzkoušejte naše fotopapíry s vazbou lay-flat pro úžasná panoramata nebo přidejte povrchové efekty na vazbu.

Fotoobrazy

Proměňte své oblíbené prostory pomocí vlastní fotky na fotoobrazu. Při tvorbě naší oblíbené řady fotoobrazů jsme využili dlouholeté zkušenosti a inovace, abychom vám pomohli co nejlépe využít fotografie, které máte rádi. Od plátna a akrylu až po dřevo nebo hliník - určitě najdete ten správný materiál, který bude vyhovovat vašemu stylu.

Fotokalendáře

Uspořádejte si své dny a naplánujte si rok pomocí vlastního kalendáře, který si budete rádi prohlížet po celý rok. Vytvořte si kalendář s fotografiemi, které máte rádi, krásně vytištěný na papíře prvotřídní kvality. Vyberte si jakýkoliv počáteční měsíc, vyberte si z nabídky typ papíru a pomocí našich designových šablon vytvořte krásný osobní kalendář.

Šestinásobní držitelé ocenění TIPA World Award

V roce 2022 se CEWE stala jedinou společností v historii, která získala uznávané ocenění TIPA World Award šestkrát po sobě, na což jsme nesmírně hrdí. Porota TIPA se skládá z celosvětových odborníků v oboru fotografie a její zpracování a my jsme byli nadšeni, že opět ocenila společnost CEWE.

Zákaznické centrum

Náš specializovaný tým zákaznického centra je vám k dispozici 7 dní v týdnu a zodpoví všechny vaše dotazy, od informací o objednávce až po pomoc s návrhem fotoknihy. Sídlí v Praze a můžete je kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím chatu.

Mohlo by se vám také líbit...