Aplikace CEWE fotosvět CEWE FOTOKNIHA, fotografie a více
Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200

O nás

Od vyvolání fotografií z dovolené přes výrobu svatební fotoknihy, tisk přání až po vytvoření speciálního dárku - z vašich milovaných vzpomínek vyrobíme fotoprodukty, které vám budou připomínat krásné zážitky.

Naše historie

Kvalita CEWE

Ocenění

Udržitelnost

Představení vedení společnosti

Společná fotografie vedení společnostiSpolečná fotografie vedení společnosti

Zajímá vás, kdo stojí v čele této společnosti?

Pojďme si představit jednotlivé členy vedení...

CEWE po celé Evropě

Dnes najdete skupinu CEWE v 26 zemích se 4 000 zaměstnanci a 14 fotolaboratořemi v Evropě. CEWE má své zastoupení i laboratoř v Praze na Chodově. V pražské laboratoři se používají nejmodernější tiskové technologie a ročně se zde vyrobí miliony fotoproduktů.

Věděli jste, že ...

CEWE založil Heinz Neumüller v roce 1961 v německém Oldenburgu jako malé fotografické studio. Od té doby jsme výrazně vzrostli díky Neumüllerovi, který nás přivedl k tomu, abychom se stali lídrem na celoevropském trhu, jakým jsme dnes!

Kdo jsme

Zatímco naše výrobní, zákaznické, prodejní a marketingové týmy v České republice sídlí v Praze, centrála naší skupiny se nachází v německém Oldenburgu a skupina CEWE pokrývá celou Evropu. CEWE dodává oceňované fotoprodukty maloobchodním partnerům ve 26 evropských zemích a je evropskou jedničkou v oblasti tisku fotografií. S téměř 4 000 zaměstnanci ve 14 technologicky vyspělých výrobních závodech vytiskne CEWE ročně tolik fotografií, že by se jimi dal obepnout téměř desetkrát celý svět!

Rozdíly v CEWE

Zdokonalili jsme proces výroby našich produktů, abychom zajistili, že vám pokaždé vykouzlí úsměv na tváři. Než cokoli opustí naši laboratoř v Praze, je to zkontrolováno, zkontrolováno a znovu zkontrolováno, aby bylo zajištěno, že je vše v pořádku. Jen to nejlepší je dost dobré, pokud jde o vaše fotografie. Vysoce kvalifikovaní lidé, kteří tvoří náš tým, vždy udělají něco navíc, aby zajistili, že vaše vzpomínky budou vytištěny správně. Je to osobní přístup s profesionálním provedením.

Certifikát udržitelnosti

Forestry Stewardship Council podporuje odpovědné hospodaření v lesích po celém světě a jsme hrdí na to, že máme certifikát FSC®. To znamená, že k výrobě našich produktů používáme pouze materiály s certifikací FSC® – materiály, které pocházejí z udržitelných zdrojů, aniž by poškozovaly světové lesy. Navíc každá CEWE FOTOKNIHA, kterou vyrobíme, je klimaticky neutrální, a to díky našemu úsilí o znovuzalesnění v rámci projektu Kasigau Wildlife Corridor. Přečtěte si více o udržitelnosti v CEWE

Více informací

Proč si vybrat CEWE?

Naším cílem je, abychom našim zákazníkům pokaždé splnili a doručili jejich přání, aby nás s důvěrou doporučili a věrně se k nám vraceli.
Naším cílem je vyrábět výjimečně kvalitní produkty se službami, kterým se nikdo nevyrovná. Náš přístup k zákazníkům je to, co nás vede k tomu, abychom byli nejlepší.
Ve společnosti CEWE se setkáte s vybraným týmem kvalifikovaných a zapálených lidí. Pokud máte dotazy nebo potřebujete poradit, naše zákaznické centrum je vám k dispozici 7 dní v týdnu.
Jsme součástí zavedené a velmi úspěšné mezinárodní organizace a stojíme v čele digitálních inovací, ale dbáme na to, abychom si zachovali osobní přístup a přátelskou atmosféru.

CEWE FOTOKNIHA

CEWE FOTOKNIHA je naší pýchou a radostí. S více než 79 miliony prodaných výtisků je evropskou jedničkou mezi fotoknihami (a počty denně narůstají). Každý rok jich přímo v Praze vytiskneme stovky tisíc a pomůžeme vám oživit vaše nejlepší okamžiky.

Věděli jste, že ...

CEWE vytiskne ročně přibližně 6 milionů fotoknih. Pokud by byly naskládány na jednu hromadu, jejich výška by byla více než šestinásobkem výšky Mount Everestu!

Společenská odpovědnost

Firemní kultura CEWE se vyznačuje integritou, důvěryhodností a odpovědností. Naše společenské zásady bereme vážně a etické obchodování a odpovědné získávání zdrojů patří mezi naše klíčové priority. Snažíme se také předcházet modernímu otroctví a problémům s lidskými právy v celé naší organizaci i v našem dodavatelském řetězci. Ve společnosti CEWE usilujeme o to, abychom našim zaměstnancům nabídli co nejlepší pracovní podmínky, a stejně vysoké standardy očekáváme od každého z našich dodavatelů.

Naše fotoprodukty

Seznamte se s některými z našich nejoblíbenějších fotoproduktů a podívejte se, kde by vaše fotografie mohly najít svůj nový domov.

CEWE FOTOKNIHA

Oceněná CEWE FOTOKNIHA je dokonalý způsob, jak si znovu a znovu vychutnat své oblíbené vzpomínky. K dispozici je široká škála formátů a na výběr je 6 různých typů papíru, takže si můžete design své fotoknihy plně přizpůsobit od začátku až do konce. Vyzkoušejte naše fotopapíry s vazbou lay-flat pro úžasná panoramata nebo přidejte povrchové efekty na vazbu.

Fotoobrazy

Proměňte své oblíbené prostory pomocí vlastní fotky na fotoobrazu. Při tvorbě naší oblíbené řady fotoobrazů jsme využili dlouholeté zkušenosti a inovace, abychom vám pomohli co nejlépe využít fotografie, které máte rádi. Od plátna a akrylu až po dřevo nebo hliník - určitě najdete ten správný materiál, který bude vyhovovat vašemu stylu.

Fotokalendáře

Uspořádejte si své dny a naplánujte si rok pomocí vlastního kalendáře, který si budete rádi prohlížet po celý rok. Vytvořte si kalendář s fotografiemi, které máte rádi, krásně vytištěný na papíře prvotřídní kvality. Vyberte si jakýkoliv počáteční měsíc, vyberte si z nabídky typ papíru a pomocí našich designových šablon vytvořte krásný osobní kalendář.