Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200

Kreativní tip na svatbu

Skládací přání jako svatební program

Svatba je velice vzrušující den – nejen pro budoucí novomanžele, ale také pro všechny pozvané hosty. Aby měli přítomní přehled o veškerém dění během celého dne, je dobré mít po ruce svatební program, který lze sestavit pomocí našeho skládacího CEWE přání. Program tak můžete jednoduše navrhnout ve stejném designu, jako bylo svatební oznámení, navíc si ho hosté můžou odnést domu na památku.

Co budete potřebovat?

  • Skládací přání (21 x 14,8 cm)
  • sisalový nebo jutový provázek
  • papír formátu A4
  • nůžky

Jednotný design pro dokonalý efekt

Vlastní svatební program zajistí, že vaši hosté budou vždy vědět, co se bude dít dál a měli vše neustále po ruce. I svatební program může být ve stejném designu jako oznámení a ostatní.

V programu CEWE fotosvět verze 7.0 najdete celou řadu nových svatebních designů, zaručeně si vyberete. Velice jednoduše pomocí stejného designu sjednotíte veškeré tiskoviny na svatbě. Tím pádem bude vaše oznámení dokonale ladit s menu i svatebním programem.

Veškeré produkty najdete v kategorii "Přání". Stačí kliknout na svatební kategorii a hned vybírat. V této kategorii najdete třeba i jmenovky na stůl. Pokud jste si nevybrali design v nabídce, můžete si vytvořit svůj vlastní a zahrnout do něj i své vlastní fotografie.

Laptop, skládací přání jako svatební program, nůžky, větvičky a sisalový provázek na dřevěném stole.
Skládací přání jako program celé svatby jednoduše zaručí, že všichni budou mít přehled o veškerém dění. Zároveň může posloužit jako krásný suvenýr ze svatby.

Svatební program jako suvenýr ze svatby

Svatební program nabídne vašim hostům velmi praktickou orientaci během celého svatebního dne. Na 4 stranách skládacího blahopřání najdete dostatek místa pro jakýkoliv text. Pokud vám tento prostor nestačí, přání lze jednoduše rozšířit pomocí vloženého papíru formátu A4. Na ten se dá napsat např. manželský slib nebo nějaký společný příběh.

Provázek udrží blahopřání a papír pohromadě a ještě přispěje k dojmu ručně dělaného programu.

Od kreativních tipů až po volbu formátu

Takto se vaše vzpomínky stanou hmatatelnými