Aplikace CEWE fotosvět CEWE FOTOKNIHA, fotografie a více

Přihlaste své fotky do 31. 5. do soutěže CEWE Photo Award a vyhrajte skvělé ceny. Chci se zúčastnit.

Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 200

Přání a pohlednice

Vytvořte si CEWE přání stejně osobní, jako je váš vzkaz svým blízkým!

K VÝBĚRU PRODUKTŮ

Oznámení o narození dítěte s fotkou

Sdílejte své velké štěstí s vašimi blízkými!

ZOBRAZIT PRODUKT

Naše svatební oznámení

Všechno pro nejkrásnější den v životě: Od předběžného oznámení „Save the Date" až po jídelní lístek a jmenovky na stůl.

ZOBRAZIT PRODUKT

Naše narozeninová přání

Stylově vytištěno pro vaši oslavu!

ZOBRAZIT PRODUKT

CEWE PŘÁNÍ pro každou příležitost

Vyberte si ze stovky atraktivních designů!
Moderní design pro každou příležitost
Zlatý, stříbrný, rose gold efekt, parciální lak
17 různých formátů

Pohlednice s přímým odesláním na adresu

Naše široká paleta přání a pohledů

Vysoce kvalitní povrchové úpravy

Propůjčte vašim CEWE přáním pomocí zlatého, stříbrného, rose gold efektu a parciálního laku ten správný výraz!

Naše typy papíru v přehledu

Vyberte si ze čtyř vysoce kvalitních typů papíru!
Papír standard Papír standard Papír standard

Vysoce kvalitní digitální tisk s matným povrchem na papír gramáže 300 g/m²

 • syté barvy a kontrasty
 • vynikající kvalita
 • vysoké rozlišení pro nejmenší detaily
Přírodní papír (100% recyklovaný)

Vysoce kvalitní digitální tisk na recyklovaný papír o gramáži 300 g/m²

 • papír s certifikátem Blue Angel
 • digitální tisk na vodní bázi
 • matné, jemné barvy
Papír premium Papír premium Papír premium

Papír premium vyniká obzvláště elegantním vzhledem a gramáží 300 g/m²

 • jemná struktura
 • matné, jemné barvy
 • obzvláště elegantní vzhled
Vysoký lesk Vysoký lesk Vysoký lesk

Přání s povrchovou úpravou pro ty, kterým se líbí akcenty s vysokým leskem, s gramáží papíru 300 g/m²

 • kvalitní UV lakování vnějších stránek
 • zářivý jas barev
 • ochrana před znečištěním a vlhkostí

Jak si přejete navrhnout vaše přání?

Pomocí programu, na mobilu v aplikaci nebo v prohlížeči. Vyberte si ze 3 různých způsobů objednání.

Aplikace CEWE fotosvět

 • rychlá instalace do mobilu

 • objednání fotoproduktů kdykoliv a kdekoliv

 • vše uložené v aplikaci

Doporučujeme

Program CEWE fotosvět

 • jednoduchá instalace

 • velký výběr designů

 • ukládání projektů na vašem PC

CEWE Online Designer

 • rychlé objednání v prohlížeči
 • bez instalace
 • uložení projektů na 6 měsíců

Pohledy a přání s vlastní fotografií

Vytvořte si pohlednici s vlastní fotkou online

Znáte to. Hledáte dokonalou pohlednici, která by plně vyjádřila vaše pocity, blahopřání nebo jen sdělila příjemci dobrou zprávu. Bohužel nemůžete najít přesně takovou pohlednici, která by splňovala všechny vaše požadavky. Ale to vůbec nevadí, protože od nynějška si u nás můžete vytvořit vlastní pohlednici. Výroba pohlednice tak nemusí být vůbec složitá.

Stačí otevřít naše webové stránky a začít vytvářet novou pohlednici. Stačí nahrát vlastní fotografii nebo dokonce několik fotografií a vytvořit jedinečnou designovou koláž. Uvidíte, že když jednotlivé fotografie pěkně uspořádáte, vytvoří krásný příběh. Na přední straně pohlednice se tak bude doslova vyjímat vaše vlastní fotografie. V případě potřeby lze přidat i další designové prvky.

Široké možnosti designu pohledů

Pro začátek stačí, když si vyberete, zda se jedná o klasickou pohlednici nebo přání. Nahrajte svou oblíbenou fotografii nebo fotografie a začněte si hrát. Postupně přidávejte různé efekty, vylepšení a samozřejmě nezapomeňte na nadpisy nebo jiné části textu. Přání by přece mělo odrážet přesně ty pocity, které prožíváte. Nebojte se experimentovat a zahrňte do pohlednice různé kliparty.

V případě potřeby můžete také navštívit některou z našich prodejen CEWE Fotolab a požádat o pomoc náš odborně vyškolený personál. Rádi vám pomohou vytvořit vlastní pohlednici a poradí vám, jak postupovat při tvorbě. Na výběr jsou 3 různé typy papíru. Každý z nich má jinou strukturu a zpracování a zvolený papír také určuje, jak bude vaše nová pohlednice nakonec vypadat.

Až 17 typů různých pohlednic

Celkem 17 různých typů pohlednic s vlastní fotografií je možné vytvořit u nás v CEWE. Jako u všech našich fotoproduktů, tak i tady je prvotřídní a ostrý tisk samozřejmostí. Připravili jsme si široké portfolio různých událostí, pro které se naše pohlednice výborně hodí. Zda jde o dětské oslavy, svatby, poděkování rodičům nebo běžné události a svátky během roku. Naše pohlednice si určitě najde místo. A po jejich doručení si je můžete díky kvalitním skladům pěkně vystavit např. na poličku.

Navíc, připravili jsme si pro vás spoustu hotových designů, se kterými se tvorba pohlednice stane ještě jednodušší a zábavnější. Nebo můžete vyzkoušet naše speciální pohlednice. Podívejte se na možnosti, jak vytvořit pohlednici s efekty, blahopřání s videem nebo na začátek, jednoduché blahopřání se skladem. Připravte se, začínáme.

Pohledy a přání s vlastní fotografií

Přání s vlastní fotografií

Vy stále ještě běháte po obchodech, kupujete nic neříkající univerzální blahopřání, pohledy, které nikoho neurazí, nepotěší. A nešlo by to lépe? To víte, že šlo.

Vytvořte si fotopřání, karty s vlastní fotkou v pohodlí domova a přesně tak, jak se bude líbit obdarovanému - je jedno, zda to bude obecně řečeno muž či žena, novomanželé nebo konkrétněji kamarád, kamarádka, babička, děda, táta, máma...

Blahopřání přesně podle Vás

Samozřejmostí je výběr z nespočtu formátů, designů a v počtu, který potřebujete. Vložit, pomocí QR kódu, můžete i video, které se vám přehraje na mobilním telefonu. Díky tomu se přání s vaší fotografií hodí na příležitosti, jako jsou narozeniny (18, 30, 50...), výročí, pozvání na oslavu, svatební oznámení, oznámení o narození dítěte, křtu, rodinném setkání, valentýnské nebo třeba novomanželské přání.

Originální přání na jakoukoliv událost

Využít je můžete obdobně jako pohledy, blahopřání na Vánoce k Silvestru/nový rok (PF) nebo třeba Velikonoce. Jen pozor, nemají klasické řádky pro adresáta a místo pro poštovní známku. Vašim prarodičům, rodičům, známým či kolegům je posíláte v dodávaných obálkách, případně je můžete předat osobně.

Právě díky dodávaným obálkám můžete tyto fotopřání využít k darování voucherů, poukazů, stylových pozvání, ale i darování peněz.

Skládací fotopřání

Vytvořte si originální DIY foto přání i jmenovky (jmenovky, cedulky na vánoční dárky), které mohou mít, kromě vlastní fotografie, motivu, designu vaše osobní tištěné věnování.

Stále častěji ke svátku, narozeninám, Velikonocům, ale i výročí věnujeme obálku s penězi. I takový dárek může být originální a nápaditý.

Zvolte Pohlednici s více motivy (standardní velikost, větší provedení XL) a objednávejte přes program CEWE fotosvět - každé z 10 přání může být jiné, takže na jednu objednávku vytvoříte přání pro celou rodinu, kolegy nebo třeba obchodní partnery.

Editovat navíc můžete všechny čtyři strany (verze s oboustranným tiskem) stejně tak jako zvolit barvu obálky. Bližší návod není třeba, je to opravdu jednoduché.

Podívejte se na kompletní ceník a dodací lhůty k pohledům a přáním s vlastní fotkou.

Desítky foto prodejen CEWE FOTOLAB

Spěcháte a potřebujete vytvořit přání nebo písemné poděkování během pár minut? V tom případě navštivte naše CEWE foto ihned (fotoautomaty), které jsou v naší síti foto prodejen CEWE FOTOLAB po celé ČR a vytisknete si je v rozměrech 10 x 15, 15 x 20 cm na počkání!

Chystáte se na dovolenou do zahraničí, nebo klidně jen po České republice?

Vytvořte si pohled přímo z mobilního telefonu přes naší aplikaci CEWE fotosvět a odešlete ho přímo adresátovi. Vytvoříte tak originální pohlednici s vlastní fotografií, designem a textem, který může být díky dotykovému displeji telefonu i vlastnoruční.

Dáváte přednost originálním, třeba vtipným přáním, nebo byste rádi použili známý citát? Žádný problém, s našimi přáními si napíšete vlastní text, vložíte své fotografie, vyberete si z desítek nabízených designů, obrázků, prostě podle vás!

Chci vědět více o pohledech, přáních