Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200

Kreativní tipy

Jak sestavit tu nejlepší CEWE FOTOKNIHU z dovolené či výletu?

Inspirujte se knihou naší finalisty ze soutěže CEWE FOTOKNIHA roku

Lucie Janíčková se s knihou „Francie“ dostala do velkého finále soutěže CEWE FOTOKNIHA roku, kterou pořádáme každý rok. Z celkem 4300 přihlášených knih byla v top 40 nejkrásnějších fotoknih, a to už něco znamená. Budeme rádi, když pro vás tato kniha bude inspirací pro vaši tvorbu.

Z každého výletu či dovolené vznikne vždy spousta fotek. A není se čemu divit, prožijeme toho za tak krátkou dobu mnoho. Navštívíme nová místa a chceme si je uchovat v paměti. To jsou právě ty krásné okamžiky, které bychom neměli zapomínat a měli si je pravidelně připomínat. K tomu nám krásně poslouží sestavená CEWE FOTOKNIHA. Protože kdykoliv se můžete pohodlně usadit a listovat v ní a připomínat si, co jste prožili.

Na stole leží zavřená CEWE FOTOKNIHA s názvem Francie. Na fotkách je zamilovaný pár.

Vytvořte si svůj vlastní příběh

Naše finalistka si stáhla objednací program CEWE fotosvět, vybrala z dovolené ve Francii ty nejlepší fotky a vytvořila si svůj vlastní příběh, který kniha poté dokonale odprezentuje všem, kteří s nimi ve Francii nebyli. Protože je kniha vzpomínkou napořád, dala si záležet a opravdu to stojí za to. Krásně propojila fotky s texty. Prolistujte si její knihu a nechte se unést.

Na stole leží otevřená CEWE FOTOKNIHA. Na fotkách je autorka knihy a Eiffelova věž.

Není to jen o fotkách

Do knihy můžete vložit jak fotografie, tak texty, kliparty, rámečky, masky nebo i mapy navštívených míst. Finalistka na začátek knihy vypracovala i přehledný obsah. Pokaždé, když autorka přidávala fotky z dalšího navštíveného města, umístila název města na dvoustranu přímo na fotografii a přidala i různé zajímavosti.

Na stole leží otevřená CEWE FOTOKNIHA. Na fotkách je noční Paříž.

Ať už z vašich fotek sestavíte malou kapesní knihu, čtvercovou nebo velký XL či XXL formát, zůstanou vám prožité zážitky napořád. Ponese vlastní příběh a ten vám už nikdo nevezme. Navíc knihu po objednání můžete přihlásit do nového ročníku soutěže CEWE FOTOKNIHA roku a vyhrát auto nebo další zajímavé ceny.

Co o knize řekla sama autorka?

Co o knize řekl porotce soutěže David Mináč?

"CEWE FOTOKNIHU Francie 2020 od Lucii Janíčkovej som nevedel prestať listovať a určite sa k nej ešte čoskoro vrátim. Lucii sa podarilo nádhernym a profesionálnym spôsobom spracovať svoju dovolenku vo Francúzsku tak že čitateľ má nielen príležitosť obdivovať prekrásne fotografie ale tiež napríklad preniknúť histórie miest. Už sa veľmi teším na jej ďaľšiu knižku."

Naučíme vás s programem

Pokud si nevíte rady, chcete inspirovat nebo prozradit pár vychytávek v našem objednacím programu CEWE fotosvět, podívejte se na naše videa na Youtube.