Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200
Dvě děti sedí v obývacím pokoji na gauči. Drží a dívají se do otevřené CEWE FOTOKNIHY.

Kreativní tip

Zaznamenejte si své výlety do CEWE FOTOKNIHY

Prožijte znovu svou dovolenou, stránku po stránce. S designovými tematickými prvky.

Ať už máte rádi výlety do přírody nebo jste raději u vody, existuje spousta krásných scenérií, které zažijeme na krátkých výletech a dobrodružstvích; zejména při cestování v karavanu, kde můžete zažít vše! Zachyťte ten osvobodující pocit být "na cestách" do CEWE FOTOKNIHY, ať můžete znovu a znovu prožít svou lásku k přírodě. Objevte naše nejlepší tipy na design, které promění speciální vzpomínky z vašich dobrodružství venku v ohromující fotoknihu.

Uzavřená CEWE FOTOKNIHA leží na komodě. Na vazbě je několik obrázků z kempu.
Vneste všechny své oblíbené vzpomínky z výletu do CEWE FOTOKNIHY.
Vytvořte si CEWE FOTOKNIHU hned teď.

Příprava je klíčová: Roztřiďte své fotografie

Snímek obrazovky zobrazuje různé složky souborů. V zobrazení editoru vedle něj je vidět dvoustrana fotoknihy s fotografiemi z dovolené.
Pokud jste měli to štěstí, že jste se na své cestě zastavili na několika místech, roztřiďte si své fotografie.

Pokud jde o návrh vaší CEWE FOTOKNIHY, příprava je polovina úspěchu. Doporučujeme začít výběrem oblíbených fotografií z vaší cesty, jejich uspořádáním do jednotlivých složek, abyste si je mohli snadno vybrat při přidávání do fotoknihy. Pokud jste měli to štěstí, že jste se na své cestě zastavili na různých místech, zkuste své fotografie třídit do složek s názvem "U jezera", "Na pláži" nebo "V lese". Případně si uspořádejte fotografie podle data, aktivit nebo konkrétních památek.

Tip: Přidělte každé části cesty nebo každé složce fotografií jinou barvu; např. zvolte modrou pro fotografie u jezera a zelenou barvu pro fotografie v lese.

Vše je v detailech

Otevřená CEWE FOTOKNIHA. Stránka zobrazuje fotografie z dovolené a malé logo karavanu v dolním řádku.
Kombinace šipek a karavanu v celé fotoknize zajišťuje konzistentní téma a sleduje vaše dobrodružství kreativním a jedinečným způsobem.

Vynikněte svými fotografiemi pomocí přidaných kreativních prvků a vyberte si z naší široké škály klipartů, masek a rámečků. Projděte si množství ilustrací rozdělených do různých témat, každý si přijde na své. Nám se líbí design opakující se čáry ve spodní části každé stránky, která se skládá z šipek a roztomilého klipartu karavanu.

Vyměňte karavan za libovolnou ikonu dle vašeho výběru, která odpovídá tématu vaší dovolené, jako je třeba stan nebo kolo. Můžete dokonce přesouvat malou ikonu podél čáry se šipkami, když budete listovat fotoknihou, může mít klipart funkci časové osy.

Přebarvěte si kliparty

Editor v objednacím programu zobrazuje výběr barev pro konkrétní klipart.
Upravte barvu každého jednotlivého klipartu. Barvy z fotografií si můžete dokonce vybrat pomocí kapátka a tlačítka "Vybrat barvu".

Vytvořte harmonické téma v celé CEWE FOTOKNIZE udržením konzistentního barevného schématu. Můžete upravit barvu každého jednotlivého klipartu, který přidáte, včetně pozadí. V našem příkladu můžete vidět, že barevné pozadí odpovídá stromům, typografii a karavanu, stejně jako rámování! Chcete-li to takto udělat, jednoduše vyberte klipart vložený do fotoknihy a použijte podokno "Upravit klipart" vpravo přímo v našem programu.

Tip: Barvy si můžete vybrat z vlastních fotografií, aby váš klipart dokonale ladil s vašimi obrázky. Při úpravách barev klipartu zvolte volbu "Zvolit barvu" a vyberte si z barevné škály nebo si vytvořte svou vlastní barvu klidně i z barev na fotkách a přidejte si ji tlačítkem "Přidat k vlastním barvám".

Zmapujte si cestu

Otevřená CEWE FOTOKNIHA. Na levé stránce je trasa kempování na mapě.
Označte trasu ve stejném barevném schématu jako fotoknihu, abyste vytvořili nádherný přehled o vaší cestě.

Zapamatujte si trasu své cesty podrobněji s integrovanou mapou přímo v CEWE FOTOKNIZE. Snadno vyhledejte cíl pomocí nástroje Mapa, přibližujte nebo oddalujte zobrazení, jak chcete, a vyberte si jeden ze tří stylů mapy. Do mapy můžete přidat přesné značky, získáte i prostor pro přidání vašich oblíbených fotografií pořízených na tomto konkrétním místě; ideální pro živé prožití vaší trasy výletu. Případně můžete také mapovat celou trasu nahráním souboru GPS výběrem možnosti "Přidat trasovací soubor" při úpravách mapy.

Najít ten správný snímek

Otevřená CEWE FOTOKNIHA zobrazuje různé fotky z kempování, které jsou ohraničeny jemnými rámečky.
Vytvořte si vlastní působivý design v celé CEWE FOTOKNIZE s rámečky a odpovídajícími kliparty.

Pokud chcete na stránku přidat rámeček, ale nemůžete najít vhodnou možnost mezi kliparty, můžete si vytvořit vlastní. Vložte plnou barvu rovnou z klipartů a pak upravte a vyberte možnost "Žádná barva". Přepněte do režimu "Ozdobit" v pravém horním rohu přímo v našem programu a přidejte barevný okraj s vlastním výběrem barvy, šířky a polohy.

Tip: Ozdobte rámeček odpovídajícím barevným klipartem. Můžete zabránit tomu, aby čára rámečku procházela grafikou umístěním bílého rámečku do popředí nad rámečkem. Poté přidejte vybraný klipart nahoru. Dále můžete kliknout pravým tlačítkem myši a pomocí funkce "O jednu úroveň dopředu/dozadu" vrstvit prvky ve správném pořadí.

Přizpůsobení pomocí ručního písma

Otevřená CEWE FOTOKNIHA zobrazuje koláž s fotografiemi z dovolené. Smějící se děti můžete vidět na pláži, v moři a s mottem "Salt, Sand, Sea".
Vložte popisky ke svým fotografiím a vyjádřete emoce slogany ve stylu ručního písma, které najdete v klipartech pod názvem Typografie.

Přidejte do fotoknihy osobní nádech s citacemi a motty napsanými stylovým a kreativním písmem. Chcete-li využít naše kliparty, podívejte se na všechny stylové návrhy rukopisu v kategorii Typografie, která se nachází mezi kliparty. Najdete zde spoustu různých slov a rčení, která dokonale odpovídají vašemu tématu, od "Wild & Free" po "Salt, Sand, Sea". Další návrhy a motta si můžete zdarma stáhnout kliknutím na modrou šipku v levém dolním rohu programu.

Teď je řada na vás!

Udržte si dovolenkový mod co nejdéle a dopřejte si kdykoliv své nedávné cestovní vzpomínky. Ať už jste navštívili jednu ohromující destinaci nebo uskutečnili výlet s několika zastávkami po cestě, CEWE FOTOKNIHA je krásný způsob, jak si zapamatovat svou cestu a znovu prožít ten pocit "na cestách".

Podělte se s námi o své cestovní vzpomínky na Facebooku nebo Instagramu - vaše tvorba nás baví!

Inspirace pro váš příští dárek

Co můžete udělat se svými nejkrásnějšími fotografiemi