Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 200
Cestuj s CEWE po Česku

Zdeněk Vošický - Sluncem zalitá krajina

1. místo v soutěži Cestuj s CEWE po Česku

Cestuj s CEWE po Česku

Ocenili jsme výherce soutěže

Nový ročník soutěže

Naše odborná porota vybrala vítěze, kterým jsme rozdali poukazy na fotografickou techniku, na fotografické služby a parádní pobyt ve Františkových Lázních. Vítěze jsme ocenili na vernisáži soutěže CEWE Photo Award 2021 v Czech Photo Centre. Gratulujeme výhercům a těšíme se v dalších našich soutěžích.

Hlavní cenu do soutěže věnoval

Hlavní cenu do soutěže věnoval

Předání cen na vernisáži v Czech Photo Centre

Předání výher probíhalo v galerii Czech Photo Centre Předání výher probíhalo v galerii Czech Photo Centre Předání výher probíhalo v galerii Czech Photo Centre

Předání výher probíhalo v galerii Czech Photo Centre

Předali jsme spoustu krásných cen Předali jsme spoustu krásných cen Předali jsme spoustu krásných cen
1. cenu, týdenní pobyt ve Františkových Lázních získal pan Zděnek Vošický se svou fotografií "Sluncem zalitá krajina" 1. cenu, týdenní pobyt ve Františkových Lázních získal pan Zděnek Vošický se svou fotografií "Sluncem zalitá krajina" 1. cenu, týdenní pobyt ve Františkových Lázních získal pan Zděnek Vošický se svou fotografií "Sluncem zalitá krajina"
2. místo vyhrála paní Tereza Kašparová. Tereza od nás získala poukaz na CEWE fotoslužby a fotografickou techniku v hodnotě 10.000 Kč. 2. místo vyhrála paní Tereza Kašparová. Tereza od nás získala poukaz na CEWE fotoslužby a fotografickou techniku v hodnotě 10.000 Kč. 2. místo vyhrála paní Tereza Kašparová. Tereza od nás získala poukaz na CEWE fotoslužby a fotografickou techniku v hodnotě 10.000 Kč.