Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 200

Dobrodružné léto s CEWE může začít!

Fotoaparát NIKON Z fc + 16–50 VR Silver

Roční předplatné časopisu FotoVideo

Poukaz na CEWE fotoprodukty v hodnotě 3 000 Kč

Poukaz na CEWE fotoprodukty v hodnotě 1 500 Kč

Objevujte svět a cestujte s námi

Vydejte se na dobrodružné cesty po krásné krajině, přírodě, památkách a najděte inspiraci pro další cestu. Jste připraveni?

Tipy ze světa fototechniky

Hledáte ten správný fotoaparát na letní dobrodružství, nebo tipy na focení? Poradíme vám, jak na to.

Fotoaparáty jako stvořené pro letní dny

Léto a s ním čas výletů a dovolených je za dveřmi. Věříme, že si horké letní dny užíváte, jak se patří. A jestli právě plánujete svou letošní dovolenou, určitě nezapomeňte na fotoaparát!

Fotografování pod vodní hladinou

Pro mnohé je ležení na pláži, ať už na dovolené nebo přes víkend, ztracený čas. Jasně, je potřeba si oddechnout, ale když už jsme u vody, je zajímavější vzít fotoaparát a jít prozkoumat něco nového, neobjeveného.

Výběr fotoaparátu: zrcadlovka nebo bezzrcadlovka?

Výběr systémového fotoaparátu se nevyplácí podceňovat, jelikož je na něj navázáno příslušenství, mezi kterým hraje hlavní roli plejáda nabízených objektivů (nativní, od dalších výrobců).

Jak nastavit fotoaparát krok za krokem

Nastavení fotoaparátu před jeho exponováním patří k základním rutinám všech fotografů. Přinášíme vám komplexní přehled základních možností pro efektivní nastavení foťáku.

Jak vybrat objektiv pro focení krajiny

Focení krajiny je z pohledu nároků na rozpočet velmi variabilní záležitostí a je otevřeno v tomto ohledu širokému spektru uživatelů. Ceny objektivů vhodných na focení krajiny začínají velmi nízko...

Jak vybrat objektiv pro focení zvířat

Fotografování zvířat je velice populární, ale ne úplně jednoduché. Budete se muset obrnit trpělivostí a také adekvátně „vyzbrojit“ fotografickou technikou.

Vytvořte si z vašich zážitků originální fotoprodukty

CEWE FOTOKNIHA – náš absolutní letní favorit

Pro nejkrásnější stránky vašeho roku.Vytvořte si CEWE FOTOKNIHU plnou nezapomenutelných momentů.

Fotoobrazy

Zda si vyberete foto na plátno, rámované obrazy, nebo originální hexxas, můžete si být jisti, že vaše vzpomínky uchováte v té nejlepší kvalitě.

Fotografie z letní dovolené

Vyvolejte si nejkrásnější letní okamžiky na kvalitní fotopapír FUJIFILM. Vyberte si mezi vysoce lesklým nebo jemně strukturovaným matným povrchem.

Vytiskněte si CEWE foto ihned na počkání

Kvalitní fototechnika od CEWE FOTOLAB

Objevte všechny výhody kvalitní a špičkové fototechniky. Vyberte si z bohaté nabídky a zachyťte každý okamžik. Nabízíme prvotřídní vybavení nejen pro profesionální fotografy, ale i pro začínající nadšence.

Partneři