Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 200

Možnosti objednání

Program CEWE fotosvět

Nová verze ke stažení Program CEWE fotosvět Náš program CEWE fotosvět je určený pro operační systémy Windows, Mac a Linux.

CEWE fotosvět pro vaše kreativní nápady

Program pro tvorbu fotoknih s největším výběrem možností designu

Program CEWE FOTOLAB fotosvět

Pokud máte starý program CEWE FOTOLAB fotosvět, stačí ho odinstalovat a nainstalovat tento nový vylepšený CEWE fotosvět. Nový program poznáte podle nové červené ikony s logem CEWE. Můžete pak vesele tvořit dál a využít všech inovací.

Funkce programu CEWE fotosvět

Jak snadno a rychle navrhnout kreativní fotoprodukty

Asistent u CEWE FOTOKNIHY

Modulární struktura umožňuje používat všechny funkce nebo jednotlivé moduly vynechat. Pomocí nové funkce "Inteligentní výběr fotografií" a inteligentní distribuce fotografií vás program podpoří v kreativním návrhu vašeho projektu CEWE FOTOKNIHA.

 

STÁHNOUT PROGRAM ZDARMA

Vaše video v CEWE FOTOKNIZE

Přidání videa do CEWE FOTOKNIHY je nyní ještě pohodlnější. Dvojklikem na video v editoru provedete všechna nastavení v přehledném okně. Novinkou je funkce, pomocí které můžete upravit délku videa.

 

STÁHNOUT PROGRAM ZDARMA

Nové možnosti při výběru designu u fotokalendáře

Výběr designu u kalendářů je nyní jednodušší a přehlednější. Nová funkce náhledu zobrazuje více detailů jednotlivých návrhů kalendářů a podporuje vás při výběru.

 

STÁHNOUT PROGRAM ZDARMA

Mapy pro návrh vaší CEWE FOTOKNIHY

Pomocí nové funkce značek můžete snadno najít místa na mapě a různě je označit. Funkce ořezu umožňuje zobrazit místa bez okolí.

 

STÁHNOUT PROGRAM ZDARMA

Nová záložka pro novinky v produktech přímo v menu

Od nynějška máte rychlý přístup k novinkám a novým produktům prostřednictvím nové položky v menu "Nové produkty". Inspirujte se novými nápady na dárky.

 

STÁHNOUT PROGRAM ZDARMA

Novinky mezi fotoprodukty

Tyto produkty jsou v našem programu CEWE fotosvět nové

Nástěnný kalendář na fotopapír premium mat

Užívejte si své nejkrásnější snímky po celý rok v prvotřídní kvalitě: každá stránka kalendáře zaujme matným povrchem, intenzivní hloubkou ostrosti a ušlechtilým vzhledem. Vyberte si kalendář A3 či čtvercový

 

STÁHNOUT PROGRAM ZDARMA

Nature Prints

Sdílení srdečných okamžiků: Fotografie na papíře jsou vzpomínky, kterých se můžete dotknout. A díky Nature Prints zůstávají nejen výjimečné, ale také trvalé vzpomínky. Fotografie vytištěné na vysoce kvalitním certifikovaném recyklovaném papíře s jemnou povrchovou strukturou vás nadchnou svými jemnými barvami a stanou se přirozeně krásnou pastvou pro oči

 

STÁHNOUT PROGRAM ZDARMA