Aplikace CEWE fotosvět CEWE FOTOKNIHA, fotografie a více
Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 200
Prémiový foto adventní kalendář s pralinkami Ferrero Prémiový adventní kalendář s pralinkami Ferrero Prémiový foto adventní kalendář s pralinkami Ferrero Prémiový adventní kalendář s pralinkami Ferrero

Prémiový adventní kalendář s pralinkami Ferrero XXL

S vaší fotografií a naplněno 27 pamlsky

 • Mimořádně velký formát XXL na výšku nebo na šířku
 • Plněno 27 pralinkami Ferrero
 • Lze navrhnout pomocí vánočních designů
 • Šetrný k přírodě, 100% biologicky rozložitelná vnitřní část

Další informace o biologicky rozložitelné vnitřní části

849,00 Kč *

Možnosti objednání

Detail produktu

Formáty:

48,0 x 36,0 x 3,5 cm

k dispozici ve formátu na šířku nebo na výšku

Materiál:

Skládací karton s certifikátem FSC® o hmotnosti 350 g/m²

Vnitřní část je vyrobena ze 100% biologických materiálů

Náplň:

27 pralinek Ferrero

Ferrero Küsschen, Ferrero Rocher, Raffaello

Nové a udržitelné

Adventní kalendář s vnitřní částí ze 100% recyklovatelného materiálu

Složení pralinek Ferrero

Složení:

 • FERRERO KÜSSCHEN:

  Mléčná čokoláda 31 % (cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, sušené plnotučné mléko, máselný tuk, emulgátor: lecitiny (sójové); vanilin), lískové oříšky (26,5 %), polohořká čokoláda 15 % (cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, emulgátor: lecitiny (sójové); vanilin), palmový olej, cukr, sušená syrovátka, nízkotučné kakao, vanilin. Může obsahovat stopy glutenu a ****mandlí****.

 • FERRERO ROCHER:

  Oplatky s polevou z mléčné čokolády a drcenými lískový oříšky, s náplní a celými lískovými oříšky. Složení: mléčná čokoláda 30 % (cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, odtučněné sušené mléko, máselný tuk, emulgátor: lecitiny (sójové); vanilin), lískové oříšky (28,5 %), cukr, palmový olej, pšeničná mouka, sušená syrovátka, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor: lecitiny (sójové), kypřící látka (hydrogenuhličitan sodný), jedlá sůl, vanilin

 • RAFFAELLO:

  Oplatka s náplní a celou mandlí, zdobená strouhaným kokosem. Složení: rostlinné tuky (palmový, shea), sušený kokos (23,5 %), cukr, mandle (8 %), odtučněné sušené mléko,** sušená syrovátka**, pšeničná mouka, aroma, emulgátor: lecitiny (sójové), kypřící látka (hydrogenuhličitan sodný), jedlá sůl.

Složení:

Oplatka s náplní a celou mandlí, zdobená strouhaným kokosem. Složení: rostlinné tuky (palmový, shea), sušený kokos (23,5 %), cukr, mandle (8 %), odtučněné sušené mléko, sušená syrovátka, pšeničná mouka, aroma, emulgátor: lecitiny (sójové), kypřící látka (hydrogenuhličitan sodný), jedlá sůl.

Složení:

Oplatky s polevou z mléčné čokolády a drcenými lískový oříšky, s náplní a celými lískovými oříšky. Složení: mléčná čokoláda 30 % (cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, odtučněné sušené mléko, máselný tuk, emulgátor: lecitiny (sójové); vanilin), lískové oříšky (28,5 %), cukr, palmový olej, pšeničná mouka, sušená syrovátka, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor: lecitiny (sójové), kypřící látka (hydrogenuhličitan sodný), jedlá sůl, vanilin

Adventní kalendář s pralinkami od Ferrero

Vytvořte si originální adventní fotokalendář a sladkostmi od Ferrero

Navrhněte si svůj vlastní adventní kalendář Ferrero s fotkou

Jsou pralinky Ferrero oblíbené u vaší rodiny nebo přátel? Pak je tento adventní kalendář tím pravým pro vaše blízké, protože za 24 okénky se skrývají pralinky Ferrero Küsschen, Rocher a Raffaello. Chcete-li z kalendáře udělat velmi osobní dárek, navrhněte titulní stranu kalendáře s vlastní fotografií zcela podle svých představ. Můžete tak vytvořit skvělé překvapení pro milovníka čokolády, které mu bude dělat radost po celý adventní čas.

Výhody našeho adventního kalendáře Ferrero

Kromě kvalitních pralinek Ferrero nabízí adventní kalendář CEWE mnoho dalších výhod:

 • design na výšku nebo na šířku
 • kvalitní tisk obalu, brilantní barvy s velkým důrazem pro detail
 • intuitivní a jednoduché sestavení
 • spoustu vánočních designů pro dokonalou titulní stranu

Kalendář upoutá pozornost svými rozměry 30 x 21 x 3,5 cm nebo ve verzi XXL 48 x 36 x 3,5 cm a hedvábně matným povrchem. Spolu s adventním věncem a vánočním stromkem zdobí domov během adventu a vytváří zvláštní pocit vánočního očekávání.

Adventní kalendář Ferrero: Která fotografie se hodí na titulní stranu?

Obrázky s vánočními a zimními motivy jsou dobrou volbou pro titulní stranu tohoto adventního kalendáře. Zejména pokud jsou bílé, zlaté a červené, protože to jsou také barvy pralinek Ferrero. Motiv kalendáře však nemusí být nutně vánoční nebo zimní. Dobrou volbou je také krásná fotografie vás a obdarovaného pořízená v jakémkoli ročním období - stejně jako fotografie míst, která mají pro obdarovaného zvláštní význam. U adventního kalendáře je vždy nejdůležitější, aby obdarovanému přinášel radost každý den, kdy na něj pohlédne.