Aplikace CEWE fotosvět CEWE FOTOKNIHA, fotografie a více

Jsme tu stále pro vás. Online. Prozkoumejte všechny výhody při online objednání. Více informací

Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 200
Foto adventní kalendář s produkty kinder

Čokoládový adventní kalendář s produkty kinder®

Užívejte si každý den svou osobní fotografii a luxusní čokoládu od kinder®.

  • Dostupné ve formátu A4 nebo XXL
  • Na výběr z mnoha designů
  • Hedvábně matný povrch
449,00 Kč *

Možnosti objednání

Objednat u CEWE

Doručení na prodejnu, sběrnu nebo kurýrem

Informace o produktu

Formáty:

30,5 x 21,0 x 3,5 cm

k dispozici ve formátu na šířku nebo na výšku

Materiál:

300 g/m² FSC papír vhodný pro digitální tisk

Náplň:

24 čokolád kinder®

(kinder® čokoláda mini, kinder Schoko-Bons®, kinder Bueno® mini)

Složení produktů kinder®

Složení:

MLÉČNÁ čokoláda 40 % (cukr, plnotučné sušené MLÉKO (23 %), kakaové máslo, kakaová hmota, emulgátor: lecitiny (SÓJOVÉ); vanilin), cukr, odtučněné sušené MLÉKO (18 %), palmový olej, MÁSELNÝ tuk, emulgátor: lecitiny (SÓJOVÉ), vanilin. Obsah mléčné sušiny: nejméně 33 % z celkové hmotnosti. Obsah kakaových složek: nejméně 13 % z celkové hmotnosti

Složení:

MLÉČNÁ čokoláda 50 % (cukr, plnotučné sušené MLÉKO (23 %), kakaové máslo, kakaová hmota, emulgátor: lecitiny (SÓJOVÉ); aroma), cukr, odtučněné sušené MLÉKO (12,5 %), palmový olej, LÍSKOVÉ OŘÍŠKY (5,8 %), MÁSELNÝ tuk, čokoláda (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: lecitiny (SÓJOVÉ); aroma), lešticí látky (arabská guma, šelak), glukózový sirup, emulgátor: lecitiny (SÓJOVÉ); aromata. Obsah mléčné sušiny: nejméně 28 % z celkové hmotnosti. Obsah kakaových složek: nejméně 16,5 % z celkové hmotnosti.

Složení:

MLÉČNÁ čokoláda 31,5 % (cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, odtučněné sušené MLÉKO (11 %), MÁSELNÝ tuk, emulgátor:lecitiny (SÓJOVÉ); vanilin), cukr, palmový olej, PŠENIČNÁ mouka, LÍSKOVÉ OŘÍŠKY **(10,8 %), odtučněné sušené **MLÉKO **(8,5 %), plnotučné sušené **MLÉKO **(5,5 %), čokoláda 1,5% (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: lecitiny (SÓJOVÉ); vanilin), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor: lecitiny (SÓJOVÉ**); kypřící látky (E 500ii, E 503ii), jedlá sůl, vanilin. Obsah mléčné sušiny: nejméně 19,5 % z celkové hmotnosti.

Čokoládový adventní kalendář kinder®

Klasický vánoční kalendář tak trochu jinak. Kvalitní tisk vaší fotografie a ty nejlepší čokolády od kinder Bueno, Schoko-Bons a Schokolade Mini - kdo by odolal!

Náš adventní fotokalendář s různými druhy kinder® čokolád přináší radost, a to nejen při otevírání okének, ale i při pouhém pohledu na něj. Přesně to umí správně vybraná fotografie, se saténově jemným povrchem na přední straně, ve spojení s kvalitními produkty z čokolády. Dva otvory na zadní straně slouží jako praktický držák na zeď. Případně jej můžete jednoduše postavit třeba na skříňku, stůl…

Adventní kalendář z vlastních fotek je naplněný miniaturami oblíbených čokolád kinder® - kinder® čokoláda mini, kinder Schoko-Bons®, kinder Bueno® mini. Překvapení se skrývá za každým okénkem, nikdy totiž nevíte, jaká to bude dnes. V editoru vložíte do kalendáře svoji oblíbenou fotografii a můžete ji doplnit různými kliparty a texty. Příprava je velice snadná a radost z dárku je nepopsatelná.