Aplikace CEWE fotosvět CEWE FOTOKNIHA, fotografie a více
Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200

Čokoládový adventní kalendář s produkty kinder® XXL

S vaší fotografií a 27 sladkostmi

  • Mimořádně velký formát XXL na výšku nebo na šířku
  • Plněno 27 čokoládami kinder®
  • Lze navrhnout pomocí vánočního designu
  • Šetrný k přírodě, 100% biologicky rozložitelná vnitřní část
  • FSC® certifikovaný produkt

Adventní kalendáře budou opět k dispozici od září 2024. Přesné zahájení prodeje se dozvíte včas, pokud se přihlásíte k odběru našeho newsletteru. Budete tak vždy dobře informováni o novinkách týkajících se adventního kalendáře a obdržíte mnoho dalších nápadů na fotoprodukty.

Informace o produktu

Formáty:

48,0 x 36,0 x 3,5 cm

k dispozici ve formátu na výšku nebo na šířku

Materiál:

Skládací karton s certifikátem FSC® o hmotnosti 350 g/m²

Vnitřní část je vyrobena ze 100% biologických materiálů

Náplň:

27 čokolád kinder®

(kinder® čokoláda mini, kinder Schoko-Bons®, kinder Bueno® mini)

Složení produktů kinder®

Složení:

MLÉČNÁ čokoláda 40 % (cukr, plnotučné sušené MLÉKO (23 %), kakaové máslo, kakaová hmota, emulgátor: lecitiny (SÓJOVÉ); vanilin), cukr, odtučněné sušené MLÉKO (18 %), palmový olej, MÁSELNÝ tuk, emulgátor: lecitiny (SÓJOVÉ), vanilin. Obsah mléčné sušiny: nejméně 33 % z celkové hmotnosti. Obsah kakaových složek: nejméně 13 % z celkové hmotnosti

Složení:

MLÉČNÁ čokoláda 50 % (cukr, plnotučné sušené MLÉKO (23 %), kakaové máslo, kakaová hmota, emulgátor: lecitiny (SÓJOVÉ); aroma), cukr, odtučněné sušené MLÉKO (12,5 %), palmový olej, LÍSKOVÉ OŘÍŠKY (5,8 %), MÁSELNÝ tuk, čokoláda (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: lecitiny (SÓJOVÉ); aroma), lešticí látky (arabská guma, šelak), glukózový sirup, emulgátor: lecitiny (SÓJOVÉ); aromata. Obsah mléčné sušiny: nejméně 28 % z celkové hmotnosti. Obsah kakaových složek: nejméně 16,5 % z celkové hmotnosti.

Složení:

MLÉČNÁ čokoláda 31,5 % (cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, odtučněné sušené MLÉKO (11 %), MÁSELNÝ tuk, emulgátor:lecitiny (SÓJOVÉ); vanilin), cukr, palmový olej, PŠENIČNÁ mouka, LÍSKOVÉ OŘÍŠKY **(10,8 %), odtučněné sušené **MLÉKO **(8,5 %), plnotučné sušené **MLÉKO **(5,5 %), čokoláda 1,5% (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: lecitiny (SÓJOVÉ); vanilin), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor: lecitiny (SÓJOVÉ**); kypřící látky (E 500ii, E 503ii), jedlá sůl, vanilin. Obsah mléčné sušiny: nejméně 19,5 % z celkové hmotnosti.

Navrhněte si čokoládový adventní kalendář s produkty kinder® s fotografií

Adventní kalendář s čokoládovými produkty kinder® je skvělým překvapením - pro děti i dospělé a každý den osladí čekání na Vánoce. Radost bude ještě větší, pokud bude tento kalendář potištěný osobní fotografií. V CEWE si můžete snadno navrhnout čokoládový adventní kalendář pro děti online. Každý kalendář je naplněn čokoládami kinder® mini, kinder® Bueno mini a čokoládovými bonbony kinder® Schoko-Bons. Motiv kalendáře o rozměrech 30 x 21 x 3,5 cm nebo 48 x 36 x 3,5 cm si můžete vybrat z vlastních oblíbených obrázků.

Výhody vlastnoručně sestaveného adventního kalendáře s produkty kinder®

Kalendář naplněný čokoládou od CEWE je praktický a zároveň osobní: vaše oblíbená čokoláda je již schovaná za malými okénky a přední stranu navrhnete v několika málo krocích. Adventní kalendář s čokoládou kinder® má i další působivé vlastnosti:

  • lze navrhnout ve formátu na výšku či na šířku
  • snadné zavěšení díky dvěma otvorům na zadní straně kalendáře
  • obal s hedvábně matným povrchem
  • spoustu designových šablon
  • vánoční kliparty a rámečky, které krásně doladí vaše fotky

Nápady na motivy čokoládových adventních kalendářů

s produkty kinder® Fotografie z loňských Vánoc bude určitě dokonalým motivem, ale záběr z procházky ve sněhu nebo zimní krajiny bude také velmi vhodným motivem. Trochu netradiční pro adventní kalendář, ale velmi osobní, jsou fotografie z dovolené, kterou jste s obdarovaným strávili společně. S vánočními kliparty nebo rámečky můžete i takový motiv doladit do té správné vánoční atmosféry. Pěkným nápadem je také fotka přátel nebo rodiny. Pokud máte na výběr spoustu fotografií, položte si otázku: Který obrázek by obdarovanému během adventu přinášel radost každý den? To je pak přesně ten ideální motiv pro váš adventní kalendář.