Aplikace CEWE fotosvět CEWE FOTOKNIHA, fotografie a více
Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 200
Adventskalender Ferrero Adventskalender Ferrero Adventskalender Ferrero Adventskalender Ferrero

Prémiový adventní kalendář s pralinkami Ferrero

Přesvědčí vás nejen sladkosti Ferrero, ale i krásný vzhled samotného kalendáře.

  • Vysoce kvalitní adventní kalendář s osobní fotografií
  • Čeká na vás 24 pralinek, ve variantě XXL dokonce 27 pralinek
  • S pralinkami Raffaello, Ferrero Küsschen nebo Ferrero Rocher
  • Lze navrhnout s vánočními motivy

Adventní kalendáře s vaší fotkou můžete opět objednat od října 2021. Přesné datum objednání se dozvíte z našeho newsletteru. Přihlaste se k jeho odběru. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ohledně našich produktů.

Detail produktu

Formáty:

A4 30,5 x 21,0 x 3,5 cm

XXL 48,0 x 36,0 x 3,5 cm

k dispozici ve formátu na šířku nebo na výšku

Materiál:

A4 300 g/m² papír vhodný pro digitální tisk

XXL 350 g/m² papír vhodný pro digitální tisk

Náplň:

A4 24 pralinek Ferrero

XXL 27 pralinek Ferrero

Ferrero Küsschen, Ferrero Rocher, Raffaello

Složení pralinek Ferrero

Složení:

Mléčná čokoláda 31 % (cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, sušené plnotučné mléko, máselný tuk, emulgátor: lecitiny (sójové); vanilin), lískové oříšky (26,5 %), polohořká čokoláda 15 % (cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, emulgátor: lecitiny (sójové); vanilin), palmový olej, cukr, sušená syrovátka, nízkotučné kakao, vanilin. Může obsahovat stopy glutenu a mandlí.

Složení:

Oplatka s náplní a celou mandlí, zdobená strouhaným kokosem. Složení: rostlinné tuky (palmový, shea), sušený kokos (23,5 %), cukr, mandle (8 %), odtučněné sušené mléko, sušená syrovátka, pšeničná mouka, aroma, emulgátor: lecitiny (sójové), kypřící látka (hydrogenuhličitan sodný), jedlá sůl.

Složení:

Oplatky s polevou z mléčné čokolády a drcenými lískový oříšky, s náplní a celými lískovými oříšky. Složení: mléčná čokoláda 30 % (cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, odtučněné sušené mléko, máselný tuk, emulgátor: lecitiny (sójové); vanilin), lískové oříšky (28,5 %), cukr, palmový olej, pšeničná mouka, sušená syrovátka, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor: lecitiny (sójové), kypřící látka (hydrogenuhličitan sodný), jedlá sůl, vanilin

Adventní kalendář s pralinkami od Ferrero

Vytvořte si originální adventní fotokalendář a sladkostmi od Ferrero

Prémiový adventní kalendář Ferrero

Darujte sladké vzpomínky a vyberte si prémiový vánoční fotokalendář s dobrotami od Ferrero - KÜSSCHEN, ROCHER a RAFFAELLO. Exkluzivní náplň i tisk!

  • Vysoce kvalitní tisk osobní fotografie
  • 24 nebo 27 (XXL) okének s jedinečnými pralinkami Raffaello, Ferrero Rocher, Ferrero Küsschen
  • Radost bude dělat i po Vánocích, dá se totiž zavěsit jako fotoobraz

Adventní kalendář plný překvapení – 24 nebo 27 malých sladkostí. Tento krásný vánoční kalendář je totiž plný pralinek značky Ferrero. Vychutnejte si s nejbližšími jemnou mléčnou čokoládu s lískovými ořechy u Ferrero Rocher a Küsschen nebo kokos, mandli a neopakovatelný krém, jako tomu je u Raffaella. Dělejte si každý den radost až do Vánoc, anebo ji darujte svým nejbližším.

Přesvědčí vás nejen pochutiny od Ferrera, ale i krásný vzhled samotného kalendáře. Vyberte si oblíbenou fotku děti, psích mazlíčků, partnera, partnerky nebo rovnou celé rodiny a dejte jí reálnou podobu. My vaši fotku vytiskneme na saténově jemný papír, který se postará o intenzivní barvy a krásné detaily. Kalendář navrhněte třeba i na výšku. Menší kalendář vám dodáme v rozměrech 30 x 21 x 3,5 cm. Větší varianta XXL má rozměry 48 x 36 x 3,5 cm a je dokonce s 27 pralinkami.

Prémiový adventní kalendář je ideálním spojením exkluzivního Ferrero obsahu a kvalitního tisku fotografie.

Tip: Vyberte si jakýkoliv vánoční motiv. Přidejte k fotce třeba sněhové vločky nebo jiné prvky spojené s vánoční tematikou.