Aplikace CEWE fotosvět CEWE FOTOKNIHA, fotografie a více

Cestuj s CEWE: Načerpej inspiraci a přihlas své fotky do letní soutěže! Chci soutěžit

Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200

Prémiový adventní kalendář s pralinkami Ferrero

Navrženo s vaší fotografií a naplněno 24 pamlsky

  • Praktický formát A4 na výšku nebo na šířku
  • Plněno 24 pralinkami Ferrero
  • Lze navrhnout pomocí vánočního designu
  • Vnitřek kalendáře je 100% biologicky rozložitelný
  • FSC® certifikovaný produkt

Adventní kalendáře budou opět k dispozici od září 2024. Přesné zahájení prodeje se dozvíte včas, pokud se přihlásíte k odběru našeho newsletteru. Budete tak vždy dobře informováni o novinkách týkajících se adventního kalendáře a obdržíte mnoho dalších nápadů na fotoprodukty.

Informace o produktu

Formáty:

30,5 x 21,0 x 3,5 cm

k dispozici ve formátu na šířku nebo na výšku

Materiál:

Skládací karton s certifikátem FSC® o hmotnosti 300 g/m²

Vnitřní část je vyrobena ze 100% biologických materiálů

Náplň:

24 pralinek Ferrero

Ferrero Küsschen, Ferrero Rocher, Raffaello

Složení pralinek Ferrero

Složení:

Mléčná čokoláda 31 % (cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, sušené plnotučné mléko, máselný tuk, emulgátor: lecitiny (sójové); vanilin), lískové oříšky (26,5 %), polohořká čokoláda 15 % (cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, emulgátor: lecitiny (sójové); vanilin), palmový olej, cukr, sušená syrovátka, nízkotučné kakao, vanilin. Může obsahovat stopy glutenu a mandlí.

Složení:

Oplatka s náplní a celou mandlí, zdobená strouhaným kokosem. Složení: rostlinné tuky (palmový, shea), sušený kokos (23,5 %), cukr, mandle (8 %), odtučněné sušené mléko, sušená syrovátka, pšeničná mouka, aroma, emulgátor: lecitiny (sójové), kypřící látka (hydrogenuhličitan sodný), jedlá sůl.

Složení:

Oplatky s polevou z mléčné čokolády a drcenými lískový oříšky, s náplní a celými lískovými oříšky. Složení: mléčná čokoláda 30 % (cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, odtučněné sušené mléko, máselný tuk, emulgátor: lecitiny (sójové); vanilin), lískové oříšky (28,5 %), cukr, palmový olej, pšeničná mouka, sušená syrovátka, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor: lecitiny (sójové), kypřící látka (hydrogenuhličitan sodný), jedlá sůl, vanilin

Adventní kalendář s pralinkami od Ferrero

Vytvořte si originální adventní fotokalendář a sladkostmi od Ferrero

Navrhněte si svůj vlastní adventní kalendář Ferrero s fotkou

Jsou pralinky Ferrero oblíbené u vaší rodiny nebo přátel? Pak je tento adventní kalendář tím pravým pro vaše blízké, protože za 24 okénky se skrývají pralinky Ferrero Küsschen, Rocher a Raffaello. Chcete-li z kalendáře udělat velmi osobní dárek, navrhněte titulní stranu kalendáře s vlastní fotografií zcela podle svých představ. Můžete tak vytvořit skvělé překvapení pro milovníka čokolády, které mu bude dělat radost po celý adventní čas.

Výhody našeho adventního kalendáře Ferrero

Kromě kvalitních pralinek Ferrero nabízí adventní kalendář CEWE mnoho dalších výhod:

  • design na výšku nebo na šířku
  • kvalitní tisk obalu, brilantní barvy s velkým důrazem pro detail
  • intuitivní a jednoduché sestavení
  • spoustu vánočních designů pro dokonalou titulní stranu

Kalendář upoutá pozornost svými rozměry 30 x 21 x 3,5 cm nebo ve verzi XXL 48 x 36 x 3,5 cm a hedvábně matným povrchem. Spolu s adventním věncem a vánočním stromkem zdobí domov během adventu a vytváří zvláštní pocit vánočního očekávání.

Adventní kalendář Ferrero: Která fotografie se hodí na titulní stranu?

Obrázky s vánočními a zimními motivy jsou dobrou volbou pro titulní stranu tohoto adventního kalendáře. Zejména pokud jsou bílé, zlaté a červené, protože to jsou také barvy pralinek Ferrero. Motiv kalendáře však nemusí být nutně vánoční nebo zimní. Dobrou volbou je také krásná fotografie vás a obdarovaného pořízená v jakémkoli ročním období - stejně jako fotografie míst, která mají pro obdarovaného zvláštní význam. U adventního kalendáře je vždy nejdůležitější, aby obdarovanému přinášel radost každý den, kdy na něj pohlédne.