Aplikace CEWE fotosvět CEWE FOTOKNIHA, fotografie a více

Přihlaste své fotky do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkové hodnotě 250.000 eur. Chci přihlásit fotku

Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200

Adventní kalendář s fotografiemi

Okénko po okénku ožívají osobní vzpomínky s fotkami v adventním kalendáři od CEWE.

Informace o produktu

Formáty:

A4 35,6 x 24,6 cm

A3 41,8 x 29,3 cm

Materiál:

300 g/m² FSC® certifikovaný papír vhodný pro digitální tisk (A4)

300 g/m² FSC® certifikovaný papír vhodný pro digitální tisk (A3)

Velikost motivu v okénku:

A4 48 x 37 mm

A3 53 x 41 mm

Vánoční kalendáře s fotografiemi

Vytvořte si adventní fotokalendář a darujte vzpomínky

Sestavte si svůj vlastní adventní kalendář s fotkami

Nejlepší na adventním kalendáři je malé překvapení, které vám každý den přináší. Nemusí to být vždy jen čokoláda nebo jiná sladkost. Adventní kalendář s fotografiemi, v němž se za každým okénkem skrývá jiný snímek, je velmi osobní dárek, který můžete navrhnout zcela individuálně. V CEWE si můžete vytvořit takový adventní kalendář ve formátu na výšku nebo na šířku. Kalendář o rozměrech 35 x 24 cm najde své místo na každé stěně a díky povrchu odolnému proti poškrábání a otírání bude zářivým středobodem sváteční výzdoby po celé adventní období.

Vytvořte adventní kalendář s fotografiemi: Nejdůležitější tipy

Díky uživatelsky přívětivému editoru společnosti CEWE můžete navrhnout adventní kalendář s fotografiemi zcela intuitivně. Následující designérské tipy slouží pouze jako inspirace:

  • Budete potřebovat 25 digitálních fotografií do okének a na titulní stranu kalendáře. Dejte dohromady několik dalších a zjistěte, co se k sobě hodí nejlépe.
  • Fotky v každém okénku vyprávějí příběh. Možná je to svátek nebo dlouholeté přátelství?
  • Všechny obrázky v černobílém provedení nebo pouze obrázky v červené, zelené a zlaté vánoční barvě? Pokud jsou všechny obrázky tón v tónu, vypadá design obzvlášť elegantně.
  • Šablony se zimními a vánočními motivy, kliparty, rámečky, filtry - využijte mnoho možností designu, které CEWE nabízí.

Výběr dokonalých snímků

Pokud ještě nemáte nápad na titulní stranu fotokalendáře, je nejlepší objednat ho s obrázkem, o kterém víte, že se bude obdarovanému určitě líbit. Nemusí se jednat o zimní motiv, ale obrázky z posledního adventního období jsou vždy dobrým nápadem. Při výběru obrázků v okénku byste měli mít na paměti, že mají rozměry 48 x 37 mm. Proto doporučujeme motivy, které nejsou příliš detailní.