Přihlaste své fotky do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkové hodnotě 250.000 eur. Chci přihlásit fotku

Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200
Apple Apple

Kryty s vlastní fotkou pro váš iPhone

Nejlepší ochrana pro váš telefon iPhone 15, 14, 13...

Navrhněte si originální kryt na iPhone pomocí fotky

Vyberte si z naší široké nabídky od výklopných krytů až po kožená pouzdra.

Přehled všech modelů

Vyberte si model telefonu

Dodatečná ochrana displeje mobilního telefonu před poškrábáním

Ochranné fólie na displej

Skvělá novinka pro nejoblíbenější modely iPhonu: tenkou ochrannou fólii lze bez námahy a bez bublin aplikovat na smartphone, kde spolehlivě chrání displej před poškrábáním. Stačí ji přidat do nákupního košíku na konci objednávky.

od 249,00 Kč*

Pouzdra a kryty pro Apple iPhone telefony

K dispozici také pro nejnovější modely iPhone 15 a 14

Navrhněte si kryt s vlastní fotografií pro svůj iPhone

Bez ohledu na to, zda si vyberete kryt nebo pouzdro, vysoce kvalitní materiál a individuální, atraktivní design dokonale ochrání váš iPhone. U nás si můžete vybrat z velkého množství ochranných krytů a pouzder a pomocí fotografie je proměnit v jedinečný originál pro svůj smartphone. Kryt se dokonale přizpůsobí vybranému modelu iPhonu, výřezy na ovládací prvky jsou stejně kvalitní jako samotný tisk fotografií. Na kryt můžete samozřejmě použít fotografie, které jste pořídili pomocí mobilního telefonu. Minimalistické černobílé fotografie, které podtrhnou elegantní a jednoduchý design iPhonu, jsou stejně dobrou volbou jako fotky barevně náročnější. Ať si vyberete cokoliv – ochraně vašeho iPhonu dáte nezaměnitelný design.

Dopřejte svému iPhonu 11 osobitost

Se dvěma objektivy fotoaparátu nabízí iPhone 11 zcela nové možnosti pro vás a vaše fotografie: kromě ultra širokoúhlých záběrů získáte výrazně vylepšenou kvalitu obrazu, která je stěží omezena tmou a pohybem. Vlastnoručně navržené pouzdro na mobilní telefon je dokonalým originálem pro tak výkonný smartphone. Ukažte své nadšení pro fotografie, ochraňte svůj iPhone 11 a dejte mu nezaměnitelný charakter.

Ochrana pro váš iPhone X

Velký OLED displej, Face ID a nerezová ocel: to jsou jen některé důvody, proč je iPhone X tím správným smartphonem. A díky ochrannému krytu od CEWE získá váš iPhone přesně takovou ochranu, jakou si zaslouží. Dokonalá ochrana s individuálním vzhledem vynikající kvality.

Navrhněte si svůj kryt pro iPhone 13, 12

Předností iPhonu 13 je vylepšená fotografická technologie, která mimo jiné zajišťuje skvělé fotky i při slabším osvětlení. iPhone 13 Pro Max využívá kombinaci širokoúhlých a teleobjektivů k rozšíření rozsahu možných snímků, zatímco režim portrétu výrazně usnadňuje osvětlení portrétů – a to platí u všech modelů iPhone 13. Apple smartphone je ideálním pomocníkem, pokud jste vášnivým fotografem i kameramanem. V tomto případě je kryt na telefon s vlastním motivem ideální ochranou pro váš iPhone. Vyberte si svůj oblíbený kryt z nabídky CEWE a v online editoru ho vylaďte svou osobní fotografií.

Pouzdra a kryty pro Apple iPhone telefony

K dispozici také pro nejnovější modely iPhone 15 a 14

Originální DIY pouzdro na iPhone

Společnost Apple je symbolem pro jedinečný design, pokrokové inovace a nekompromisní kvalitu. Stejných kvalit dosahuje i společnost CEWE.

Navrhněte si kryt s fotkou na svůj Apple iPhone, jaký nikdo nemá. Stačí vám k tomu jedna fotografie a pár minut práce přímo v prohlížeči nebo v naší mobilní aplikaci CEWE fotosvět.

Máme kryty na nové i starší iPhone

Nejpozději v okamžiku kdy přijde nový iPhone na trh, my už na něj máme několik typů pouzder, která mají jedinečný design. Myslíme i na ty, kteří nepotřebují mít vždy nejaktuálnější model, proto nabízíme pouzdra, obaly a kryty i na starší iPhone.

Aktuální typy Apple telefonů

iPhone 14 - současný vrchol nabídky od Applu. Kryty s fotkou máme pro všechny vyráběné varianty: iPhone 14, iPhone 14 Max, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max

iPhone 13 - model vydaný v září roku 2021, který stále patří mezi velmi schopné telefony. Vybírat můžete ze čtyřech typů:

iPhone 12 - model vydaný na konci roku 2020 je stále hojně používán. Nabízený je také ve čtyřech typech:

iPhone SE (2020, 2022) - opravdu kompaktní model značky ukrývající v retro těle ty nejmodernější technologie

iPhone 11 - stále velmi oblíbený model značky s inovativními fotoaparáty

Starší modely iPhonů

iPhone XR

iPhone X

iPhone XS - iPhone XS, iPhone XS MAX

iPhone 8 - iPhone 8 Plus, iPhone 8

iPhone 7 - iPhone 7 Plus, iPhone 7

Mám jiný, starší model iPhone

Vyberte si typ ochrany vašeho telefonu

Proč kryt, obal či pouzdro od CEWE?