Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 200

Kryty na iPhone

Nejlepší ochrana pro váš telefon iPhone 13, 12...

Přehled všech modelů

Vyberte si model telefonu

Pouzdra a kryty pro Apple iPhone telefony

K dispozici také pro nejnovější modely iPhone

Navrhněte si kryt s vlastní fotografií pro svůj iPhone

Bez ohledu na to, zda si vyberete kryt nebo pouzdro, vysoce kvalitní materiál a individuální, atraktivní design dokonale ochrání váš iPhone. U nás si můžete vybrat z velkého množství ochranných krytů a pouzder a pomocí fotografie je proměnit v jedinečný originál pro svůj smartphone. Kryt se dokonale přizpůsobí vybranému modelu iPhonu, výřezy na ovládací prvky jsou stejně kvalitní jako samotný tisk fotografií. Na kryt můžete samozřejmě použít fotografie, které jste pořídili pomocí mobilního telefonu. Minimalistické černobílé fotografie, které podtrhnou elegantní a jednoduchý design iPhonu, jsou stejně dobrou volbou jako fotky barevně náročnější. Ať si vyberete cokoliv – ochraně vašeho iPhonu dáte nezaměnitelný design.

Dopřejte svému iPhonu 11 osobitost

Se dvěma objektivy fotoaparátu nabízí iPhone 11 zcela nové možnosti pro vás a vaše fotografie: kromě ultra širokoúhlých záběrů získáte výrazně vylepšenou kvalitu obrazu, která je stěží omezena tmou a pohybem. Vlastnoručně navržené pouzdro na mobilní telefon je dokonalým originálem pro tak výkonný smartphone. Ukažte své nadšení pro fotografie, ochraňte svůj iPhone 11 a dejte mu nezaměnitelný charakter.

Ochrana pro váš iPhone X

Velký OLED displej, Face ID a nerezová ocel: to jsou jen některé důvody, proč je iPhone X tím správným smartphonem. A díky ochrannému krytu od CEWE získá váš iPhone přesně takovou ochranu, jakou si zaslouží. Dokonalá ochrana s individuálním vzhledem vynikající kvality.

Navrhněte si svůj kryt pro iPhone 13, 12

Předností iPhonu 13 je vylepšená fotografická technologie, která mimo jiné zajišťuje skvělé fotky i při slabším osvětlení. iPhone 13 Pro Max využívá kombinaci širokoúhlých a teleobjektivů k rozšíření rozsahu možných snímků, zatímco režim portrétu výrazně usnadňuje osvětlení portrétů – a to platí u všech modelů iPhone 13. Apple smartphone je ideálním pomocníkem, pokud jste vášnivým fotografem i kameramanem. V tomto případě je kryt na telefon s vlastním motivem ideální ochranou pro váš iPhone. Vyberte si svůj oblíbený kryt z nabídky CEWE a v online editoru ho vylaďte svou osobní fotografií.

Pouzdra a kryty pro Apple iPhone telefony

K dispozici také pro nejnovější modely iPhone

Originální DYI pouzdro na iPhone

Společnost Apple je symbolem pro jedinečný design, pokrokové inovace a nekompromisní kvalitu. Stejných kvalit dosahuje i společnost CEWE.

Navrhněte si fotokryt na svůj Apple iPhone jaký nikdo nemá. Stačí vám k tomu jedna fotografie a pár minut na objednání online přes počítač nebo mobilní aplikaci CEWE fotosvět.

Máme kryty na nové i starší iPhone

Nejpozději v okamžiku kdy přijde nový iPhone na trh, my už na něj máme několik typů pouzder, která mají jedinečný design. Myslíme i na ty co nepotřebují mít vždy nejaktuálnější model, proto nabízíme pouzdra, obaly a kryty i na starší iPhone.

Aktuální typy Apple telefonů

iPhone 13 - aktuální top model vydaný v září letošního roku 2021, který do příchodu Apple iPhone 14, bude bezpochyby patřit mezi nejlepší telefony roku 2021, 2022. Vybírat můžete ze čtyřech typů:

iPhone 12 - loňský top model vydaný na konci roku 2020, který stále patří mezi nejlepší telefony roku 2021. Nabízený je ve čtyřech typech:

iPhone SE (2020) - opravdu kompaktní model značky ukrývající v retro těle ty nejmodernější technologie

iPhone 11 - loňský top model značky se inovativními třemi fotoaparáty

iPhone XR - výkonný telefon s 6,1" displejem aktuálně prodávaný jako repasovaný

Již neprodávané Apple mobily

iPhone X

iPhone XS - iPhone XS, iPhone XS MAX

iPhone 8 - iPhone 8 Plus, iPhone 8

iPhone 7 - iPhone 7 Plus, iPhone 7

Mám jiný, starší model iPhone

Vyberte si typ ochrany vašeho telefonu

Proč kryt, obal či pouzdro od CEWE?