Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200
Na reflexně zdobeném příborníku stojí různá přáníčka s vánočními motivy, která jsou jinak koncipovaná.

Kreativní tip

Filtry, písma a rozvržení: nápady na design vánočních přání

Poradíme vám, jak si vytvořit vlastní a osobní vánoční přání v našem programu a jednoduše ho rozeslat svým blízkým.

Věnujte trochu času kreativnímu návrhu vánočních přání, náš program CEWE fotosvět nabízí spoustu možností, jak z motivů vytvořit atraktivní a neobvyklé motivy. Vyberte si z různých masek a tvarů, pohrajte si s písmy nebo použijte grafické vzory - ponořte se do rozmanitého světa designu. Uvidíte sami, že to vždy nemusí být jen jedna fotky přes celou stranu...

Stáhněte si zde náš program CEWE fotosvět

1. tip na sestavení: Obrázek v písemné podobě

Na jednom přání je nápis "Merry XMAS". "XMAS"se skládá ze čtyř černobílých obrázků, na kterých je vyobrazena rodina.
Kombinace dopisů, které vypadají ručně psané, a oblíbených fotografií ve tvaru písmen dává vašemu vánočnímu přání moderní design.

Moderní vzhled nápisů pro vaše osobní sdělení o Vánocích: Pro slovo "merry" použijte například typ písma "Casual" velikosti 48 či 72 pro slovní spojení "and happy new year" třeba písmo "Balloon Caps" velikosti 26. Písmo "XMAS" se skládá z jednotlivých masek. Chcete-li je vytvořit, vyberte písmena v nabídce "Masky a tvary" a umístěte do masky čtyři své oblíbené fotografie. Chcete-li dosáhnout elegantního černobílého vzhledu, stačí dvakrát kliknout do příslušného písmene a v nabídce "Barevné efekty" vybrat možnost "Černo-bílá".

2. tip na sestavení: Mini koláž s barevnými akcenty

Dvě fotky rodiny, portrét tří osob a fotka sněhu a nápis "Merry Christmas and a happy new year".
Dva klasicky uspořádané motivy působí díky šikmému písmu obzvlášť dynamicky: toto vánoční přání upoutá pozornost.

Varianta pro vaše oblíbené fotky a oblíbenou barvu! Nejprve si motivy na přání uspořádejte tak, aby byly od sebe mírně posunuté. Vzniklá bílá místa pak vyplňte barevným polem tak, že je vyberete v části "Kliparty" a "Tvary".

Dvojitým kliknutím na pole barvu změníte. Nyní můžete přidat písmo. Jednoduše přidejte textové pole, umístěte slova na barevné pole a otočte textové pole asi o 10 stupňů, aby se písmo naklonilo. Použijte například písmo "Montserrat" ve velikosti 24.

3. tip na sestavení: Jeden obrázek, tři části

Vánoční přání se zimním motivem rozloženým do tří obrazových polí: dvojice rodičů tlačí své dítě na saních zasněženou krajinou.
Optický klam: Na první pohled to vypadá, jako by se toto vánoční přání skládalo ze tří obrázků. Tento efekt vytvoříte několika kliknutími.

Chcete navrhnout přání jen s jednou fotografií, ale přesto dosáhnout zvláštního efektu? Pak zkuste následující: Umístěte fotografii na vybrané přání. V tomto případě doporučujeme čtvercové skládací přání, protože tak vytvoříte vzhled jako z galerie. Vyberte motiv, který lze snadno rozdělit, tj. neměl by být příliš malý, obličeje by měly zůstat celé.

Nyní v objednacím programu klikněte na "Kliparty" a vyberte bílou čáru pod tvary. Dvakrát na ni klikněte a nastavte její šířku. Poté čáru duplikujte kliknutím pravým tlačítkem myši na prvek a uspořádejte oba kliparty tak, aby byla vaše fotografie rozdělena na tři stejné části.

Nyní můžete pod obrázek umístit vánoční pozdrav. Použít můžete například písmo "Bahnschrift" o velikosti 16 a písmena oddělit mezerou.

4. tip na sestavení: Moderní kosočtverce

Čtyři kosočtverce na přání, z nichž každý zobrazuje jiný motiv šťastného páru.
Skutečná pastva pro oči: diamantový design připomíná ozdoby na vánoční stromeček a je ideální pro kombinované zobrazení vzkazů a obrázků.

Vytvořte pomocí kosočtverců zajímavý efekt na vánočním přání. Chcete-li své motivy integrovat do tohoto grafického vzoru, vyberte kosočtverec v části „Masky a rámečky“, trochu jej roztáhněte při stisknutém levém tlačítku myši a poté prvek třikrát duplikujte výběrem pravým tlačítkem myši.

Fotografie do nich nyní můžete umístit přímo pomocí „Drag & Drop“ a v případě potřeby si obrazovou část trochu upravit. Poté přidejte čáry mezi kosočtverce, abyste vytvořili ten správný vzhled. Chcete-li to provést, klikněte na čáru pod klipartem, přetáhněte ji na přání a poté upravte barvu dvojitým klepnutím na prvek.

Nyní duplikujte řádek tak často, jak potřebujete, natáhněte jej na různé délky a ujistěte se, že je prostor pro psaní. Umístěte textová pole do mezer a napište svůj vánoční vzkaz. Využijte například písmo "Bahnschrift" ve velikosti 16.

Doufáme, že si vytvoříte nebo najdete svůj oblíbený vánoční design.

Tipy a triky pro návrh přání z fotek

Potřebujete inspiraci a pomoc s návrhem? Přečtěte si náš další kreativní tip, jak na vánoční focení s celou rodinou. Pracujete raději s hotovými šablonami? Nabízíme vám obrovský výběr designových návrhů vánočních přání - vyberte si své oblíbené a jednoduše přidejte požadovaný motiv!

Inspirace pro váš příští dárek

Co můžete udělat se svými nejkrásnějšími fotografiemi