Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 200
Jsme tu stále pro vás. Online.

Jsme tu stále pro vás. Online.

Láska k fotografiím nás spojuje. Můžete se spolehnout, že děláme vše pro to, abychom i nadále zajistili výrobu a doručení vašich osobních fotodárků v prémiové kvalitě a včas, stejně tak můžete i nadále objednat vámi vybranou fototechniku s doručením domů.

Od pondělí 10. května 2021 jsou pro vás všechny naše značkové prodejny CEWE FOTOLAB opět otevřené.

Záleží nám na vašem zdraví i na zdraví našich zaměstnanců, proto jsme na našich prodejnách zavedli následující opatření:

 • Vstup do prodejny je povolený pouze se zakrytými dýchacími cestami respirátorem.
 • Maximální povolený počet zákazníků v kamenné prodejně nesmí přesáhnout limit 1 osoba na 15 m2 prodejní plochy. Informace o maximálním povoleným počtu zákazníků najdete u vstupu do prodejny.
 • Zákazníci musí dodržovat 2m rozestupy.
 • Před vstupem do našich prodejen jsou pro zákazníky vytvořené dezinfekční zóny.
 • Upřednostňujeme platbu kartou.
 • Naši zaměstnanci pracují ve zvýšeným hygienickým režimu (respirátory, zvýšená frekvence mytí a dezinfekce rukou), pravidelně dezinfikují úseky na prodejně.
 • Platí standardní otevírací doba.

V případě dalších dotazů kontaktujte zákaznické centrum 272 071 200.

Těšíme se na vás!

Výhody online objednávky:

 • Bezpečně z pohodlí domova
 • 3 objednací způsoby (web, program, mobilní aplikace)
 • Doručení na výdejní místa v omezeném režimu nebo kurýrem až domů
 • Bonusové výhody: ušetřete až 300 Kč
 • Poukaz v hodnotě 800 Kč na CEWE fotoprodukty při nákupu fototechniky v našem eshopu nebo značkové prodejně
 • Dárek za registraci k odběru newsletteru

Odběr novinek emailem

Objevte všechny výhody

Přihlašte se k odběru novinek, získejte 100 Kč slevu na CEWE fotoprodukty a informace o:

 • Novinkách
 • Výhodách
 • Soutěžích a inspiracích
 • a mnohem víc
Odběr můžete kdykoli zrušit prostřednictvím odkazu v každém emailu.
Výborně!
Už jen jeden klik

Děkujeme, vaše registrace byla úspěšná.

Ajaj!
Vyskytla se chyba...

Bohužel vaše registrace k odběru novinek nebyla úspěšná.

Prosíme, zkontrolujte e-mailovou adresu.

Prodejny CEWE FOTOLAB

Prodejny CEWE FOTOLAB

Máme nejšiřší síť specializovaných foto prodejen v České republice. Přijďte se k nám inspirovat vzorovými produkty, zeptat se na fototechniku. Rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem a objednáním.

Kreativní tipy na dárky z fotek

Kreativní tipy na dárky z fotek

Připravili jsme pro vás spoustu kreativních tipů na dárky i z jedné fotky. Inspirujte se a vytvořte osobní fotodárky pro sebe nebo své nejbližší. Je důležité si připomínat krásné vzpomínky.

Často kladené otázky

ANO! S našimi 13 laboratořemi na zpracování fotoproduktů máme velice dobrou pozici v celé Evropě. I když jedna laboratoř vyrábí částečně nebo nevyrábí vůbec, lze veškeré objednávky elektronicky přesměrovat do jiné laboratoře a odtud odeslat přímo k vám domů, na otevřenou prodejnu či aktivní výdejní místo.

V naší produkci jsme zajistili směnný provoz, abychom tak minimalizovali rizika pro naše zaměstnance. Tímto a mnoha dalšími opatřeními děláme vše pro to, abychom ochránili naše zaměstnance a abychom mohli i nadále vyrábět a doručovat vaše osobní fotoprodukty.

Náš objednací program je stále zdarma ke stažení do vašeho počítače. To samé platí i u aplikace pro chytré telefony. Nebo si objednejte v prostředí vašeho oblíbeného prohlížeče přímo na webu. Stále lze objednat jakýkoliv fotoprodukt z naší nabídky. To vše platí i pro fototechniku objednanou na našem webu.

ANO! I v současné době zpracujeme a doručíme vaši objednávku v obvyklém termínu. Všichni prověření dopravci fungují spolehlivě a včas. Aktuální dodací lhůty najdete u každého konkrétního fotoproduktu.

Naše CEWE fotoprodukty, fototechnika ani obaly nepředstavují riziko přenosu virů. Odborníci vyhodnotili příjem a distribuci obalů a produktů jako bezpečný. Více informací najdete na webu Světové zdravotnické organizace na www.who.int.

Nejprve si připravte vaše osobní fotografie, ať už v digitální podobě (z počítače, flash disku, paměťové karty nebo z telefonu) nebo tištěné fotografie - ty je potřeba nejdříve naskenovat a uložit do vašeho počítače nebo chytrého telefonu. Poté zvolte způsob objednání.

Náš objednací program je zdarma k dispozícii na stáhnutí do vašeho počítače - doporučujeme pro tvorbu CEWE FOTOKNIHY.

Totéž platí i pro aplikaci na chytré telefony. Popřípadě si můžete vaše produkty z vlastních fotografií objednat na našem webu online. Stále je k dispozici kompletní nabídka a vše doručujeme až přímo k vám domů.

Pakliže byste potřebovali návody krok za krokem, doporučujeme navštívit náš blog, kde najdete mnoho rad, tipů, návodů a postupů, jak vytvářet fotoprodukty.

Můžete také zhlédnout některý z našich CEWE webinářů online a zdarma, kde vám naše školitelka celý postup názorně ukáže a je zde prostor na vaše dotazy.

K dispozici je vám také naše zákaznické centrum

ANO! Vaši objednávku můžete zadat na požadovanou dodací adresu přímo v nákupním košíku při platbě kartou.

U fotoproduktů zaškrtnete políčko poslat jako dárek a zadáte novou dodací adresu.

U fototechniky lze také zaškrtnout políčko jiná dodací adresa.

V této době, kdy osobní návštěvy často nejsou možné, můžete své blízké překvapit fotodárkem či fototechnikou a ukázat jim tak, že na ně myslíte. Váš osobní dárek pak bude zaslán přímo vašim blízkým poštou nebo kurýrem. Faktura bude jako obvykle zaslána vám a ne příjemci.

Většina našich zaměstnanců má příležitost pracovat z domova. V naší laboratoři pracujeme v přísně odděleném směnném provozu, abychom minimalizovali riziko pro zaměstnance. To samé platí i ve skladu fototechniky. Tímto a mnoha dalšími opatřeními děláme vše pro to, abychom zajistili ochranu našich zaměstnanců, vaše fotoprodukty i fototechniku a mohli i nadále zpracovávat a dodávat vaše objednávky.