Cestuj s CEWE: Načerpej inspiraci a přihlas své fotky do letní soutěže! Chci soutěžit

Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200

Osobní dárky na Valentýna

Vyberte vaši oblíbenou společnou fotku a vytvořte z ní originální dárek k Valentýnu

Dárek na poslední chvíli

Originální dárky na Valentýna

Streetmap plakát

Vaše oblíbené místo jako umělecké dílo

Speciální místo pro příběh vaší lásky

Vyprávějte svůj osobní příběh v CEWE FOTOKNIZE, archivujte si své vzpomínky

od 249,00 Kč*

Osobní fotodárky na Valentýna

Kreativní nápady, jak říct „Miluji tě“

Srdcová koláž plná vzpomínek. Darujte zachycenou lásku fotku po fotce.

Srdce k srdci: Fotografické magnety s vašimi vlastními fotografiemi a sladkými zprávami

Sdílejte radost: Vytvořte si zamilované kryty na mobilní telefony pro sebe a svou lásku

Pro zamilované: vlastní (čokoládová) krabička na Valentýna

Darujte lásku: Poukaz ve skle z foto ihned

Navrhněte si vlastní valentýnský dárek

Přizpůsobte si valentýnský dárek pomocí svých fotografií

Klasické valentýnské dárky, jako je čokoláda a rudé růže, jsou sice krásné, ale chybí jim osobní prvek. Rozhodněte se letos pro osobní valentýnský dárek, který vaší přítelkyni nebo příteli ukáže, že jste ho navrhli speciálně pro něj nebo pro ni.

Za tímto účelem si můžete vybrat ze široké nabídky fotoproduktů CEWE. Výběr je veliký, design jednoduchý a zábavný - od hrnků s fotkou přes kryty na mobilní telefony až po Art Prints. Aby byl dárek nezaměnitelný, navrhněte valentýnský dárek s jednou nebo více osobními fotografiemi.

Rychlé a snadné vytvoření dokonalého dárku

V závislosti na zvoleném fotoproduktu vám CEWE nabízí až tři způsoby objednání, abyste si mohli navrhnout svůj individuální fotoprodukt. Navrhněte svůj valentýnský dárek offline pomocí programu CEWE fotosvět, na cestách pomocí mobilní aplikace CEWE fotosvět a v online editoru, kdykoli budete mít čas a chuť.

Všechny tři způsoby objednávání jsou uživatelsky přívětivé a nabízejí mnoho možností designu. Jedním kliknutím můžete vybírat pozadí a šablony, přidávat k fotografiím text, kliparty a měnit rozvržení podle libosti. Systém dokonce kontroluje kvalitu nahraného obrázku a informuje vás, pokud je třeba fotografii vyměnit, protože má příliš nízké rozlišení.

Osobní valentýnský dárek: nápady na design

Možná už přesně víte, který motiv chcete na konkrétní fotodárek naaranžovat a jak. Tip pro ty, kteří ještě nejsou rozhodnutí: Stačí se rozhodnout pro konkrétní fotoprodukt, ze kterého bude mít obdarovaný největší radost, a vybrat motiv, který zobrazuje něco, co pro vás oba hodně znamená. Vaše žena miluje kávu a vašeho domácího mazlíčka? Pak je ideální hrnek s krásnou fotkou vašeho mazlíčka. Váš manžel rád skládá puzzle a vaří? Pak je puzzle s vlastní fotkou nebo zástěra s vlastním designem to pravé.

Pokud jsou vaši nejbližší mlsouni, zaručeně sklidíte úspěch s naší bonboniérou s čokoládovými produkty kinder®. Jestliže svůj dárek máte koupený, lze v CEWE sestavit i vlastní krabičku s fotkami, kterou lze i po Valentýnu využít třeba na fotky.