Kreativní tip na svatbu

CEWE FOTOKNIHA Pure: zvěčněte svatební okamžiky snadno a rychle

Jasné osvětlení, krásné prostředí, šťastní lidé: svatební fotografie jsou úžasné vzpomínky. Každý host prožívá velký den jinak, mnozí z nich pořizují své vlastní fotografie pomocí svých chytrých telefonů. S CEWE FOTOKNIHOU Pure mohou přátelé a rodina své vzpomínky zvěčnit velice jednoduchým způsobem. Tato varianta fotoknihy, kterou můžete dokonce navrhnout pomocí aplikace na smartphonu, je ideální pro sdílení vaší svatební události v malé sérii fotoknih.

Tip č. 1: Pozornost pro přátele

Rozlučka se svobodou se konala jen dva týdny před svatbou? Žádný problém: Určitě máte fotky z rozlučky s nevěstou nebo ženichem v telefonu, a tak je můžete jednoduše uspořádat do CEWE FOTOKNIHY Pure klidně hned druhý den po rozlučce z telefonu pomocí aplikace CEWE fotosvět nebo přes počítačový program - my vám vše doručíme ještě před svatbou. Rychlý suvenýr, který bude tématem konverzace i během svatby a umožní společné ohlédnutí za vzpomínkami z rozlučky.

Chcete páru udělat radost krátce po svatbě? Svatební hosté mohou se svými fotkami z mobilních telefonů udělat daleko víc. CEWE FOTOKNIHA z mobilu je ideální způsob, jak ukázat, co vše jste během večírku prožili. Zároveň je to neobvyklý způsob, jak poděkovat novomanželům za pozvání.

Tip č. 2: Osobní foto příběh

22 fotek, od seznámení přes zásnuby až po poslední dovolenou před svatbou: příběh nevěsty a ženicha lze působivě vyprávět v CEWE FOTOKNIZE Pure - jako příběh lásky bez designových prvků, zaměřený jen na společné vzpomínky. S aplikací máte možnost umístit krátký text na každou stránku. Můžete tedy také přidat drobné komentáře k fotkám.

Tip č. 3: Knižní minisérie o nejkrásnějším dni

Ať už profesionální fotografie nebo snímky přátel a rodiny: na svatbě vznikne neuvěřitelné množství fotografií. Později budete mít možnost vše si prohlédnout, pokud ale jde o shrnutí vaší svatby do fotoknihy - zvláště stojí za to věnovat čas formátu a designu.

Ale nemusíte čekat dlouho, až budete mít v ruce první vzpomínky: S malou CEWE FOTOKNIHOU můžete zaznamenat svých 22 nejkrásnějších spontánních fotografií přímo do knihy. Nebo co třeba několik? Váš velký den je tvořen mnoha různými událostmi. Jednoduše vytvořte samostatnou knihu pro každou část dne: od rozlučky se svobodou, po přípravu nevěsty a slovo „ano“ v kostele, až po společný večírek.

CEWE FOTOKNIHA Pure se svatebním motivem a obalem na stole s květinami.
Díky svému malému formátu je CEWE FOTOKNIHA Pure nádherným poděkováním pro svatební hosty.

Tip č. 4: Osobní poděkování

Pokud jako nevěsta plánujete speciální událost pro vaše družičky, je tato fotokniha také příjemným dárkem na památku pro vaše nejbližší kamarádky, aby si mohly vždy pamatovat společně prožité chvíle. Tato dostupná fotokniha je díky svému malému formátu vhodná také obecně jako poděkování, které může dvojice zaslat svým svatebním hostům. Mimochodem: CEWE FOTOKNIHA Pure se dodává v elegantním designovém obalu. S krásnou mašlí a jmenovkou se z ní během chvilky stane jedinečný dárek.

Velká svatební fotokniha

Na všechny fotky ze dne D doporučujeme formáty fotoknihy A4, velké XL nebo největší XXL, které máme v porovedení na výšku, ale i šířku - panoramatické knihy z vlastních fotek.

Od kreativních tipů až po volbu formátu

Takto se vaše vzpomínky stanou hmatatelnými