Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200
Na hnědé pohovce leží otevřená kniha s fotografiemi. Na levé dvoustraně je napsáno "říjen".

Kreativní tip

Navrhněte CEWE FOTOKNIHU kreativně pomocí šablon

S našimi šablonami knih si můžete navrhnout vlastní CEWE FOTOKNIHU v několika málo krocích - ukážeme vám, jak na to.

V programu CEWE fotosvět a v online editoru naleznete inspiraci a kreativní pomoc při navrhování své příští CEWE FOTOKNIHY mezi velkým množstvím šablon - také pro vaši vlastní kroniku. Ať už romantické, minimalistické nebo barevné: zde najdete to správné uspořádání, které vytvoří scénu pro vaše nejkrásnější fotografie roku.

Výběr šablony knihy a návrh vazby

Jakmile si v programu CEWE fotosvět vyberete formát, papír a vazbu, můžete si vybrat z mnoha různých šablon knih na témata, jako je cestování nebo kronika. Rozložení se použije na celou knihu. V dalším kroku můžete jednotlivé prvky návrhu přizpůsobit podle svých představ.

Vytvořte si CEWE FOTOKNIHU hned teď.

Jak používat šablony pro CEWE FOTOKNIHU

  1. V objednacím programu otevřete CEWE FOTOKNIHU ve zvoleném formátu. Rozhodněte se pro požadovanou kvalitu papíru a vazbu.
  2. Zvolte funkci "Vytvořit individuálně" bez asistenta. Zobrazí se výběr s návrhy různých stylů knih.
  3. Pomocí tlačítka i si můžete prohlédnout vazbu a některé vnitřní stránky.
  4. Vyberte si oblíbenou šablonu knihy a klikněte na "Použít výběr". Výběr můžete později změnit.
  5. Začněte vložením obsahu. Za tímto účelem klikněte vlevo nahoře na "Fotografie a videa" a vložte své fotografie do předem připravených zástupných symbolů.

    Mimochodem: Pokud jste již v editoru, můžete také vybrat šablony knih v levém menu a filtrovat je podle příležitostí, například cestování nebo kronika.

Chtěli byste něco "víc"?

V programu najdete mnoho krásných šablon knih pro nejrůznější příležitosti. Je důležité vědět, že: Ne všechny návrhy jsou v programu CEWE fotosvět nainstalovány hned od začátku. Kliknutím na modrou šipku vlevo dole si můžete stáhnout další atraktivní návrhy. Naši designéři pro vás pravidelně připravují nové návrhy.

Design pomocí šablon knih

Jste již v editoru a nevybrali jste na začátku šablonu knihy? Vlevo v nabídce najdete tlačítka "Styly" a "Rozvržení knih". Chcete-li najít ideální rozvržení pro svou zvláštní příležitost, můžete si v nabídce přímo vybrat příslušné téma. Jednoduše přetáhněte požadovanou šablonu na pracovní plochu. Rozložení se použije na celou fotoknihu. Všechny prvky si můžete přizpůsobit podle svých představ. Písmo a barvy lze měnit, obrázky, kliparty a další prvky lze libovolně odstraňovat nebo přidávat.

Na hnědé pohovce leží otevřená CEWE FOTOKNIHA . Na vnitřních stranách je vyobrazena rodina na podzim a text "Podzim, Nela, máma a táta".
Šablona a přesto vlastní kniha - všechny prvky designu lze upravit podle potřeby.

Úplná svoboda designu - další užitečné tipy

Chcete změnit pořadí předem navržených stránek?
Žádný problém. I když použijete šablony knih, můžete pořadí měnit podle potřeby. Jednoduše přesuňte dvoustrany na požadované místo v malém zobrazení níže podržením levého tlačítka myši.

Chcete, aby vaše kniha měla více stránek?
Stránky můžete přidávat po čtyřech. Tlačítko pro tuto funkci najdete v pravém dolním rohu programu vedle přehledu stránek. Chcete-li na nové stránky použít rozvržení vybrané šablony, klikněte na "Rozvržení knih" v nabídce návrhu vlevo. Nyní přesuňte myš nad vybranou šablonu knihy v oblasti výběru. Nyní se zobrazí šedé tlačítko "Zobrazit šablony stránek". Kliknutím otevřete vhodné rozvržení stránky v oblasti výběru. Nyní vyberte požadované rozložení a přetáhněte je na nové prázdné stránky.

Nechcete vyplnit všechny zástupné symboly fotografií nebo použít všechny prvky šablony?
Pokud zjistíte, že máte k dispozici méně fotografií nebo je chcete umístit na jiné místo, než jste zamýšleli, jednoduše jednotlivé zástupné symboly odstraňte. Všechny ostatní prvky si samozřejmě můžete upravit podle svých představ. Vyzkoušejte jiné písmo nebo změňte barvy tak, aby odpovídaly vašim fotografiím. Obrázky, kliparty a další prvky lze také libovolně měnit, přidávat nebo odstraňovat. Zde máte plnou svobodu při navrhování.

Váš tým CEWE vám přeje hodně zábavy při navrhování.

Inspirace pro váš příští dárek

Co můžete udělat se svými nejkrásnějšími fotografiemi