Uzavření prodejny

V době od 18.9. do 26.9. bude prodejna uzavřena z důvodu rekonstrukce.

Děkujeme za pochopení

Prodejna CEWE Fotolab Galerie Šantovka

Polská 1201/1, 779 00 Olomouc
tel: 731 142 345
e-mail: prodejna425022@fotolab.cz

Otevírací doba
Pondělí - Pátek: 09:00 - 21:00
Sobota - Neděle: 09:00 - 21:00

Vybrané služby na prodejně

Tisk fotek na počkáníTisk fotek na počkání

Tisk fotek na počkání

Vytiskněte své nejkrásnější momenty v prvotřídní fotografické kvalitě přímo na naší prodejně. Stačí mít fotografie v telefonu nebo na paměťovém médiu a připojit se k naší CEWE fotostanici a rovnou tisknout.

Fotky na průkazkyFotky na průkazky

Fotky na průkazky

Nová průkazová fotka? U nás na prodejně vám uděláme takovou, se kterou budete opravdu spokojeni. Stačí nám na to pár minut.

Rámečky na fotky

Neodcházejte od nás jenom s fotkou a přidejte ji okrasný look. Spousta fotorámečků v mnoha materiálech a rozměrech uspokojí i ty nejnáročnější. Dokonce u nás najdete i tolik oblíbené rámečky pro více fotografií. Přijďte se k nám podívat a osahat si rámečky od dřevěné klasiky až po moderní styl.

Sestavení CEWE FOTOKNIHY

Potřebujete pomoct, nebo nemáte dostatek času na tvorbu fotoknihy? Přijďte do jedné z našich prodejen a my vám fotoknihu z vašich fotografií vytvoříme a objednáme.

Fotoprodukty a fototechnika na prodejně

Fotoprodukty

Na prodejně si můžete prohlédnout a osahat všechny naše fotoprodukty. Pomůžeme vám s výběrem papíru do CEWE FOTOKNIHY nebo s výběrem materiálu, na který vytiskneme váš fotoobraz.

Okamžitý tisk fotografií na našich prodejnách CEWE Fotolab

Inspirujte se fotoprodukty z kiosku CEWE foto ihned

DIY: Kreativní výzdoba z filmových pásůDIY: Kreativní výzdoba z filmových pásů

DIY: Kreativní výzdoba z filmových pásů

Teď je ten správný čas být doma kreativní. Máte čas a prostor a my jsme si pro vás připravili tvůrčí tip, jak doma strávený čas využít.

DIY Krásná vzpomínka z Mini Prints

Vytvořte ze společných fotografií kreativní výzdobu nebo krásný dárek, který určitě potěší všechny nadšence fotografií.

Ateliérové focení

Ateliérové focení

Ve vybraných prodejnách je pro vás připravený i profesionálně vybavený fotoateliér. Rádi fotíme jak jednotlivce (portrétní fotografie), tak i např. menší rodinné skupinky, děti, dokonce i domácí mazlíčky. K dispozici máme i zajímavé rekvizity pro různé věkové kategorie.

Domů si odnesete vytištěné fotografie ve formátu 10 x 15 nebo 15 x 20 cm. Nebo můžeme rovnou společně z fotky objednat fotoobraz nebo jakýkoliv jiný fotodárek.

Tematické fotografování si prosím předem domluvte s personálem vybrané prodejny.

Další služby prodejny

Kromě hotovosti přijímáme platební karty, šeky Sodexo a dárkové poukazy CEWE Fotolab. Dále je možné využít prodej na splátky od společnosti ESSOX a zakoupené zboží si u nás i pojistit.

Způsob platby na prodejně