Aplikace CEWE fotosvět CEWE FOTOKNIHA, fotografie a více
Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200

Dárky od srdce ke Dni matek

Řekněte „Děkuji, mami“ pomocí osobně navrženého fotodárku!

Tipy na osobní dárky ke Dni matek

Pozornost pro tu nejdůležitější ženu v našem životě

Pošlete pozdrav ke Dni matek

Vaše fotopřání s vlastním designem pošleme přímo vaší mamince, i když s ní nemůžete být osobně.

Den matek plný lásky

Vaše nejkrásnější fotografie v rámečku na počkání

Dárky pro maminku plné krásných emocí

Připravte překvapení pro tu nejdůležitější ženu v našem životě

Každoročně vyvstává počátkem jara otázka, kdy je Den matek a co k němu své mamince koupit. Odpověď na první otázku je velmi jednoduchá: Den matek se vždy slaví druhou květnovou neděli. A poradíme vám i s tou druhou: Pokud chcete udělat mamince opravdovou radost, vytvořte jí spolu s námi originální a zároveň velmi osobní dárek, který jí bude neustále připomínat ty nejkrásnější chvíle, které jste spolu prožili.

Vyrobte mamince dárek, do kterého vložíte kus sebe

Naším tajným tipem je darovat mamince takový předmět, který často používá. Tak zaručíte, že si ty krásné vzpomínky bude připomínat častěji, nejen během Dne matek. Takovým skvělým dárkem, který bude mít denně u sebe, může být třeba kryt na telefon s fotkou. Ať už vyberete fotku svojí nebo vaši společnou, maminka bude prožívat ty krásné chvíle znovu pokaždé, když vezme telefon do ruky. Naši grafici pro vás připravili speciální designy „best mom“ přímo pro tuto příležitost. Více se dozvíte v našem článku.

Přání ke Dni matek

Pokud nemůžete být během tohoto svátku se svou maminkou, pošlete jí krásné přání ke Dni matek. Přání se stejně jako ostatní CEWE fotoprodukty tvoří snadno, rychle a online. A po vytvoření ho můžete poslat přímo mamince. My v CEWE se postaráme o to, aby byl pozdrav dobře zpracován a zaslán přímo na danou adresu.

Přání ke Dni matek lze vytvořit v několika formátech, s mnoha designovými prvky a samozřejmě s vaší fotografií. Záleží na vás, zda na fotografii budete jen vy, celá rodina nebo třeba maminka. Fotku můžete samozřejmě doplnit textem nebo kliparty.