Aplikace CEWE fotosvět CEWE FOTOKNIHA, fotografie a více

Cestuj s CEWE: Načerpej inspiraci a přihlas své fotky do letní soutěže! Chci se inspirovat

Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 200

Dárky od srdce ke Dni matek

Řekněte „Děkuji, mami“ pomocí osobně navrženého fotodárku!

Tipy na osobní dárky ke Dni matek

Pozornost pro tu nejdůležitější ženu v našem životě

Pošlete pozdrav ke Dni matek

Vaše fotopřání s vlastním designem pošleme přímo vaší mamince, i když s ní nemůžete být osobně.

Den matek plný lásky

Vaše nejkrásnější fotografie v rámečku na počkání

Jedinečné dárky ke dni matek

Vytvořte originální dárek pro maminku

Každá maminka si ke Dni matek zaslouží malé překvapení. Vytvořte spolu s námi originální a zároveň osobní dárek pro svou maminku. Nejkrásnější okamžiky lze sdílet i na dálku, a to jednoduše prostřednictvím CEWE fotoproduktů. Společně s námi navrhnete stylový dárek, který vaši maminku zahřeje u srdce pokaždé, když se na něj podívá. Oslavte Den matek krásnou připomínkou, která nikdy nevybledne.

Dárky pro maminku s nádechem vzpomínek

Mnoho společných vzpomínek s maminkou vytváří mezi vámi nezaměnitelné pouto. Připomínejte si to každý den, nejen během Dne matek. Obdarujte svou maminku osobním dárkem ke Dni matek, který vystihuje vaše nejlepší společné chvíle. Doporučujeme sáhnout po předmětu, který vaše maminka nepochybně často používá. Udělejte jí ke Dni matek originální pouzdro či kryt na telefon s vlastní fotkou.

V CEWE jsme pro vás shromáždili několik tipů, které vám nejen pomohou, ale také vás inspirují při vytváření jakéhokoli krytu s fotkou na mobilní telefon. Věříme, že takový obal, vytvořený se stejnou láskou, jakou dává vaše maminka vám, udělá radost nejedné mamince. Nezapomenutelné okamžiky na výletě, v přírodě nebo jen výjimečný záběr z běžného dne. To vše může hrdě zdobit nový kryt mobilního telefonu vaší maminky.

Vytvořením osobního krytu s fotkou ochráníte nejen své společné vzpomínky, ale zároveň i mobilní telefon své maminky. A kdykoli jí s radostí zavoláte nebo kdykoli sáhne po telefonu, díky fotografii na krytu si vzpomene na příjemné chvíle.

Přání ke Dni matek

Pokud nemůžete být během Dne matek se svou maminkou, pošlete jí krásné přání ke Dni matek. Přání se stejně jako ostatní CEWE fotoprodukty vytváří snadno a rychle a po vytvoření ho můžete poslat přímo mamince. My v CEWE se postaráme o to, aby byl pozdrav dobře zpracován a zaslán přímo na adresu.

Přání ke Dni matek lze vytvořit v několika formátech, s mnoha designovými prvky a samozřejmě s vaší fotografií. Záleží na vás, zda na fotografii budete jen vy, celá rodina nebo třeba maminka.

Darujte ke Dni matek originální dárek a ukažte své mamince, že na ni stále myslíte. Věříme, že ať už si vyberete jakýkoli z našich fotoproduktů, vaše maminka bude jistě nadmíru spokojená.