Kreativní tip: originální CEWE KALENDÁŘ s poukázkami na společné zážitky

Čas je tou nejcennější komoditou. Uspořádejte si ho proto efektivně s CEWE KALENDÁŘEM a kreativními nálepkami pro různé aktivity. Nechte se od inspirovat naším kreativním tipem!

Pomocí samolepek s aktivitami v fotokalendáři si můžete organizovat běžné činnosti i důležité události vašeho života. Nemusí to být vždy návštěva divadla. Zaznamenat do kalendáře můžete i mnohem běžnější situace, které uděláte společně, jako je spánek, pití kávy nebo čaje, procházka či masáž.
CEWE KALENDÁŘ se samolepkami pro různé události vám navíc zajistí pocit, že se máte na co těšit po celý rok.

Kreativní tip: originální CEWE KALENDÁŘ s poukázkami na společné zážitky

1. Nástěnný CEWE KALENDÁŘ s vlastními fotografiemi

V našem programu CEWE fotosvět na vytváření fotoproduktů, který je ke stažení v plné verzi zdarma, si vytvořte svůj nástěnný fotokalendář. Jednoduše klikněte na „Designový kalendář“ přímo v našem programu. Zde najdete hotová rozvržení, která v dalším kroku jen doplníte o své fotky.

1. Nástěnný CEWE KALENDÁŘ s vlastními fotografiemi

2. Nápady pro společné aktivity

Nyní je to všechno hlavně o plánování: přemýšlejte o tom, jaké společné aktivity můžete dělat. Například o víkendech lze dobře naplánovat třeba procházku, samozřejmě by nemělo chybět i nějaké to kulturní vyžití jako kino a divadlo, nebo relax v podobě sauny či vířivky. Jde hlavně o to, naplánovat společné aktivity, na které se budete těšit. Jaké to budou, to je jenom na vaší fantazii.

2. Nápady pro společné aktivity

3. Stáhněte nebo vytvořte šablonu pro samolepky

Stáhněte si z internetu vzorovou šablonu pro vaše nálepky ve formátu jpeg. a objednejte ji prostřednictvím našeho objednacího programu nebo na webu v sekci Samolepky. Druhá možnost je popusit uzdu své kreativitě a samolepky s vlastním textem a kliparty si sami navrhnout a poté objednat přes náš program.

3. Stáhněte nebo vytvořte šablonu pro samolepky

4. Umístěte samolepky do kalendáře

Nyní nalepte nálepky na příslušná políčka – dny v třeba plánovacím fotokalendáři. Ujistěte se, že neskrýváte jiná důležitá data - například narozeniny.

4. Umístěte samolepky do kalendáře

5. Plánujte aktivity společně

Nový kalendář můžete snadno zavěsit na zeď, a přitom sledovat své aktivity ve formě samolepek. Dělá vám problém naplánovat si aktivity na celý rok? Tak si sedněte na začátku každého měsíce, rozložte si samolepky na stůl a naplánujte aktivity společně. Uvidíte sami, jaká bude zábava, až budete spolu plánovat do kalendáře společný odpolední spánek nebo masáže 🙂

Sestavte si svůj fotokalendář a vytvořte si i fotomagnetky z vlastních fotografií.

5. Plánujte aktivity společně