Kreativní tip: Kryt na mobilní telefon s vlastní fotkou a vzkazem

Kreativní tip: Kryt na mobilní telefon s vlastní fotkou a vzkazem

Kryt nejen chrání váš chytrý telefon před poškrábáním a poškozením, ale je také ideálním způsobem, jak dodat telefonu váš nezaměnitelný osobní vzhled. Pojďme na to.

S osobní fotografií a upřímným vzkazem na mobilním krytu ukážete obdarovanému, že vám na něm opravdu záleží. Zároveň darujete originální dárek k narozeninám, svátku nebo třeba k Valentýnu.

Nezáleží na tom jestli má telefon Apple iPhone, Samsung, Huawei nebo jiné značky - Xiaomi, Sony, Cubot, Vivo, Oppo... Máme silikonová pouzdra, tvrdé obaly, elegantní kožené nebo dřevěné kryty na desítky nových i starších smartphonů.

Aby byl kryt na telefon podle vašeho gusta, tak můžete využít různé obrázky a písma, která podtrhnou vaši fotografii. Vytvořte dárek během chviličky a udělejte obdarovanému život o trochu příjemnějším – chytrý telefon je koneckonců každodenním společníkem každého z nás.

Osobní zpráva se srdíčkem

Osobní zpráva se srdíčkem

Pěkná fotka vás nebo člena rodiny mluví za vše. Proto vložte spíš méně nápadný design do spodní části a nechte vyniknout fotografii na krytu. Neodvádějte pozornost od toho hlavního – fotografie. Dbejte na to, aby design nepřekryl důležitou část fotky jako třeba obličej. Navíc k textu můžete v našem objednávacím programu přiložit srdíčko, které podtrhne váš vzkaz.

Kreativní tip: Kryt na mobilní telefon s vlastní fotkou a vzkazem

Promyslete, co chcete obdarovanému říct. Co třeba jen „Nejlepší máma na světě“, pokud zrovna darujete fotokryt mamince, vězte, že jí tím moc potěšíte. Pokud chcete svému manželovi, že ho milujete, kryt je rozhodně skvělou příležitostí.

Hrajte si s designovými prvky

Hrajte si s designovými prvky

Program CEWE Fotosvět nabízí celou řadu designových prvků. Buďte kreativní: vytvořte vlastní zprávu, která zdůrazní podstatu vaší fotografie pomocí jednoduchých tvarů a ozdobných písem.

Tvarů máte v našem programu na výběr opravdu mnoho. Může to být srdce, čtverec, trojúhelník nebo třeba bublina. Na výběr máte také několik různých typů písma, takže vše můžete skloubit přesně podle vkusu obdarovaného tak, aby se mu hlavně dárek líbil.

Vyberte si z široké nabídky krytů, pouzder a obalů na telefony s vlastní fotografií i texty.