Aplikace CEWE fotosvět CEWE FOTOKNIHA, fotografie a více
Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 200
Foto adventní kalendář s produkty kinder Foto adventní kalendář s produkty kinder Foto adventní kalendář s produkty kinder

Foto adventní kalendář s produkty kinder®

Dvojitá radost za každým okénkem - s vašimi fotografiemi a milými překvapeními od kinder®

  • Okénka potištěná zevnitř vlastními fotografiemi
  • Praktický formát A4 na výšku nebo na šířku
  • Naplněné 24 produkty od kinder®
  • K dispozici spoustu vánočních šablon

Adventní kalendáře s vaší fotkou můžete opět objednat od října 2021. Přesné datum objednání se dozvíte z našeho newsletteru. Přihlaste se k jeho odběru. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ohledně našich produktů.

Detail produktu

Formáty:

30,5 x 21,0 x 3,5 cm

k dispozici ve formátu na šířku nebo na výšku

Materiál:

300 g/m² papír vhodný pro digitální tisk

Náplň:

24 čokolád kinder®

(kinder® čokoláda mini, kinder Schoko-Bons®, kinder Bueno® mini)

Složení produktů kinder®

Složení:

MLÉČNÁ čokoláda 40 % (cukr, plnotučné sušené MLÉKO (23 %), kakaové máslo, kakaová hmota, emulgátor: lecitiny (SÓJOVÉ); vanilin), cukr, odtučněné sušené MLÉKO (18 %), palmový olej, MÁSELNÝ tuk, emulgátor: lecitiny (SÓJOVÉ), vanilin. Obsah mléčné sušiny: nejméně 33 % z celkové hmotnosti. Obsah kakaových složek: nejméně 13 % z celkové hmotnosti

Složení:

MLÉČNÁ čokoláda 31,5 % (cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, odtučněné sušené MLÉKO (11 %), MÁSELNÝ tuk, emulgátor:lecitiny (SÓJOVÉ); vanilin), cukr, palmový olej, PŠENIČNÁ mouka, LÍSKOVÉ OŘÍŠKY **(10,8 %), odtučněné sušené **MLÉKO **(8,5 %), plnotučné sušené **MLÉKO **(5,5 %), čokoláda 1,5% (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: lecitiny (SÓJOVÉ); vanilin), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor: lecitiny (SÓJOVÉ**); kypřící látky (E 500ii, E 503ii), jedlá sůl, vanilin. Obsah mléčné sušiny: nejméně 19,5 % z celkové hmotnosti.

Složení:

MLÉČNÁ čokoláda 50 % (cukr, plnotučné sušené MLÉKO (23 %), kakaové máslo, kakaová hmota, emulgátor: lecitiny (SÓJOVÉ); aroma), cukr, odtučněné sušené MLÉKO (12,5 %), palmový olej, LÍSKOVÉ OŘÍŠKY (5,8 %), MÁSELNÝ tuk, čokoláda (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: lecitiny (SÓJOVÉ); aroma), lešticí látky (arabská guma, šelak), glukózový sirup, emulgátor: lecitiny (SÓJOVÉ); aromata. Obsah mléčné sušiny: nejméně 28 % z celkové hmotnosti. Obsah kakaových složek: nejméně 16,5 % z celkové hmotnosti.

Adventní fotokalendář s čokoládou kinder

Vytvořte si originální adventní fotokalendář a sladkostmi od kinder

Čokoládový adventní kalendář kinder®

Klasický vánoční kalendář tak trochu jinak. Kvalitní tisk vaší fotografie a ty nejlepší čokolády od kinder Bueno, Schoko-Bons a Schokolade Mini - kdo by odolal!

Náš adventní fotokalendář s různými druhy kinder® čokolád přináší radost, a to nejen při otevírání okének, ale i při pouhém pohledu na něj. Přesně to umí správně vybraná fotografie, se saténově jemným povrchem na přední straně, ve spojení s kvalitními produkty z čokolády. Dva otvory na zadní straně slouží jako praktický držák na zeď. Případně jej můžete jednoduše postavit třeba na skříňku, stůl…

Adventní kalendář z vlastních fotek je naplněný miniaturami oblíbených čokolád kinder® - kinder® čokoláda mini, kinder Schoko-Bons®, kinder Bueno® mini. Překvapení se skrývá za každým okénkem, nikdy totiž nevíte, jaká to bude dnes. V editoru vložíte do kalendáře svoji oblíbenou fotografii a můžete ji doplnit různými kliparty a texty. Příprava je velice snadná a radost z dárku je nepopsatelná.