Aplikace CEWE fotosvět CEWE FOTOKNIHA, fotografie a více

Cestuj s CEWE: Načerpej inspiraci a přihlas své fotky do letní soutěže! Chci soutěžit

Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200
Vyvolání fotek

Vyvolání fotek standard

Vytiskneme vaše nejkrásnější snímky v mnoha formátech a na kvalitní fotopapír – klidně rovnou i s bílým okrajem! Přesné barvy vám připomenou krásné vzpomínky.

Při objednávce nad 100 ks fotografií doporučujeme použít náš bezplatný program nebo aplikaci

  • Brilantní kvalita fotografií
  • Doplňkové možnosti úprav
  • Značkový fotopapír
  • Při objednávce nad 100 ks šíře 9 a 10 dostanete krabičku na uložení fotografií ZDARMA

Podrobnější informace o množstevních slevách fotografií naleznete zde.

od 3,99 Kč *

Možnosti objednání

Objednat u CEWE

Doručení na prodejnu, sběrnu nebo kurýrem

Objednat u obchodního partnera

Doručení na prodejny dm, ROSSMANN, Teta drogerie a Globus nebo kurýrem

Informace o produktu

Formáty:

Původní formát: od čtvercového do 16:9

Klasické formáty: od 9 x 13 a 10 x 15 cm

Kvalita papíru:

Lesklý fotopapír standard od FUJIFILM

Okraje:

Vyberte bílé nebo barevné okraje

Všechny formáty v přehledu

Vyberte si ze tří různých formátů!
Formát šíře 9 cm

Formát šíře 9 cm

Váš snímek ve formátu šíře 9 cm je podle poměru stran v následujících velikostech: originální formát: - původní formát: podle velikosti snímku, krátká strana cca 9 cm - klasický formát: 9 x 13 cm

Formát šíře 10 cm

Formát šíře 10 cm

Váš snímek ve formátu šíře 10 cm je podle poměru stran dostupný v následujících velikostech: - původní formát: podle velikosti snímku, krátká strana cca 10 cm - klasický formát: 10 x 15 cm

Formát šíře 13 cm

Formát šíře 13 cm

Váš snímek ve formátu šíře 13 cm je podle poměru stran dostupný v následujících velikostech: - původní formát: podle velikosti snímku, krátká strana cca 13 cm - klasický formát: 13 x 18 cm

Vaše motivy v požadované velikosti

Vyberte původní formát nebo klasický poměr stran!
Původní formát Původní formát

V této variantě bude vaše fotografie exponována a oříznuta ve své původní délce. Takto zůstanou všechny obrazové informace zachovány. Fotografie mohou být podle toho různě dlouhé.

Klasický formát Klasický formát Klasický formát

Ideálně vhodný k zarámování je klasický motiv v poměru 2:3. Jestliže má vaše fotografie odlišný poměr, bude na něj oříznuta. Výřez poznáte podle označené oblasti.

Nejlepší výsledky

Nechte si vaše snímky námi automaticky optimalizovat!
Automatická korekce obrazu

Automatická korekce obrazu

Pomocí této předvolby jsou všechny snímky analyzovány a opraveny, pokud je to nutné, aby bylo dosaženo ideálního výsledku. Zlepšuje se kontrast a sytost barev. Jakékoli nesprávné expozice a barevné obsazení jsou zmírněny. Zesvětlení stínů v tmavých částech obrazu poskytuje výrazně více detailů. Každý motiv tak dostává specifickou opravu, která je přizpůsobena příslušnému obsahu obrazu. Základní dojem se optimalizací nezmění.

Tisk, vyvolání fotografií mnoha formátů a provedeních

Online vyvolání fotek za pár minut a z pohodlí domova

Vyvolávání fotografií od CEWE - prvotřídní kvalita od lídra na trhu

Navzdory velkým displejům a velkému prostoru pro digitální ukládání mnoho lidí raději drží své oblíbené fotografie tištěné a ukazuje je rodině a přátelům. Fotografie lze také použít k výzdobě nástěnek, fotorámečků a mnoha dalších předmětů. Inspirujte se jak uspořádat vytištěné fotografie. V CEWE si můžete fotografie vyvolat online, stačí jen několik kliknutí a CEWE vám v krátké době doručí vysoce kvalitní vyvolané fotografie přímo k vám domů - nebo, chcete-li, na naši prodejnu CEWE Fotolab či výdejní místo CEWE partner ve vašem okolí.

Objednávání fotografií: vaše možnosti

Vaše fotografie z CEWE se díky výrazným kontrastům a vysoké kvalitě barev výjimečně dobře prezentují. Vysoce kvalitní fotografický papír Fujifilm zajistí, že vaše fotografie budou mít kvalitu, jakou si zaslouží. K dispozici jsou dva typy fotopapíru: standardní fotopapír a prémiový fotopapír. Ten ještě více zvýrazňuje barvy. Pokud si to přejete, může mít vaše fotografie také bílý nebo barevný rámeček. Můžete si vybrat mezi poměrem stran 3:4 a 2:3 (v druhém případě jsou snímky odpovídajícím způsobem oříznuty).

Fotografie si můžete objednat v následujících formátech:

  • 9 x 13 cm
  • 10 x 15 cm
  • 11 x 17 cm
  • 13 x 18 cm

Vytiskněte si fotky online a brzy je budete mít v rukou

Vaše fotografie jsou rychle objednány: Stačí nahrát vybrané fotografie online ve webovém prohlížeči nebo je importovat do počítačového objednacího programu či mobilní aplikace CEWE fotosvět. K používání programu nejsou nutné žádné předchozí znalosti. Vyberte požadovaný papír, formát fotografie a poměr stran. V případě potřeby fotografie ořízněte nebo vyberte vhodný rámeček. Po dokončení objednávky se pustíme do práce. Již po několika dnech budou vaše vysoce kvalitní fotografie čekat ve vaší poštovní schránce nebo na prodejně či výdejním místě.

Okamžitý tisk fotek

Je pro vás každá minuta drahá, nebo potřebujete dárek z fotky na počkání? Navštivte jednu z desítek prodejen CEWE Fotolab a vyvolejte si fotky za minutu, nebo zakupte malé fotodárky.

Poměr stran tištěných fotografií

V případě, že budete tisknout fotografie z mobilního telefonu vybírejte z formátů 9 x13 nebo 13 x 18 tedy fotografií s poměrem stran 3:4. Naopak při tisku fotek z digitálních fotoaparátů - kompakty, bezzrcadlovky a zrcadlovky.. doporučujeme zvolit formáty 10 x 15 cm tzn. fotografie s poměrem stran 2:3. Všechny formáty vám vytiskneme přes naší online fotosběrnu. Zjistěte vše o formátech tištěných fotek.