Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200

Kreativní tip

Umění rychlé proměny: Jak proměnit jídelní stůl v domácí kancelář

S vhodným nábytkem, útulnými barvami a osobními nástěnnými fotoobrazy dosáhnete harmonické kombinace.

Přes den psací stůl, večer jídelní stůl: některé kusy nábytku jsou hezké a funkční zároveň. Například velký stůl s rozkládací deskou může být řešením, jak diskrétně a prakticky zdvojnásobit využití místnosti. Tento tip je vhodný nejen pro domácí kancelář, ale také pokud hledáte místo, které lze "schovat" v případě potřeby pro kreativní koníčky, jako je například kreslení. Několika jednoduchými kroky lze do obytného prostředí elegantně začlenit alternativní využití. Kromě vlastnoručně navržených nástěnných fotoobrazů dodávají flexibilnímu pracovnímu prostoru osobnější ráz drobné Art Printy, poznámky a fotografie vašich blízkých.

Prostor pro kreativitu

Na pracovní desce pod otevřenou deskou stolu leží knihy, blok na kreslení a pastelky. Hrnek s fotografií páru obsahuje malířské potřeby. Na obráceném víku stolu je praktické kovové pouzdro na pera s potiskem dalších fotografií.
Fotografie přátel nebo rodiny nám připomínají drobné okamžiky štěstí během práce - zároveň poskytují malé motivační přestávky.
Objednejte si fotografie hned

U svého univerzálního stolu můžete dát volný průchod svým myšlenkám a přenášet nápady na papír. Můžete například používat naše akvarelové pastelky Faber-Castell v kovové krabičce s fotografií. Víko si můžete přizpůsobit vlastními fotografiemi a mít tak své blízké při práci stále na očích.

Používejte barvy podporující dobrou náladu

Na jídelním stole s běhounem na stole, vedle novin stojí talíře, vázy a hrnky. Na bílé stěně, vymalované kruhem a obdélníkem v odstínech hnědé, visí různé obrázky s rodinnými fotografiemi a ilustracemi. Vlevo a vpravo od stolu jsou dvě jídelní židle, každá částečně zdobená polštáři. Celé barevné schéma se skládá ze zemitých, teplých tónů.
Díky zemitým tónům a geometrickým tvarům můžete svou rozkládací jídelnu odlišit od zbytku obytného prostoru.

Po práci nebo na oběd sklopte desku stolu a v několika jednoduchých krocích si jídelní kout vraťte zpět. Můžete to vizuálně odlišit od zbytku obytného prostoru pomocí barevných povrchů na zdi. Tip: Zemité tóny a geometrické tvary jsou v módě a vytvářejí hřejivě vypadající, kreativní atmosféru. Krásné jsou jedinečné plakáty s lidmi vašeho srdce a barevnými kontrastními rámečky. Jsou kombinovány s dřevěnými lištami vybavenými minimalistickými ilustracemi rostlin.

Váš tým CEWE vám přeje hodně zábavy při navrhování interiérů.

Inspirace pro váš příští dárek

Co můžete udělat se svými nejkrásnějšími fotografiemi