Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200

Kreativní tip

Trendy interiérový design: Jak fungují barvy

Navrhněte si obytný prostor podle nejnovějších trendů ve třech různých barevných světech.

Pokud chcete dodat svému obývacímu pokoji nový vzhled, nemusíte investovat do nového nábytku. S novou barvou stěn, polštáři a dekoracemi můžete bez větší námahy zařídit místnosti podle nejnovějších trendů. Například pro módní styl Japandi zvolte světlé barvy, jako je béžová, a přidejte akcenty v bobulových tónech nebo černé a tmavě šedé. Rovná řada nástěnných fotoobrazů stejné velikosti se stejnými dřevěnými rámy vnese do hry požadovaný klid a co nejlépe ukáže různé motivy.

Remix v zemitých tónech

V obývacím pokoji v organickém stylu je šedá pohovka a dřevěná vysoká skříňka. Stěna je vymalovaná světlým karamelovým odstínem a visí na ní dřevěná police. Na pohovce jsou vzorované polštáře a na stěně visí rámy různých velikostí a plakáty s dřevěnou lištou. Barevné světy polštářů a motivů obrázků spolu ladí.
Díky asymetrickým tvarům, zemitým tónům a přírodním materiálům je tato organická proměna úspěšná.
Objednejte si svůj vlastní fotoobraz

Vřelá etno atmosféra se snoubí s organickým trendem. V tomto případě slouží jako barva stěn světlý, teplý karamelový odstín. Na polštářích nebo plakátech s vlastním designem můžete styl zdůraznit asymetrickými tvary. Volně rozmístěné rámečky na obrázky a dřevěné lišty s plakáty s osobními motivy podtrhují ručně vyrobený vzhled. Co se týče materiálů, můžete se také přiblížit přírodě díky dřevu, sklu a kamenině.

Jasné barvy pro dobrou náladu

V obývacím pokoji ve stylu Happy je šedá pohovka a dřevěná vysoká skříňka. Stěna je natřena sytě zelenou listovou barvou. Na pohovce jsou polštáře v jasných jednobarevných barvách a dva s fotkou. Na stěnách visí fotografie a plakáty různých velikostí a v jejich motivech se odráží některé barvy polštářů.
Dokonale nedokonalé: styl Happy žije z pestrých barevných kombinací.

Trend Happy je barevný: kombinujete výrazné barvy mezi sebou a vnášíte tak do obývacího pokoje pocit jarní nebo letní svěžesti. Stěna září sytě zelenou barvou, kterou můžete ojediněle zachytit v bytových doplňcích. Přidejte barevné fotografie a plakáty, které můžete uspořádat jako koláž od vodorovné středové čáry. Míchejte formáty a velikosti různých motivů podle své nálady: Obdélníkové a čtvercové verze jsou povoleny. Buďte kreativní!

Váš tým CEWE doufá, že se při jejich zkoušení budete bavit.

Inspirace pro váš příští dárek

Co můžete udělat se svými nejkrásnějšími fotografiemi