Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200
CEWE FOTOKNIHA je nejlepší způsob pro uchování vašich vzpomínek

Co je CEWE FOTOKNIHA?

CEWE FOTOKNIHA je nejlepší způsob pro uchování vašich vzpomínek

To je tištěná kniha, která je sestavená z vašich vlastních vzpomínek, které jsou zachycené na fotografiích. Je to váš osobní příběh, na který nechcete zapomenout. Díky knize z vlastních fotografií, moderní obdobě alb na fotky, sestavíte zcela osobní dárek, který dojme zaručeně každého. Máme to vyzkoušené.

CEWE FOTOKNIHA je nejoblíbenější kniha z vlastních fotek v celé Evropě. Ročně pro vás vyrábíme miliony fotoknih se 100% garancí spokojenosti. Takže vaše vzpomínky jsou rozhodně v těch nejlepších rukách. Sestavte si svůj vlastní příběh a vyprávějte ho svým nejbližším.

CEWE FOTOKNIHA pro mě moc znamená, protože je tam moje rodina

Iveta Štyndlová

CEWE FOTOKNIHA je nejlepší způsob pro uchování vašich vzpomínek
CEWE FOTOKNIHA je nejlepší způsob pro uchování vašich vzpomínek

A jaké máme formáty, vazby a typy papíru?

U nás si vybere opravdu každý. Máme 9 zcela odlišných formátů, z nichž je fotokniha v rozměru XL (30 x 30 cm) ta nejoblíbenější. Po formátu vybíráte papír, fotopapír a vazbu knihy. Ze 3 různých papírů vhodných pro digitální tisk si zaručeně vybere každý. Pro maximální zážitek z vašich fotografií zvolte některý ze 3 z prémiových fotopapírů. A vazba neboli desky? Tak těch máme rovnou 5. Od klasické knižní tvrdé vazby až po luxusní kožené či plátěné. Každá fotokniha bude originál.

Přehled formátů CEWE FOTOKNIHY

Jaké jsou výhody CEWE FOTOKNIHY?

100% garance spokojenosti

Garantujeme vám tu nejvyšší možnou kvalitu. Pokud se však stane, že z nějakého důvodu nejste spokojení, můžete ji do 3 týdnů vrátit bez udání důvodu a my knihu buď zpracujeme znovu, nebo vám vrátíme peníze. A to je přeci ta nejlepší recenze kvality fotoknih!

Zákaznické centrum

Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu včetně svátků. Když si nevíte s čímkoliv rady, zavolejte nám nebo napište e-mail. Rádi vám poradíme se sestavením a objednáním vaší fotoknihy.

Společensky zodpovědní a uhlíkově neutrální

CEWE FOTOKNIHA je uhlíkově neutrální
CEWE FOTOKNIHA je uhlíkově neutrální

Udržitelnost je ve společnosti CEWE pevně zakořeněná. Neustálé zlepšování v rámci společnosti je pro nás samozřejmostí.

Dr. Christian Friege, předseda představenstva

Převzali jsme odpovědnost za životní prostředí a přispíváme k ochraně klimatu. CEWE FOTOKNIHA i další značkové produkty jsou uhlíkově neutrální. Podporujeme rozsáhlý projekt na ochranu ovzduší v africké Keni a kompenzujeme tak vypouštěné množství emisí do ovzduší.

Způsoby doručení CEWE FOTOKNIHY

Vaši CEWE FOTOKNIHU si můžete nechat doručit do jakékoliv z desítek prodejen CEWE FOTOLAB či na jedno ze stovek výdejních míst po celé ČR. Nebo můžete využít dopravní společnosti a nechat si knihu plnou vzpomínek poslat až domů, případně do práce.

3 různé možnosti objednání CEWE FOTOKNIHY

Nejpohodlnějším způsobem a dokonalým pomocníkem při sestavování knihy je zaručeně program CEWE fotosvět do vašeho počítače. Překvapí vás, co vše v něm dokážete. Nebo můžete knihu sestavit v mobilu či tabletu prostřednictvím aplikace CEWE fotosvět. Sestavovat můžete prakticky kdekoliv. A kdo má rád prostředí svého internetového prohlížeče, určitě uvítá, že kniha jde sestavit i online na našem novém webu.

Šablony v našem programu

Bojíte se, že je sestavení fotoknihy složité? Vůbec ne. Program nabízí spoustu designových šablon, layoutů na jakékoliv téma. Do každé šablony, svatební, pro fotky z dovolené, Vánoc…, stačí vložit jen své fotografie a texty a za chvilku máte hotovo. Uvidíte sami, že vás to bude bavit. A výsledek stojí opravdu za to.

CEWE online webináře

Bezplatné online webináře
Bezplatné online webináře

Každý týden pro vás vysíláme bezplatné online kurzy, které jsou jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Naučíme vás, jak vytvořit vlastní CEWE FOTOKNIHU efektivně a podle vašich představ. Navíc vám předáme spoustu rad a kreativních tipů. A to vše z pohodlí vašeho domova.

Množstevní slevy a akce

Čím víc CEWE FOTOKNIH objednáte, tím lepší máte cenu. Vytvoříte fotoknihu ze společné dovolené nebo oslavy a rovnou máte dárek pro všechny zúčastněné. Ideální dárek třeba pro babičku k Vánocům. Navíc k nim nepotřebujete žádný kód. Využijte i našich slevových kódů nebo bonusových výhod na cewe fotoprodukty!

Ocenění TIPA Awards

Ocenění TIPA Awards
Ocenění TIPA Awards

CEWE FOTOKNIHA už 3x přesvědčila mezinárodní porotu a získala prestižní ocenění TIPA. Poprvé porotu okouzlil náš program, podruhé povrchové efekty na vazbě fotoknihy (zlatý, stříbrný, rose gold efekt a parciální lak). A v letošním roce jsme ocenění získali za luxusní, elegantní koženou a plátěnou vazbu fotoknihy.

Soutěž CEWE FOTOKNIHA roku

Vyhrajte nové SUV Peugeot 3008 s vaší CEWE FOTOKNIHOU
Vyhrajte nové SUV Peugeot 3008 s vaší CEWE FOTOKNIHOU

Každý rok pro vás pořádáme soutěž o nejlepší CEWE FOTOKNIHU roku. Vždy hrajeme o velice zajímavé ceny. I letos jde hlavně o nové auto, spoustu krásných zájezdů a fototechniku. Odměníme vás i za každou přihlášenou knihu.

Inspirace od našich zákazníků

Jestli nevíte, kde začít, prolistujte si knihy našich zákazníků. Podívejte se, co vše lze v našem programu nebo aplikaci vytvořit. Ukázkové fotoknihy najdete online na webu nebo přímo na našich prodejnách CEWE FOTOLAB.

Povrchové efekty CEWE FOTOKNIHY

Zlatý potisk na CEWE FOTOKNIZE
Zlatý potisk na CEWE FOTOKNIZE

U nás můžete na vazbu vaší CEWE FOTOKNIHY přidat i speciální povrchové úpravy a efekty. Jde o zlatý, stříbrný, rose gold efekt nebo rovnou parciální lak. Tyto efekty lze přidat k vašim textům nebo si vyberete jakýkoliv předpřipravený design nebo rámeček už rovnou s daným efektem. Kniha s efektem zaručeně zaujme každé oko.

Inspirace na blogu

Pravidelně vás zásobujeme novými články na našem blogu. Rádi se podělíme o jakoukoliv vychytávku ohledně tvorby knih z fotek. Inspirujte se, jak udělat originální CEWE FOTOKNIHU. Vždy najdete něco, co vás zaujme a dáte se hned do tvoření.

Příběh našich zákazníků

Babičky se při listování rozbrečely, musely na chvíli přestat prohlížet a pak pokračovaly

Iveta Štyndlová

Přečtěte si skutečný příběh našich zákazníků, kteří milují CEWE FOTOKNIHU. Podělí se s vámi o své pocity při tvorbě, darování sestavené fotoknihy a proč se k nám rádi vracejí. Kniha vlastních fotografií je osobní dárek, který opravdu stojí za to.

Příběh CEWE zákazníků - rodina Štyndlových
Příběh CEWE zákazníků - rodina Štyndlových

Často kladené dotazy našich zákazníků

CEWE FOTOKNIHA je maximálně univerzální produkt z vlastních fotek. Právě díky tomu, si fotoknihu v online editačnímu programu vytvoříte sami, je možné ji uzpůsobit přesně pro toho, komu ji budete darovat, nebo jak se bude líbit vám. Využijte k tomu naše designové šablony, nebo rovnou služeb asistenta v programu CEWE fotosvět.

Před tím, než začnete tvořit, můžete zhlédnout vzorové knihy online, nebo v desítkách prodejen CEWE FOTOLAB po celé ČR. Taktéž vás pomocí výukových videí seznámíme s možnostmi intuitivního softwaru, ve kterém je radost tvořit. V neposlední řadě jsme vám v případě otázek k dispozici v zákaznickém centru. Inspirujte se a darujte osobní dárky, na které se nezapomíná!

Svatební fotokniha

Na většině svateb se pořídí stovky, někdy i tisíce fotografií. Pokud chcete svým blízkým originálně poděkovat za svatební dary a jejich přítomnost na vašem neopakovatelném dnu, darujte jim fotoknihu, ve které kromě takříkajíc povinných fotografií novomanželů z obřadu a hostiny jsou fotografie, na kterých jsou také oni. Nezapomínejme ani na stříbrné, zlaté a nebo diamantové svatby, do kterých lze díky digitalizaci fotek i videí vložit vzpomínky na svatbu před desítkami let. Doplňte je o stříbrný, zlatý, rose gold efekt nebo parciální lak a povyšte je na další úroveň.

Rodinná fotokniha, fotoalbum dítěte

Ideální nejenom jako vánoční dárek pro babičku, dědu. Prarodiče vždy ocení osobní dárek s fotkami vnoučat. Darujte jim třeba fotoknihu z prvního roku vašeho dítěte, kroniku roku vaší rodiny nebo společné dovolené. Doplňte je krátkými texty a perfektní dárek pro nejbližší rodinu je na světě! Vytvořit CEWE FOTOKNIHU.

Kronika života

Je jednoznačně jeden z emotivně nejsilnějších dárků, který můžete darovat. Jen si to představte darovat své mámě, tátovi, babičce, dědovi nebo také manželovi, manželce fotoknihu plnou starých, leckdy černobílých fotografií, naskenovaných dokumentů (rodný list, občanka, vysvědčení, oddací list...) případně i videí z jejich a nebo vašeho společného života. Digitalizujte staré fotografie a videa přímo u nás.

Víme, že sehnat dostatek fotografií a osobních listin není úplně jednoduché, ale za takový dar plný vzpomínek a radosti to prostě stojí. Máme designové šablony, které jsou vytvořené přesně pro tento typ fotoknihy. Vyrobíte tak dárek k narozeninám, k výročí nebo třeba k Vánocům, na který nikdy nezapomenou!

Díky široké nabídce formátů, typů papíru, povrchových úprav na desky fotoknih, počtu stran atd. jsou i ceny ve velké šíři. Nejlépe vám na tuto otázku odpoví kompletní ceník a dodací lhůty CEWE FOTOKNIH.

Vybrat si můžete od těch nejmenších, nejlevnějších fotoknih jako je kompakt čtvercová, která se třeba ideálně hodí na square fotky z Instagramu. Dětská fotokniha má stejné, téměř kapesní rozměry, jen má extra silné stránky se zaoblenými rohy, které vydrží i hrubší zacházení.

Objevte velké formáty CEWE FOTOKNIH

Velké zážitky si zaslouží největší formáty fotoknih začínající nejoblíbenější A4 fotoknihou, jejím panorama provedením až po luxusní XL knihu z vlastních fotek. Nejrozměrnější fotoknihy nabídnou výhradně prémiový fotopapír s plochou vazbou lay-flat, kde využijete i jinak hluchá místa ukotvení listů do vazby. Zároveň dají vyniknout širokoúhlým, panoramatickým fotografiím přes obě strany.

Jejich tvrdá vazba může být potisknuta fotografií s textem, nebo zabalena do luxusního plátěného nebo koženého povrchu se zlatými, stříbrnými, rose gold efekty, nebo hmatatelným parciálním lakem. K velkoformátovým fotoknihám si můžete zvolit i elegantní dárkový box, který bude sloužit i k bezpečnému uschování darované knihy.

Fotokniha je moderním pojetím klasického alba, do kterého fotografie vkládáte do průhledných fólií nebo je lepíte pomocí foto růžků. U fotoalb se stává, že se fólie opakovaným prohlížením poškodí, fotografie vypadávají, nebo se odlepují. Toto se u fotoknihy nikdy nestane.

Díky ploché vazbě lay-flat, u knih z prémiového fotopapíru, můžete vkládat panoramatické fotky přes celý dvoj list, a vytvořit tak jedinečnou prezentaci vašich vzpomínek.

Fotokniha jako fotoalbum

Líbí se vám design starých nebo současných fotoalb, ale zároveň i výhody, které nabízí dnešní fotoknihy? Vytvořte si v našem editoru knihu z vlastních fotografií, která díky vybrané grafické šabloně bude odkazovat na tradiční fotografická alba. Je to opravdu jednoduché, rychlé a díky editačnímu programu CEWE fotosvět to zvládnete online z pohodlí domova.

DYI kniha z vlastních fotek

Vlastnoručně vyrobené dárky jsou oblíbené zejména u babiček, dědů, ale i rodičů. Pokud se ale na pracnou a časové náročnou tvorbu necítíte, zvolte v CEWE FOTOKNIZE designový layout, který bude ve stylu oblíbených scrapbooků, nebo klasických fotoalb. Vzhledu podle vašich představ docílíte výběrem z desítek, stovek klipartů, masek, rámečků, pozadí, možnosti jsou prakticky neomezené! Prozkoumejte téměř nekonečné možnosti programu CEWE fotosvět.

Vytvořit knihu z vlastních fotografií je opravdu jednoduché. Podívejte se na náš návod krok za krokem.

  1. Načerpejte informace o formátu, vazbě a papíru fotoknihy
  2. Vstupte do kreativního programu CEWE fotosvět, kde si vyberete svou fotoknihu
  3. Budete tvořit sami - začínáte s prázdnou fotoknihou, s vybranou grafickou šablonou, nebo si knihu necháte vytvořit od softwarového asistenta?
  4. Nahrajte fotografie, přidejte si další stránky, zvolte si designový layout, rozvrhněte fotky, přidejte texty, kliparty...
  5. Objednejte fotoknihu

Tipy na snadné vytvoření fotoknihy