Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200

Best Photo Service Worldwide

Ocenění TIPA World Award pro CEWE

Ocenění TIPA World Awards je nejvyhledávanější cenou za produkty z fotografií na celém světě. Porota, kterou tvoří redaktoři 26 renomovaných fotografických časopisů z celého světa, hodnotí nové produkty předešlého roku podle různých kritérií kvality, takže trofej obdrží pouze ti nejlepší.

Ocenění TIPA World Award 2020

Mezinárodní porota ocenila CEWE FOTOKNIHU s koženou a plátěnou vazbou
Mezinárodní porota ocenila CEWE FOTOKNIHU s koženou a plátěnou vazbou

CEWE získalo již počtvrté prestižní ocenění TIPA World Award

Každý rok na jaře vybírá odborná porota Technical Image Press Association – zkráceně TIPA – nejlepší produktové novinky mezinárodního fotografického průmyslu. Po dvou oceněních CEWE FOTOKNIHY a jednom ocenění kreativního produktu hexxas získalo CEWE i letos trofej opět za CEWE FOTOKNIHU. V kategorii „Best Photo Service worldwide“ (nejlepší fotografické služby na celém světě) porota ocenila nově zavedené vazby CEWE FOTOKNIHY - kůže a plátno premium.

Špičkové inovace

„Jsme velmi potěšeni, že jsme dokázali znovu přesvědčit porotu TIPA svými novými produkty,“ zdůraznil Thomas Mehls, člen představenstva CEWE. „To nám ukazuje, že jsme v našich inovačních procesech, do kterých jsou zapojeni všichni zaměstnanci společnosti, na správné cestě. Především tato již třetí cena za náš hlavní produkt – CEWE FOTOKNIHU– dokazuje, že neusínáme na vavřínech, ale neustále pracujeme na tom, jak můžeme uspokojit přání a potřeby našich zákazníků. Výsledkem je vždy nový nápad či řešení, díky kterému se udržujeme ve formě.“

CEWE FOTOKNIHA pro každou příležitost

CEWE FOTOKNIHA od roku 2005, kdy přišla na trh, prošla obrovským rozvojem. Jako nejoblíbenější fotokniha v Evropě s více než 60 miliony prodaných výtisků je navržena pro jakoukoliv příležitost našich zákazníků. Uchová cenné vzpomínky na cestování, svatbu, rodinnou oslavu či jakýkoliv jiný příběh celé rodiny. Zároveň stále pokračujeme ve vývoji, sledujeme současné trendy a pokračujeme v inovacích. Úplně každý si může navrhnout vlastní CEWE FOTOKNIHU podle svých představ. Po povrchových úpravách na tvrdé vazbě, které získaly ocenění v roce 2018, porotu TIPA přesvědčila i kožená a plátěná vazba. Mimochodem i na tento typ vazby můžete využít unikátní povrchové úpravy. Lesklé kliparty a texty jsou nanášené přímo na kůži či plátno se zlatým, zlatorůžovým nebo stříbrným efektem a zaujmou každé oko. Porotu zaujal obzvlášť elegantní vzhled těchto vazeb. Zatímco plátěná prémiová vazba dodá CEWE FOTOKNIZE moderní vzhled, kožená naopak připomíná klasická fotoalba, která jsou dodnes symbolem cenných vzpomínek s nesmírnou hodnotou.

Ocenění TIPA World Award 2019

Ocenění TIPA World Award - unikátní design hexxass
Ocenění TIPA World Award - unikátní design hexxass

Ocenění TIPA World Award 2019 je nejen pocta našemu produktu, ale také všem našim zaměstnancům, kteří spolupracovali na vývoji hexxas. Cena opět jasně ukazuje, jaká inovativní síla leží v každém z nás.

Dr. Christian Friege - předseda představenstva CEWE

Vynikající hexxas - dodáváme ty "nejlepší fotoprodukty na světě"

Jako přední evropští výrobci fotografických produktů jsme i v roce 2019 byli potěšeni cenou TIPA World Award. Žádná další společnost v tomto oboru nebyla schopna přesvědčit mezinárodní porotu o této ceně v kategorii "Nejlepší fotoslužba". Získali jsme ocenění za CEWE FOTOKNIHU už v roce 2008. Druhé ocenění jsme získali za tvrdou vazbu s povrchovou úpravou v roce 2018. Třetí ocenění od TIPA World Award jsme získali v roce 2019 za tisk na plastovou desku unikátního rozměru, tzn. hexxas. Rok 2019 přinesl zvláštní ocenění, neboť hexxas vzniklo zejména z myšlenky řad zaměstnanců.

Unikátní design

TIPA World Awards je nejvyhledávanějším oceněním fototechniky a fotoslužeb po celém světě. Naše třetí ocenění jsme získali tentokrát za hexxas, které máme v nabídce od září 2018. Tento produkt proměňuje osobní fotografie na umělecké dílo. Šestihranné plastové desky se dají použít k modelování koláží nebo vícedílných modelů v unikátním formátu. Porota, která je složena ze 30 zkušených odborníků prestižních časopisů, dospěla k závěru: „Hexxas mohou vytvořit nový designový doplněk vašeho domova či kanceláře“. Magnetický závěsný systém umožňuje flexibilní uspořádání vašich koláží.

Nápady

Do vývoje našich produktů se aktivně zapojuje přibližně 3 900 zaměstnanců. Pravidelná setkání, jako jsou například „Innovation Days“, nabízejí mimo jiné optimální platformy pro vývoj nápadů napříč odděleními. Obdobným způsobem také vznikl nový produkt hexxas.

Ocenění TIPA World Award 2018

Povrchové úpravy CEWE FOTOKNIHY přesvědčily mezinárodní porotu
Povrchové úpravy CEWE FOTOKNIHY přesvědčily mezinárodní porotu

Hlasovalo 29 redaktorů z renomovaných fotografických časopisů

Technical Image Press Association“ - ve zkratce TIPA - je považován mezi odborníky za nejprestižnější světový titul fotografických produktů za uplynulý rok. V tomto ročníku nechybí ocenění značek jako je Nikon, Canon, LG, Fujifilm, Samsung, Epson, DJI. CEWE se v tomto roce stalo vítězem v kategorii „Best Photo Print Service“ za tiskařské zpracování knižní vazby s ozdobnou povrchovou úpravou, jako je parciální lak, zlatý nebo stříbrný efekt. Tyto dokončovací efekty vylepšují individuálně navrženou vazbu CEWE FOTOKNIHY.

Velký úspěch a závazek do budoucna!

Za výrobní tým CEWE Česká republika cítím pýchu, že s naší CEWE FOTOKNIHOU, která má všechny vlastnosti moderní knihařiny, jdeme naproti fotografiím, uchování emocí a zážitků našich vážených zákazníků. Výsledkem je perfektní dílo, kniha, ke které se vždy vracíme s chutí.“ říká Libor Rambousek, člen představenstva CEWE Color, a.s. za výrobu.

Naše fotoprodukty zajistí, aby fotografie na paměťových médiích nezůstaly schované, ale byly viditelné vizuálně i hmatově. Ocenění TIPA World Award nás motivuje, abychom vám i nadále poskytovali každodenní radost z fotografování.

Ocenění TIPA World Award 2008

První ocenění pro CEWE FOTOKNIHU
Ocenění TIPA World Award 2008

Úplně první ocenění TIPA za nejlepší fotografické služby jsme získali v roce 2008. Už v tomto roce hlasovala porota pro CEWE FOTOKNIHU a označila ji za produkt hodného "Oskara" ve fotografickém průmyslu. Už tehdy ji považovali za přední produkt ve své kategorii, který udává moderní trendy a nabízí zákazníkům atraktivní možnost uchování jejich vzpomínek.

Co řekli porotci TIPA o naší CEWE FOTOKNIZE? "Se svým konceptem fotoknih CEWE nabízí komplexní řešení pro vytváření a objednání vysoce kvalitních fotoknih po celé Evropě. Digitální fotografie lze kombinovat s pozadím, texty, designem celé stránky, navíc vše sestavíte v intuitivním programu, který je zdarma...".