Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 200

CEWE Photo Award 2023

Největší fotografická soutěž pro amatérské i profesionální fotografy

Fotosoutěž CEWE Photo Award 2023 odstartovala!

Přihlaste až 100 svých fotografií nebo přejděte níže, kde najdete více informací o soutěži

Vyhrajte ceny v hodnotě více než 250 000 EUR

Fotosoutěž CEWE Photo Award je zdarma a může se jí zúčastnit kdokoli starší 18 let. Vaše fotografie bude hodnotit porota složená z renomovaných odborníků z oblasti fotografie, novinářů a profesionálních fotografů.

11. až 30. místo

Fotografické vybavení v hodnotě 2 500 eur a poukázky na CEWE fotoprodukty v hodnotě 1 000 eur.

31. až 1000. místo

Poukaz v hodnotě 100 eur, který lze uplatnit na celou řadu CEWE fotoproduktů.

Deset soutěžních kategorií

Krajiny

Lidé

Příroda

Zvířata

Sport

Architektura & technologie

Vaření & jídlo

Cestování & kultura

Hobby & volný čas

Letecké fotografie

Každá fotografie přihlášená do naší fotografické soutěže pomůže dětem po celém světě

Opět jsme hrdí na to, že můžeme úzce spolupracovat s organizací SOS dětské vesničky. Za každou fotografii přihlášenou zdarma do naší soutěže věnujeme 10 centů na dětský vzdělávací projekt. SOS dětské vesničky. jsou nezávislou celosvětovou charitativní organizací, která se snaží zlepšit životy nejvíce znevýhodněných dětí na celém světě.

Jako nevládní organizace je závislá na darech a podpoře sponzorů. CEWE spolupracuje s SOS dětskými vesničkami od roku 2013.

Více o jejich neocenitelné práci naleznete na webové stránce.

Chci soutěžit

Jak přihlásit fotografie

Své fotografie můžete zdarma přihlásit do soutěže CEWE Photo Award ve třech jednoduchých krocích:

Zaregistrujte se na stránce

Vytvořte si účet na portálu CEWE Photo Award, abyste si mohli prohlížet ostatní příspěvky a sledovat své příspěvky.

Nahrajte svou fotografii (fotografie)

Vyberte nejlepší fotografie, které chcete nahrát. Můžete zaslat až 100 fotografií.

A je to hotovo!

Na zaslání dalších fotografií máte čas do května 2023, takže nezapomeňte zaslat všechny nové fotografie, které pořídíte před koncem soutěže.

Výherce fotografické soutěže CEWE Photo Award 2021

Celkový vítěz a vítěz kategorie Krajina

Náš svět je krásný - nejlépe zachytil krásu našeho světa fotograf Manfred Voss z Německa na své vynikající fotografii "Zmrzlý maják". Porota dospěla k jednoznačnému závěru, protože tento snímek jedinečným způsobem ukazuje, že i když se svět mění, krása se objevuje. Volba fotografovat brzy ráno v jedinečném měkkém osvětlení, nádherná variace tónů, dokonalý ořez pomocí klasického zlatého řezu a teplé žluté světlo z majáku hrdě kontrastující s jinak ledově modrými chladnými tóny - to vše dohromady vytváří dokonalý záběr. Fotograf vykouzlil z této scény něco velmi zvláštního a vykouzlil neopakovatelnou magickou atmosféru. Porotkyně soutěže CEWE Photo Award Ulla Lohmannová shrnula náladu této fotografie: "Vypadá jako z pohádky". Manfred Voss z Německa dokázal s touto mimořádnou fotografií nejen zvítězit v kategorii "Krajina", ale stal se i celkovým vítězem.

Prohlédnout si vítězné fotografie

Odběr novinek e-mailem

Informace o novinkách a fotoproduktech

Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte 100 Kč na CEWE fotoprodukty.

  • Novinkách
  • Výhodách
  • Soutěžích a inspiracích
  • a mnohem víc
Odběr můžete kdykoli zrušit prostřednictvím odkazu v každém e-mailu.
Výborně!
Už jen jeden klik

Brzy od nás obdržíte e-mail.

**Pro aktivaci newsletteru klikněte na potvrzovací odkaz v e-mailu.

Těšíme se, že s vámi zůstaneme v kontaktu.

Ajaj!
Vyskytla se chyba...

Bohužel vaše registrace k odběru novinek nebyla úspěšná.

Prosíme, zkontrolujte e-mailovou adresu.

CEWE Photo Award - největší fotografická soutěž na světě!

Nejfotogeničtější soutěž CEWE Photo Award 2023

Vyberte si svou oblíbenou kategorii fotografie, případně i více kategorií a zúčastněte se největší fotografické soutěže roku. Vyhrát můžete spoustu zajímavých cen. Jednoduše jen stačí nahrát své povedené fotografie a počkat, jak rozhodne odborná porota.

Svět je prostě nádherné místo

Přesvědčili jsme se už o tom mnohdy, že naše příroda skrývá v sobě obrovské množství fotogenických chvil. I ty jsou jedním z hlavních bodů naší největší fotografické soutěže CEWE Photo Award 2023. Zúčastněte se spolu se stovkami dalších fotografů po celém světě této jedinečné soutěži a přispějte svým fotografickým umem do jednotlivých kategorií soutěže. Každý fotograf může přihlásit dohromady až 100 fotografií. Stejně jako v případě našeho oblíbeného fotoproduktu naší CEWE FOTOKNIHY i v tomto případě věříme, že výsledkem budou kvalitní fotografie a dechberoucí záběry, které uchvátí nejednoho z nás.

Ceny v hodnotě více než 250 000 €

Celosvětová soutěž CEWE Photo Award 2023 sjednocuje celý svět. Každý přihlášený fotograf je ve hře o ceny v celkové hodnotě až přes 250 000 €. Jediné, co musíte splnit je mít věk minimálně 18 let. Ze všech fotografií, které budou rozděleny do 10 kategorií, bude vybírat odborná porota, jejíž členové mají k focení a fotografií jako takové opravdu blízko. V CEWE Photo Award můžete hrát o zajímavé ceny, přičemž hlavní výhru tvoří zážitkový zájezd dle vlastního výběru. Pro další vítězná místa jsme si připravili fotografické vybavení, a také poukázky na jednotlivé CEWE fotoprodukty. Vybrat si tak budete moci z široké škály fotoproduktů, případně budete-li úspěšnější můžete vyhrát zmíněné fotografické vybavení. Pokud jste si ze své fotografie vytvořili např. nádherný fotoobraz, nenechte ho viset pouze doma na zdi, přihlaste se i do soutěže.

Vaše fotka v soutěži pomáhá

Kromě možné výhry v soutěži CEWE Photo Award 2023 vaše fotografie pomáhají i těm, kteří to nejvíce potřebují. Ve spolupráci s organizací na pomoc dětem věnujeme za každou nahranou fotografii 10 centů. Pomozte svojí fotografií i těm, kteří to momentálně nejvíce potřebují. Pro zúčastnění se soutěže CEWE Photo Award 2023 se stačí zaregistrovat a nahrát soutěžní fotografii. To je všechno. Následně si můžete prohlédnout ostatní nahrané fotografie, případně se potěšit vítěznými fotografiemi z předchozího roku. Každý den vidíme něco nového, zažijeme něco neopakovatelného, ​​případně se zúčastníme události, která by neměla být zapomenuta. I o takových chvílích je naše soutěž. Pošlete své nejlepší fotografie, inspirujte se u ostatních soutěžících a pomůžete tak i ostatním. Největší fotografická soutěž CEWE Photo Award se už nyní těší na všechny přihlášené a my se spolu s ní těšíme na všechny nahrané fotografie a unikátní záběry.