Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200
Pětičlenná rodina leží na břiše, opírá se o lokty na světlém koberci a dívá se do fotoaparátu. Děti mají na sobě oblečení ve vánočních barvách. Otec a matka leží na krajích. V pozadí je obývací pokoj vyzdobený a osvětlený ve vánočních barvách s vánočním stromkem.

Fototipy

Rodinné vánoční focení

Čas strávený s rodinou je pro Katharinu Kell také časem fotografování: při domácím focení vytváří zvláštní vánoční vzpomínky, které přetrvají.

Napsala Katharina Kell

Nejlepší vánoční dárek? Společně strávený čas s rodinou. Společně s dětmi čekáme na ty nejkrásnější svátky - a necháváme se nakazit všeobecným očekáváním: vyrábíme sněhuláky, zpíváme vánoční koledy a mnoho dalšího, například domácí focení. Výsledek? Sváteční fotografie a spontánní momentky, které nejen zpestří naše rodinné album, ale také přinesou trochu radosti jako motiv na osobních fotodárcích.

Toto jsou naše kreativní nápady a tipy na vánoční focení ve vlastním obývacím pokoji:

Harmonické barvy, harmonická fotografie

Žena a tři děti leží na zádech na světlém koberci. Všichni jsou svátečně oblečeni a vesele se dívají do fotoaparátu. Nad nimi jsou vidět větve vánočního stromku.
Téměř jako malé dárky pod vánočním stromečkem: kreativní nápady s motivy dělají rodinné fotografie výjimečnými.
Vytvořte si přání hned teď

"Tatínek je nejlepší fotograf," křičí Elinka do fotoaparátu. A je nadšená z našeho vánočního focení. Moc toho k tomu nepotřebujeme. Protože všechno, co ke sváteční rodinné fotce potřebujeme, už máme ve skříních: Příjemné svetry v tlumených barvách vnášejí do scény klid - a vytvářejí příjemnou zimní atmosféru.

Příjemné rodinné fotky

Na světlém koberci sedí žena se dvěma dětmi ve vánočních pyžamech. Všichni se šťastně smějí do fotoaparátu. V pozadí je vidět vánočně vyzdobený obývací pokoj.
Společná pohoda: Při našem malém focení jsme se oblékli do našich oblíbených vánočních pyžam, abychom se před objektivem cítili obzvlášť pohodlně.

Hřejivá červená, sytě zelená, kostkované vzory: pyžama v tradičních vánočních barvách jsou nejen mimořádně příjemné, ale také ideální volbou oblečení pro focení. Jakmile do nich vklouzneme, můžeme vytvořit srdceryvný motiv pro osobní fotodárky, které dáme pod vánoční stromeček babičce a dědečkovi.

Kreativní nápady na dárky od srdce

Na dřevěné komodě stojí sklenice naplněná kávou a váza s jehličnatými větvičkami a vánočními ozdobami. Uprostřed je vidět přání s fotografií. Na fotografii na přáníčku je zachycena pětičlenná rodina. Leží na břiše, opírají se o lokty na světlém koberci a dívají se do fotoaparátu. Děti mají na sobě oblečení ve vánočních barvách. Otec a matka jsou na krajích. V pozadí je obývací pokoj vyzdobený a osvětlený ve vánočních barvách s vánočním stromkem.

Přání a pohlednice

Vánoční pozdravy od rodiny Kellových: Předvánoční čas našim nejbližším osladíme nejkrásnější rodinnou fotografií. S láskyplným a osobním fotopřáním se postaráme o malé překvapení v poštovní schránce.

Nyní sestavit
Vidíte konferenční stolek se svícnem a sklenicí naplněnou kávou. Uprostřed je fotokalendář s dárkovou krabičkou a perem. Na fotografii na kalendáři je rodinná fotografie, na níž žena drží v náručí dvě děti. Všechny tři se usmívají do fotoaparátu. V pozadí je vidět vánoční stromek.

Fotokalendář

Vytváříme okamžiky, které nás provázejí po celý rok. Naše rodinné fotografie jsou hlavním tématem našeho osobního kalendáře: každý měsíc nová zajímavost. Pravidelně si dopřáváme vzpomínky - a těšíme se na vše, co jsme společně prožili. Malý tip: Fotokalendář přináší nejen dobrou náladu na domácí kuchyňský stůl, ale také radost babičkám a dědečkům - nejen pod vánočním stromečkem, ale po celý rok.

Nyní sestavit
Na dřevěné komodě je vidět naplněná plechovka sušenkami a váza s jehličnatými větvičkami a vánočními ozdobami. Uprostřed je adventní kalendář s fotografií holčičky, která drží nad hlavou rozsvícenou hvězdu. V pozadí je vidět vánočně vyzdobený obývací pokoj.

Adventní kalendář

"Kdy už konečně budou Vánoce?" Naše děti se těší na Štědrý večer s každým dalším okénkem. Osobní adventní kalendář s vánočním motivem každého dítěte znatelně zvyšuje očekávání svátečního období v naší rodině - a každé ráno poskytuje sladké překvapení.

Nyní sestavit
Před pohovkou stojí konferenční stolek. Na stolku stojí svícen. Vedle něj je téměř hotová fotka z puzzle. Motiv zobrazuje ženu a tři děti ležící pod vánočním stromkem a usmívající se do fotoaparátu.

Puzzle

Zábava s puzzle pro celou rodinu: každý dílek skládačky doplňuje naši oblíbenou fotografii - a postupně se z ní stává umělecké dílo, do kterého každý přispěl svou malou částí. Společné skládání puzzle pod vánočním stromkem patří k našim oblíbeným rodinným aktivitám. Vtipný motiv poskytuje trochu motivace navíc.

Nyní sestavit
Na dřevěné komodě stojí váza s jehličnatými větvičkami a vánočními ozdobami. Vedle ní je na rozvinutém balicím papíru hrnek. Na hrnku je vidět fotografie malého usměvavého chlapce. Chlapec drží v každé ruce velkou, doma vyrobenou cukrovou hůl a drží si ji před obličejem. Na pozadí je zobrazen obývací pokoj vyzdobený na Vánoce.

Hrnek Latte

Každé ráno vykouzlí tátovi úsměv na tváři hrnek Latte s roztomilou fotkou našeho drobečka. Dokonalý dárek, se kterým srdíčko řekne: "Tati, miluji tě!"

Nyní sestavit

Zimní mix materiálů

Na světlém koberci leží tři děti ve svátečním oblečení. Dvě z nich se dívají do kamery a smějí se, zatímco třetí dítě se šťastně dívá na svého bratra, který leží uprostřed koberce hlavou dolů.
Vzhůru nohama: Elinka, Luca a prďola Janis rádi řádí na našem nadýchaném koberci - vznikají tak hravé momentky z ptačí perspektivy.

Teplé pletené svetry a měkké vlněné deky: V chladných zimních měsících se rádi zachumláme jako většina lidí - a uděláme si rodinnou pohodičku. Tento útulný pocit zachycujeme i na našich rodinných fotkách. Jako pohodlný podklad používáme náš huňatý koberec, aby bylo opravdu útulno. Tlumené barvy vytvářejí vánoční atmosféru.

Fantastické tvary

Na fotografii jsou dvě děti a dva dospělí, kteří leží v kruhu na světlém koberci, drží se za ruce a usmívají se do kamery. Uprostřed mezi jejich hlavami je také polštář ve tvaru hvězdy.
Kdo září nejjasněji? S oblečením v jasných barvách vytvoříme v obývacím pokoji vánoční hvězdu, která bude "zářit" mezi rodinnými fotografiemi.

Pestrá hra tvarů a barev: Naše focení vždy přináší nové nápady. Naše děti mají obzvlášť rády neobvyklé motivy - a rády zkoušejí nejrůznější věci. V tomto případě jsme se rozhodli pro hvězdu. Skvěle se hodí i jako osobní fotopozdravy, které používáme k posílání vánočních přání našim přátelům a rodině.

Kdo pořizuje rodinnou fotografii?
Se stativem a funkcí samospouště na fotoaparátu nebo chytrém telefonu můžete vyfotit celou rodinu během chvilky. V případě obzvláště kreativních motivů můžete požádat o pomoc ostatní členy rodiny. Tím se z focení stane předvánoční akce během svátečního období.

Zábava s vánočními fotkami

Rodina leží na dřevěné podlaze a společně tvoří jedli. Rodiče a jedno dítě tvoří spodní část, další dvě děti vrchol jedle. Na vrcholu je žlutý polštářek ve tvaru hvězdy.
Kreativní pohybová aktivita: vytvarujeme si vlastní vánoční stromeček - a vykouzlíme úsměv na tváři celé rodině.

Představujeme poněkud jiný vánoční stromek: společně s celou rodinou jsou možnosti kreativního fotografického motivu téměř nekonečné. Uspořádáním od malých po velké na podlaze napodobujeme v tomto příkladu tvar vánočního stromku. Vyfocený z ptačí perspektivy se obzvlášť dobře vyjímá.

Jaký je váš další nápad? Chcete-li ještě více inspirace a zábavy, objevte náš tip na vtipné rodinné vánoční fotky.

Doufáme, že si kreativní vánoční focení se svými blízkými užijete!

Vaše rodina Kellových