Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200

Naše historie

Kde začal náš příběh

Společnost CEWE založil Heinz Neumüller v roce 1961 v německém Oldenburgu. Společnost pojmenoval podle iniciál svého tchána Carla Wöltjeho (CW). Bylo to právě v době přechodu od černobílé fotografie k barevné - revoluce, která pomohla společnosti CEWE rychle růst a stála u zrodu vedoucího evropského trhu.

Mezinárodní růst

V letech 1970-1990 se CEWE stala vedoucí barevnou tiskovou laboratoří v Německu a zaznamenala mezinárodní růst v několika dalších evropských zemích. Nejprve vstoupila na nizozemský trh, následovalo Švýcarsko, Dánsko a Rakousko. Bylo dosaženo nového rekordu: CEWE vytvořila více než 2,1 miliardy barevných výtisků!

Přechodná fáze

Společnost CEWE si uvědomila přechod od filmové fotografie k digitální a v roce 1994 jako jedna z prvních vytvořila Photo Index (digitální tisk na fotografický papír). O několik let později CEWE převrátila trh naruby instalací prvního kiosku pro digitální tisk fotografií na světě a také poskytla zákazníkům inovativní způsob, jak si digitální fotografie objednat přes internet.

Nové tisíciletí

To, co je nyní známé jako CEWE fotostanice nebo CEWE foto ihned, se na evropském trhu prosadilo v roce 2001. Rychle vpřed o 20 let – CEWE fotostanice jsou nyní k dispozici ve více než 25 000 partnerských obchodech po celé Evropě. V roce 2003 CEWE spustila inovativní objednací program CEWE fotosvět spolu s celou řadou fotodárků. Rok 2005 byl pro CEWE přelomový. Uvedli jsme trh náš vlajkový produkt: CEWE FOTOKNIHU. Dnes je 1 ze 3 fotoknih prodávaných v Evropě právě CEWE FOTOKNIHA.

CEWE dnes

Již od roku 1961 nám zákazníci důvěřují, že jejich snímky oživíme tím nejlepším možným způsobem. Spokojenost je pro nás základem všeho, co děláme, a proto nabízíme 100% garanci spokojenosti všem zákazníků, takže si můžete být jisti, že vaše fotografie jsou v dobrých rukou. Každý rok se v našich 14 nejmodernějších laboratořích v Evropě, které jsou zastoupeny ve 26 zemích a zaměstnávají více než 4 000 zaměstnanců, vytisknou miliardy fotografií - to je spousta vzpomínek, které můžete znovu prožít a sdílet s ostatními!

CEWE zítra

Vzhledem k pokroku a rozvoji nakupování prostřednictvím chytrých telefonů nyní CEWE prožívá svou 3. revoluci, a to uvedením mobilní aplikace CEWE fotosvět (dostupné na Google Play a v App Storu), kde mohou zákazníci vytvářet a objednávat fotoprodukty kdykoliv na cestách.

Více o CEWE

O nás

Kvalita CEWE

Ocenění

Udržitelnost