Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200

Kvalita ve společnosti CEWE

Společnost CEWE, průkopník na trhu tisku fotografií a s 60 lety zkušeností, dává své zkušenosti do služeb dokonalosti vašich osobních fotoproduktů. Díky know-how kombinovanému s řemeslným přístupem vám CEWE nabízí tisk více než 500 personalizovaných fotoproduktů ve vysoké kvalitě, v mnoha formátech a na mnoha nosičích. A to během několika málo dní. Protože vaše fotografie a vzpomínky mají nárok na to nejlepší, je každý produkt CEWE před odesláním objednávky zkontrolován oddělením kvality.

Vaše spokojenost je naší prioritou

Kromě splnění našich nejvyšších standardů kvality klademe důraz také na vaši spokojenost. Díky našemu týmu v zákaznickém centru v Praze, který je vám k dispozici 7 dní v týdnu, a 100% garaci spokojenosti zákazníků si můžete být jisti, že vaše fotografie jsou v dobrých rukou. To znamená, že pokud nebudete s produktem z jakéhokoli důvodu stoprocentně spokojeni, můžete nám jej do 14 dnů od převzetí vrátit a získat zpět peníze v plné výši nebo vám fotoprodukt vytiskneme znovu. Navíc se můžete obrátit na náš přátelský tým, který vám poskytne podporu v případě jakýchkoli obav nebo dotazů při navrhování a objednávání vašich fotoproduktů.

Neustále inovujeme

Společnost CEWE sleduje trendy a hledí do budoucnosti, a proto neustále investuje do výzkumu a vývoje nových produktů. Již šestým rokem po sobě jsme byli oceněni v soutěži TIPA World Awards jako "Nejlepší fotoslužba na světě" díky našemu novému vlastnímu obalu na CEWE FOTOKNIHU XL.

Snadné použití, kreativní technologie

CEWE vás také podporuje v každé fázi procesu tvorby, aby vám pomohla proměnit vaše vzpomínky v něco výjimečného. Díky inteligentním řešením kreativní asistence a novým funkcím, které pravidelně přidáváme do našeho oceňovaného objednacího programu CEWE fotosvět, můžete i v následujících letech vytvářet úžasné osobní produkty přesně podle svých představ.

Naše historie

O nás

Ocenění

Udržitelnost