Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 200

Kreativní tipy

Sbohem, monotónnost! S [hexxas] (../ wandbilder / hexxas.html) se hexagonální trendový formát přesune do vašeho bytu. Jedná se o šestihranné fotoválce, které lze uspořádat do stylových uměleckých děl. Kromě osobních vzpomínek také odrážejí váš instinkt pro kreativní prvky nábytku. Moderní vícedílný vzhled vypadá jedinečně v každé místnosti a vyhovuje každému individuálnímu stylu. Připravili jsme pro vás pět možných variant designu: Nechte se inspirovat!

Pro minimalisty

Minimalistický design. Již tři [hexxas] (../wandbilder / hexxas.html) - například s nenápadnými černými a bílými motivy z poslední cesty po městě - vylepšte místnosti na maximum a díky hexagonálnímu formátu jim poskytněte moderní, městský vzhled. Kombinace různých detailních pohledů do jemné vícedílné části je zvláště účinná: na první pohled je to estetický design stěny, pouze na druhém můžete vidět, kde byly motivy vytvořeny.

Pro rodinné příslušníky

Jiný druh rodinného portrétu. Se svými hexxy můžete kombinovat fotografie svých blízkých do vícedílné designové formace - například ve tvaru slunce nebo květiny. S pomocí praktického kusu Y lze jednotlivé díly snadno připevnit ke zdi a koláž se může rozšiřovat tak často, jak chcete. Vzrušující nápad při mnoha příležitostech, například jako dárek k narození: fotografie dítěte je umístěna uprostřed, všude kolem dlaždic lze uspořádat všechny důležité údaje, jako je datum narození, hmotnost a výška nebo motivy sourozenců, prarodičů a dalších členů rodiny.

Pro vývojáře trendů

Obdélníky a čtverce? Už to víme! Poté, co byl trojúhelník v popředí jako alternativa v designu interiéru v posledních letech, hexagon se nyní začíná prosazovat: Takové šestiúhelníkové tvary lze nalézt ve vázách, policích na zdi a dalších bytových doplňcích - a nyní také v nástěnných malbách. Trendetři se nemohou vyhnout [hexxas] (../ wandbilder / hexxas.html). Velká výhoda šestihranných fotoválců: Mnoho jednotlivých prvků může být flexibilně uspořádáno a může být umístěno například v rozích nebo mezi nábytkem. Skutečné trendové kousky pro individualisty, kteří doslova chtějí navrhnout svůj byt až do posledního rohu.

Pro postranní myslitele

Ať už jsou elegantně a symetricky uspořádány nebo v abstraktním uspořádání - design s hexxas neví žádné limity, protože je lze kombinovat podle vlastního vkusu, bez nepříjemných rámů. Zejména ve spojení s jinými prvky stěny v geometrickém tvaru, jako jsou malé police nebo držáky rostlin.

Pro hraniční pracovníky

Obrázky nemusejí viset na úrovni očí, aby upoutaly pozornost. S hexxy se můžete také ozdobit od základové desky nahoru, nechat ji vyrůst kolem police nebo ji kombinovat nad rámec všech klasických designových pravidel - skutečný poutač! Mimochodem mohou být zahrnuty předměty, které jsou na podlaze nebo na polici. Další inspiraci a informace o hexxech najdete na naší [Produktová stránka] (../ wall pictures / hexxas.html). Roste a roste vaše koláž hexxas? Prosím, podělte se s námi! Těšíme se na vaše nápady. Stačí nám poslat svůj obrázek - nebo zveřejnit na Facebooku nebo Instagramu pod hashtagem #hexxas.

Od kreativních tipů až po volbu formátu

Takto se vaše vzpomínky stanou hmatatelnými