Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+420272071200

Malý zázrak, velké štěstí

Co všechno už váš potomek zvládl? Stihli jste vše zachytit na fotografiích? Od CEWE FOTOKNIHY po hračky, které rozvíjí smysly – to jsou naše produkty zaměřené na štěstí vašeho děťátka.

CEWE FOTOKNIHA

Jedinečné vzpomínky pro celou rodinu

Nezapomenutelné rodinné momenty na fotografiích

Mnoho vzpomínek pro vaše potomky – uložené navždy

Těhotenské focení – s bříškem na fotkách

Jak focení co nejlépe zinscenovat? Podělíme se s vámi o 8 inspiračních nápadů na kreativní fotky bříška, které vám přinesou spoustu radosti – při samotném focení, a poté při prohlížení fotek.

Fotografie – kreativní rodinná zábavaFotografie – kreativní rodinná zábava

Fotografie – kreativní rodinná zábava

Máme pro vás čtyři tipy, jak nafotit vynikající rodinné fotky pomocí fotoaparátu nebo smartphonu. Aby nezůstaly fotky zapomenuté na paměťové kartě, máme pár nápadů, co z nich vytvořit

První společné okamžiky na fotografiích

Fotografka a cestovatelka Danka alias @polar.girl se nedávno stala čerstvou maminkou. První týdny strávené s malým Dominikem zvěčnila pomocí našich fotoproduktů.

Vytvořte nástěnné fotoobrazy s písmeny

Naučte se, jak vytvořit vlastní dekoraci pomocí písmenových designů na fotoobrazech.

DIY Krásná vzpomínka z Mini Prints

Vytvořte ze společných fotografií kreativní výzdobu nebo krásný dárek, který určitě potěší všechny nadšence fotografií.

CEWE fotoobrazy: domov plný lásky

Sdílejte chvíle štěstí

Uchovejte si ty nejkrásnější rodinné momenty díky fotoproduktům CEWE

Dcera sedí tatínkovi na ramenou

Narození dítěte je jedna z nejkrásnějších chvil v životě. Jenže čas letí jak splašený a může se lehce stát, že než se nadějete, bude dětství vašeho potomka pryč. S CEWE fotoprodukty ale můžete zastavit čas a všechny ty krásné momenty zažívat znovu a znovu.

Stačí jen zachytit všechny radostné okamžiky na fotografiích a sestavit si z nich libovolný CEWE fotoprodukt. Například CEWE FOTOKNIHA může krásně sloužit jako kronika prvních let vašeho děťátka. První krůčky, první školní den, vyhraný turnaj i radost z dárku od Ježíška. Nebo můžete zvolit naši dětskou FOTOKNIHU, která má pevné, zakulacené strany a bez obav si ji může prohlížet samo miminko.

Maminka a syn na houpačce

Z vlastních fotek můžete pro děti sestavit i hračky, které rozvíjí smysly v prvních letech života. Pro ty nejmenší máme třeba pexesa s vlastní fotkou, která cvičí jemnou motoriku i paměť. Pro ty větší zase hrací karty, a to jak mariášové, tak i žolíkové. A nehledě na věk, každý se rád pomazlí s naším plyšovým medvídkem nebo se zachumlá do naší extra hebké fotodeky.

CEWE fotoprodukty přijdou vhod i ve chvílích, kdy chcete k tomu radostnému okamžiku poblahopřát svým přátelům nebo rodinným příslušníkům. V našem online editoru můžete kromě fotky použít celou řadu šablon přání k narození miminka. Ale i k jiným příležitostem, jako jsou křtiny nebo biřmování. Můžete si být jisti, že vaše blahopřání bude vždy jedinečné a osobní.