Jsme tu stále pro vás. Online. Více informací

Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 200

CEWE foto ihned

Vytiskněte si fotky a další fotodárky na počkání z mobilu. Využijte jakýkoliv kiosek přímo na naší prodejně.

Seznam prodejen CEWE FOTOLAB

Jsme tu stále pro vás!

Veškeré naše fotoprodukty můžete stále objednat bezpečně online a nechat si je doručit domů nebo je vyzvednout na vybrané prodejně.

Tisk fotek a fotodárků na počkání

Velké množství formátů a designových možností
Vědeli jste, že z mobilní aplikace CEWE fotosvět můžete poslat fotky do kiosku z domu přes internet, a fotky si pak po zadání kódu na místě jen vytisknete?

Doplňkové produkty pro vaše fotografie na prodejnách CEWE FOTOLAB

Tiskem fotek to u nás teprve začíná. V naší nabídce najdete mnoho doplňků, které z vašich fotek udělají originální dekoraci nebo dárek pro vaše blízké.
Rámečky na fotky

Rámečky na fotky

Neodcházejte od nás jenom s fotkou a přidejte ji okrasný look. Spousta fotorámečků v mnoha materiálech a rozměrech uspokojí i ty nejnáročnější. Dokonce u nás najdete i tolik oblíbené rámečky pro více fotografií. Přijďte se k nám podívat a osahat si rámečky od dřevěné klasiky až po moderní styl.

Fotoalba na fotografie

Fotoalba na fotografie

S alby od nás jsou vaše fotografie v bezpečí a pohromadě. Na našich prodejnách si vyberete z široké nabídky designů a formátů na různý počet fotografií. Výběr je opravdu velký od malých alb sešítkových, až po luxusní samolepicí. A pokud jdete hodně do detailu, vyberete si i design podle tématu vašich fotek - svatební, dětská či cestovatelská.

Srdíčková / sněhová koule

Srdíčková / sněhová koule

Sněhové a srdíčkové koule jsou klasika, které ze všeho nejvíc baví děti a nejenom ty! Vyberte tu nejzamilovanější fotku a nechejte ji zasypat srdíčky, mmm…

Klíčenka s fotkou

Klíčenka s fotkou

Klíčenky nás nepřestávají bavit, protože hledání klíčů je s nimi mnohem zábavnější. Najednou totiž nemáte radost jen z toho nalezení, ale i ze vzpomínky, kterou vám fotka na ní přináší - krása.

Stojánek na fotky

Stojánek na fotky

Neodcházejte od nás jenom s fotkou a přidejte ji okrasný look. Spousta fotorámečků v mnoha materiálech a rozměrech uspokojí i ty nejnáročnější. Dokonce u nás najdete i tolik oblíbené rámečky pro více fotografií. Přijďte se k nám podívat a osahat si rámečky od dřevěné klasiky až po moderní styl.

Tisk fotografií a fotodárků na počkání

Stavte se u nás na prodejně. Přímo z mobilu nebo paměťové karty vytiskneme fotografie, přání nebo fotokalendáře, které si můžete hned odnést. To platí i pro fotky na průkazky.

CEWE foto kiosek

 • Okamžitý tisk fotografií přímo na místě na více než 600 pobočkách a obchodních partnerů po celé ČR
 • Jednoduše z chytrého telefonu a všech běžných paměťových médií

Mobilní aplikace CEWE fotosvět

 • Vyberte si fotografie pohodlně pomocí aplikace rovnou na cestách nebo doma
 • Fotky můžete vytisknout přímo na místě na CEWE fotokiosku
 • Nebo fotky můžete poslat z domu přes internet a pomocí kódu si fotky vytisknete přímo na místě
 • Snadné vyhledání prodejen nebo výdejních míst ve vašem okolí
Více o aplikaci CEWE fotosvět

Seznam značkových prodejen CEWE FOTOLAB

Všechny výdejní místa CEWE FOTOLAB v ČR

Tisk fotek a fotodárků na počkání

Tisk fotek na počkání

Času není nikdy nazbyt, tak proč si ho neušetřit s našimi CEWE fotokiosky a službou CEWE foto ihned? Stačí přijít na jakoukoliv prodejnu CEWE FOTOLAB po celé ČR, kde kromě nich naleznete i vyškolené prodejce, kteří vám rádi poradí. V každé z nich naleznete hned několik automatů na fotky, ve kterých je vyvolání fotografií i tisk fotodárků dílem okamžiku. S sebou si vezměte mobilní telefon, paměťovou kartu, USB flash, externí disk nebo CD/DVD a přímo na místě si vyberte, jaké fotografie budete chtít vytisknout. Jsme v každém větším městě a v Praze vždy blízko metra.

Jak vyvolat fotky z mobilu?

Je to jednoduché, tisknout fotografie z telefonu můžete díky konektorům micro USB, USB-C a Apple Lightning. Výhodou tohoto připojení je, že během sestavování fotodárků a vyvolávání fotografií si svůj mobil zároveň nabijete.

Pokud jsme příznivci bezdrátového sdílení dat, tak se na našich CEWE fotokioscích budete těšit z možnosti připojení mobilu přes bluetooth. U obou možností se nemusíte bát, že by nějaké fotografie zůstaly po vašem odchodu od fotoautomatu. Jakmile dokončíte objednávku, odpojíte telefon, všechna data se z našeho fotokiosku vymažou.

Oblíbené fotoprodukty na počkáni

 • Fotky z mobilu
 • Fotokalendáře
 • Přání s vlastní fotkou
 • Čtvercové fotografie
 • Fotografie s rámečkem
 • Foto sety
 • Filmový pás
 • Kreativní fotografie s designem
 • Vícedílné fotografie
 • Fotky na průkazky

Čtvercová fotografie

Čtvercová fotografie jde znovu do módy. Vytvořit si jí můžete z většiny mobilů i fotoaparátů. Na Instagramu jsou také fotografie ve formátu 1:1. Přijďte si je vytisknout k nám. Kromě třech rozměrů 10 x 10 cm, 15 x 15 cm, 20 x 20 cm v nespočtu různých designových variantách můžete mít tyto fotografie i s barevnými rámečky. Vyvolaná čtvercová fotografie patří do rámečku nebo alba, které samozřejmě také nabízíme a to na každé prodejně.

Mám Instax nebo Polaroid

Obliba takzvaných okamžitých fotoaparátů už několik let neustále roste.

Z fotoaparátů, které se nově začaly používat jako doplněk pro vtipné zachycování svateb, oslav, večírků či eventů se stal nástroj, který vlastní a používá nejeden nadšený fotograf. Sami víme, že vyprodukovat velké množství snímků, je dílem okamžiku. I proto nabízíme širokou nabídku alb či různých doplňků na tyto retro/moderní fotografie.

Klasické instantní okamžité fotografie jsou opět v módě

Také se vám líbí instaxové, polaroidové fotografie, ale nemáte žádný z fotoaparátů, který umí vytisknout fotografii na počkání? Nevadí! Přímo na CEWE kiosku nebo přes mobilní telefon si své fotografie můžete vložit do rámečků. Právě díky nimž jim dáte tuto retro a zároveň moderní podobu. Navíc díky rychlosti našich fotokiosků a sítí prodejen po ČR je budete mít v ruce také velmi rychle.

Průkazové foto na počkání

Spěcháte a potřebujete fotku na průkazy rychle, ale zároveň kvalitně? Místo překonaných automatů na fotografie či fotobudek vsaďte na naše fotografy. Nejenom, že vám dáme vybrat z několika verzí fotografie a vy si vyberete tu nejlepší, ale především bude přesně splňovat parametry konkrétního dokladu. Přijďte do jakékoliv naší prodejny, kde vás vyfotíme a za pár minut odcházíte s fotkou v tištěné nebo elektronické podobě. Nejčastěji fotografujeme na občanku, ID (identifikační)/zaměstnaneckou, firemní kartu, do životopisu/CV na vízum nebo i kamkoliv jinam. U nás vyfotíme i ty nejmenší děti, včetně novorozeňat - dětská občanka, Lítačka, In Karta...

Máte už dokladové fotografie v elektronické podobě a potřebujete udělat další? Žádný problém. Požádejte obsluhu o dotisk průkazových fotografií z vašich dat a vytisknete si 4 kusy svého portrétu nebo více osob najednou.